FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Citas tēmas

Kāzu aģentūras/organizatori

M
Ms_E 20.06.20. 01:25

Sveikas!

Varbūt kādai ir pieredze ar kāzu aģentūrām- kāzu organizatoriem?
 

Esmu aptuveni sapratusi izmaksas, bet varbūt kādai ir atsauksmes? Vai tiešām ir vērts? Ir kādi labāki piedāvājumi no viņu puses? Cik daudz iesaistās utt? Vai ir vispār vērts?

p.s. man pašai visas šis kreatīvās lietas un organizēšana kāzu baigi nepatīk- labāk daru to, kur es esmu laba nekā lecu iekšā nezināmajā. Tajā pašā laikā ir baigi svarīgs price-performance :)

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
VadimMaster 28.09.20. 19:41

Sveicināti! Ja meklējat svinībām profesionālu Organizatoru un oriģinālu vakara vadītāju, tad Vadims Masters ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Vadims Masters ir profesionāls un ļoti oriģināls pasākumu vadītājs ar vairāk kā 20 gadu pieredzi.

Var droši apgalvot, ka Vadims ir vienīgais pasākumu vadītājs Baltijā, kura arsenālā ir neskaitāmi, gadu desmitiem spodrināti talanti, ar kuriem viņš prot pārsteigt ik vienu pasākuma viesi. Vadima krāšņie skatuves tērpi piešķir īpašu noskaņu priekšnesumiem un tas nav viss.                                                 

Vadims Masters ir Latvijas un Igaunijas TV šovu “Zelta talanti” uzvarētājs, kā arī bijis populārā Krievijas TV šova “Minūte slavas” finālists. Šī pieredze ir ļāvusi pilnveidot savus talantus un pārvērst tos aizraujošos un apbrīnas vērtos šovos. Pats Vadims saka tā: “Priekšnesumi, manā izpildījumā, ir vienmēr unikāli un nekad neatkārtojas. Katrā priekšnesumā ir sava “rozīnīte”, kuru es veidoju izmantojot dažādus aktiermākslas veidus. Tādus kā: deja , pantomīma, akrobātika, uguns šovs, maģiskie burvju triki, spēka triki, žonglēšana, zīmēšana u.c.

”Papildus piedāvājumā: - Pasākumu organizēšana - Apskaņošanas un apgaismošanas pakalpojumi - Foto kaste - DJ katalogs - Fotogrāfu katalogs(videogrāfu) - Svinību vietu katalogs - Maģiskā foto bumba (Jaunums Latvijā!) - Instalācijas - Skatuves pirotehnika - Uguņošanas pakalpojumi, „Dzintara Smiltis” ceremonija (Jaunums Latvijā!), salūta organizēšana - u.c.

Ar cieņu, Vadims Masters mob. 29166332

Vai vēlaties savus svētkus izbaudīt oriģināli? https://www.youtube.com/watch?v=2K3v4Wg4tUQ&t=32s