FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Līgavaiņa vecāki nesen šķīrušies

c
ciepele123 24.10.16. 19:25 | Kāzu datums: 08.07.2017

Sveikas! Esam nonākuši kutelīgā situācijā. Vasarā mums ir plānotas kāzas, bet mana līgavaiņa vecāki ir nesen šķīrušies. Abiem jau ir jaunas otrās pusītes. Ar līgavaiņa vecākiem norunājām, ka jaunās otrās puses uz kāzām viņi neņemšot līdzi. Tas bija viņu pašu ierosinājums. Kopš šķiršānās brīža līgavaiņa vecāki nav redzējušies un ir palikušas vienam pret otru dusmas un sarūgtinājums, jo šķiršānās nebija patīkama.
Bet mans jautājums ir par to, kā ar sēdināšanu pie galda blakus jaunajam pārim. Sēdināt viņus kopā? Savādākas opcijas cik zinu nav. Negribas sabojāt vakaru, jo zinu, ka viņi viens otram blakus sēdēs ar sakostiem zobiem. Gribas, lai visi viesi būtu apmierināti.

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
Kokosrieksts 27.10.16. 00:43 | Kāzu datums: 03.09.2016

Domātu alternatīvus sēdināšanaa veidus. Noteikti neliktu sēdēt blakus, ja viņiem rūgtums vienam uz otru. . Mums ar vīru abiem šķirti vecāki, tāpēc mums blakus sēdēja vedējtēvs un vedējmāte un vīra māsa ar draugu. Pārējie pie apaļajiem galdiem.