FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Citas tēmas

Līdzināšana kāzās

p
parara 02.01.14. 12:22

Sveiki, visi foruma dalībnieki!

Esmu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studente un bakalaura darbam veicu pētījumu par līdzināšanu kāzās, galvenokārt uzmanību pievēršot tradīciju kopai "Griezes" Valmierā. Jaunie pāri, kas savās kāzās piedzīvojuši līdzināšanas procesu, vedēji, kas iespējams to organizējuši, vai viesi, kas piedalījušies kāzās, kurās tikusi veikta līdzināšana vai izmantoti citi folkloras motīvi, lūdzu, atsaucieties un palīdziet veidot jaunu pētījumu! Zemāk pievienota saite uz anketu, kas aizņems pavisam nedaudz no jūsu laika. Ļoti priecāšos par jūsu atbildēm! Varbūt Jūs pati/-s neesat bijis šādu kāzu liecinieks, bet zināt kādu draudzeni/ draugu, kurš tādās ir piedalījies? Lūdzu, pārsūtiet viņai/-am saiti uz anketu un pasakiet jau iepriekš paldies no manis! :)
Anketa: http://www.visidati.lv/aptauja/892342068/
Ja Jūs esat ar mieru dalīties sīkākā informācijā par līdzināšanu kāzās un paust savu nostāju par to, priecāšos saņemt no Jums ziņu ē-pastā: ilzey@inbox.lv. Anonimitāte, ja tādu vēlaties, garantēta.
Paldies par Jūsu atvēlēto laiku! Lai izdodas viss iecerētais! :)

Ar cieņu,
Ilze
ilzey@inbox.lv

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši