FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Citas tēmas

vai ir verts?

krupitis
17.01.08. 12:33

Man mate teica,ka esot dzirdejusi to,ka daudzi pari,kas precejusies esot terejusi naudu un taisijusi kazas un tagad itka nozelojot to ka tereja naudu kazam,ka itka labak butu naudu uz sevim kautkur izterejusi!
Precetie pari-kadas ir jusu domas par so?

Skatīt ziņojumus:
Peksene
18.01.08. 11:14
Kāzu datums: 07.07.2007
Tieši pretēji. Nožēloju, ka uz pāris lietām ietaupījām, lai gan nauda bija, bet likās, ka nevajag lieki tērēties, ka iztiksim. Viss jau bija lieliski tāpat, taču šur tur varējām arī patērēt vairāk.
ashele
18.01.08. 11:00
Kāzu datums: 14.07.2007
es pieljauju domu ka nozheelot vareetu tad ja jaunais paaris veelas kaut ko mieriigu un intiimu, bet pakljaujoties vecaaku spiedienam sariiko dikti glauno pasaakumu. (ir jau dzirdeeti dazhaadi vecaaku pieprasiijumi aicinaat visas 7 pakaapes maasiicas un tantes, kuru priekshaa jaaizraadaas)

un man ir naacies dzirdeet kaa viirietis reiz teica ka nozheelo izteereto naudu - par kaazaam maksaaja vinjsh - kaa jau viirietis, bet peec kaazaam gjimenes dziive sagaadaaja pamatiigu vilshanos. visticamaak - vinjsh nozheeloja ne tikai suuri gruuti iekraatos tuukstoshus, bet arii to ka vispaar preceejaas.

nu ja tew nedraud neviens iepriekshmneetajiem variantiem - tad tik teereejies droshi!
Africa
18.01.08. 09:42
Kāzu datums: 21.07.2007
tikai un vienīgi piekrītu, nenožēloju ne santīmu, ja būtu to santīmu vairāk, tad tērētu vēl:)
kāzas tiešām ir unikāls pasākums un tam nav vērts nožēlot naudu, lai kādas tās būtu - lielas vai mazas, greznas vai vienkāršas, tās ir Tavas!
TikUnTa
17.01.08. 20:19
Kāzas - tas ir neatkārtojams notikums - tāpat kā pirmais randiņš ar savu, nu, jau vīru, kā jūsu pirmais skūpsts, ... kā viss īpašais un skaistais mūsu dzīvēs! Kā gan to var nožēlot, ja laulājas ar cilvēku, ko patiesi no sirds mīl?

Mēs netērējām vairāk kā varam atļauties un rīkojām kāzas tā kā patīk mums - un katrs santīms bija tā vērts! Bildes, atmiņas, pirmais valsis, mičošana, Jā! vārds baznīcā - tas viss taču ir miljonu vērts - ne to pāris iztērēto simtu vai tūkstošu!

Es saku - kāzas vajag! Tas ir SUPER notikums ar fantastiskām emocijām!!!!!
durvjupele
17.01.08. 15:39
Kāzu datums: 25.08.2007
Kā cilvēki, kas ne acu galā necieš izrādīšanos, abi ar vīru sākumā gribējām sarīkot mazas, klusas kāzas, apsvērām arī domu kaut kur aizbēgt divatā, tmēr beidzot izlēmām, ka gribas sev un saviem mīļajiem sarīkot svētkus. Tas arī izdevās, un, kaut gan nebūt nesanāca lēti, nenožēlojām nevienu izdoto santīmu, jo nauda ir tikai nauda - kam tad to pelnīt, ja par iekrāto nevar sarīkot sev vienu patiesi neaizmirstamu dienu?
ilssy
17.01.08. 15:29
Kāzu datums: 07.09.2007
Nenožēloju! Katrs santīms,ko izdevām bija tā vērts! Es te dažreiz vīram smejoties saku- labi vien ir,ka aprecējāmies tagad(2007),nevis kkad vēlāk-viss tač paliek arvien dārgāks (tas tā pa jokam)!
Alise
17.01.08. 15:21
Kāzu datums: 27.07.2007
vai saņēmuši sliktas dāvanas :P
Alise
17.01.08. 15:21
domāju, ka nožēlo tie, kam kāzas nav izdevušās- visi sakāvušies, piezērušies, jaunais pāris ar pielējies un nav varējis sagaidīt mičošanu, un vispār tie, kas apprecējušies, bet nav laimīgi :))
mana versija :))
orhid
17.01.08. 15:03
autorīt! un mamma var arī nosaukt tos daudzos pārus? tad Tu ar tiem varētu parunāt un pajautāt, kapēc nožēlo :)
Digna
17.01.08. 14:43
Kāzu datums: 01.09.2007
Nemaz nenožēloju nevienu santīmu.

Nožēloju, ka sava slinkuma dēļ, nesanāca iztērēt vēl vairāk :) (profesionālāku un labāku fotogrāfu, kā arī operatoru, jūlijā vairs nedabūju :( )
peleens
17.01.08. 14:11
Nenožēloju, ka tērēju, vairāk sirds sāp par to, ka kaut ko uzticēju ne tiem cilvēkiem un rezultāts nebija tāds, kā to vēlējāmies. Varbūt kaut ko darītu citādi, bet noteikti kāzas taisītu un tērētu tām naudu, varbūt ka pat vairāk:))))
ashele
17.01.08. 14:04
mees izteereejaam tik cik mums bija.
nenozheelojam nevienu santiimu, kas tika izteereets. un nenozheeloju arii to ka uz sho to ietaupiijaam - piemeeram ka neizteereeju 500 latus kleitai.
mees ari aizbraucaam celjojumaa - to es arii nenozheeloju jo tas bija kolosaalaakais celjojums, kaads vien var buut.

kaazas bija jaukas un dikti miiljas!
es domaaju - ja buutu paklausiijushi viira vecaakiem un riikojushi taadas plashaakas - tad varbuut nozheelotu. bet ne jau naudas deelj, jo nauda naak un iet. bet to ka taas nebuutu taadas kaazas kaa veeleejaamies!

es iesaku - teeree tieshi tik cik gribi teereet! netaupi, ja gribas teereet! un neteeree tur kur gribi taupiit bet kaads saka - ka jaateereejas. ja dariisi kaa gribeesi - neko nenozheelosi! :)
Karolina
17.01.08. 13:14
Kāzu datums: 28.07.2007
mums bija tāpat kā SuperAlisei!!! :) un neko tagad nenožēlojam...
SuperAlise
17.01.08. 13:06
Kāzu datums: 29.09.2007
Nu es arī biju pieskaitāma pie tiem cilvēkiem, kam liekās, ka kāzām nav vērts tērēt lielo naudu, labāk ieguldīt vajadzīgākās lietās.. Bet vīrs bija nelokāms un teica, ka grib lielas, skaistas kāzas.. Tā nu es piekritu un tagad nebūt nenožēloju to! Esmu laimīga, ka mums bija tādas kāzas!Lai gan iztērējām apmēram 4500Ls.. Nekad, ne pret ko citu nemainītu šo naudu!:)
anminka
17.01.08. 13:05
Kāzu datums: 21.07.2007
pagaidām neko nenožēloju un ceru, ka nekad nenožēlošu nevienu morālo un finansiālo pusi no savām kāzām!
Liene84
17.01.08. 13:00
Kāzu datums: 22.09.2007
es arī pilnīgi neko nenožēloju!!!! kaut vienreiz mūžā tak vajag atļauties visu, ko sirds kāro un kārtīgi izpriecāties un izbaudīt mirkli! kāda nožēla? tu jau precies sevis un sava mīļotā dēļ, ne jau naudas dēļ... un nauda jau tikai nāk un iet.. gan jau vēl paspēsi miljonus sapelnīt!
Alise
17.01.08. 12:54
pilnīgas muļķības, nevienu santīmu nenožēloju, ko iztērēju kāzām. pirms tam visādas muļķības paspējām izdomāt, bet kad pasākums bija beidzies, sapratām, ka tas bija tā vērts.
ir lietas, uz kurām var ietaupīt un baigi nešikot, tā naudiņu paturot, piemēram medusmēneša atpūtai.
inese
17.01.08. 12:52
Kāzu datums: 25.08.2007
Nevienu latu nenožēloju ko iztērēju kāzu dēļ:) Tā taču ir viena diena Tavā mūžā, otra tāda nebūs, bet ceļojumā var braukt katru gadu, drēbes pirkt katru nedēļu, maizi ēst katru dienu.......