FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Maijs, 2020

Maija līgavas 2020

Sawle
04.11.19. 19:15
Kāzu datums: 02.05.2020

Sveikas! Atsaucas visas maija līgavas. Kā jums veicas ar plānošanu?

Skatīt ziņojumus:
Sawle
Vakar 17:40
Mums mācītājs jau sarunāts, tagad tik uz iesvētes kursiem jādod. 
Kleitu pirkšu salonā, esmu jau noskatījusi kāzu kleitu salonus, kur došos skatīties. Esmu izdomājusi kādu gribu kleitu un visu koptēlu, cerams izdosies viss iecerētais. Es arī nevēlos milzīgo princešu kleitu, vairāk domāju, lai pēc tam varu uzvilkt pārveidojot. Krāsu gan skatīšos kāda būs kleitai, kura iepatiksies, jo tā pat akcenti (kurpes, rotas utt) būs kāzu krāsā.
ZeeZee
Vakar 09:43
Kāzu datums: 23.05.2020
Kā ar kleitu? Plānojat meklēt salonos, šūt vai pasūtīt online? Es izdomāju, ka gribas to romantiskā stilā un garu. Neesmu vēl izdomājusi, vai gribas pieturēties pie baltas krāsas, bet gan jau paspēšu :). Zinu, ka noteikti nevēlos milzīgo kleitu ar apakšsvārkiem un tiem riņķiem, un korseti, kā arī noteikti lai nekas nevelkas pa zemi - tik nepraktiski un visu dienu jādomā, kur tā kleita pati dodas :D
ZeeZee
Vakar 09:40
Sawle 
Piekrītu, man arī fotogrāfijas ir ļoti svarīgas un izskatīju ļoti daudz variantus. Mums gan kopējās izmaksas sanāks 600EUR, bet man ļoti patika tā sajūta un stils, kas staroja bildēs un gribu arī sev tādas.  :) Nobukoju to. Tagad tik mācītājs vēl jāsarunā un tad pārējo varēs lēnā garā apdomāt / izdomāt. 
Izdomājām neņemt kāzu organizatoru, tad pašiem diezgan daudz darāmā būs, bet izdomājām arī iesaistīt draugus - nekautrēties palūgt katram mazu darbiņu izdarīt, lai pašiem mierīgāka diena :)
Sawle
20.11.19. 16:29
Mums ieteica taisīt Sudraba nams. Esot liels piedāvājums un cenas arī saprātīgas
Linda26
20.11.19. 14:34
Kāzu datums: 01.12.2018
Sveikas, mums ir rezervēts viesu nams, ceremonijas vieta, ēdinātāji, fotogrāfs, vakara vadītājs. Mūzikai izvēlēsimies DJ, bet nevaram atrast to īsto, nevar jau saprats no viņiem neko :D Un dekorētāji, tik daudz ko gribās, esam atraduši divus, jāizlemj kuru. Ielūgumus pati taisu :) Viesiem dāvaniņām domāju, ēdamas lietas, tagad ļoti daudz ko skaistu taisa.
Un kleita, jau nopirkta :) Gaidīja mani ABI DIVI salonā (iesaku, skaistas kleitas un jauka pārdevēja).
Vēl gredzeni...Varbūt kāda var ieteikt, kur skatīties? Negribam klasiskos.
Sawle
20.11.19. 12:14
ZeeZee
Es ļoti daudz fotogrāfus izskatīju. Es esmu izveidojusi tabulu, kur visu info savadīju un tad atzīmēju favorītus, no kuriem beigās izvēlējos gan pēc stila, gan sajūtām sev vislabāk patikušo fotogrāfu. Tieši viņam akcija, ja piesaka līdz gada beigām kāzu datumu, tad visa diena (no pucēšanās līdz mičošanai) 500eur.
Man personīgi patīk ja paliek kāda piemiņa no kāzām kā viesim. Tādēļ mazu, bet tomēr veidošu dāvaniņu viesiem.

ElīzaK
19.11.19. 12:25
Kāzu datums: 21.12.2019
Mums būs Einārs Freimanis.Uz visu dienu 845€.
ir ļoti daudz labu fotogrāfu, un arī par mazākām summām. Galvenais atrast savējo
ZeeZee
18.11.19. 19:24
Mums ir tikai viesu nams un fotogrāfs :), pagaidām tas viss. Kāzu ielūgumus nolēmām izsūtīt tikai elektroniski - internetā pieejamas bezmaksas programmas ar tiešām skaistiem dizainiem, ka ir diezgan elementāri pašiem uztaisīt stilīgus un mūsdienīgus ielūgumus. Tā kā mums arī brauks viesi no ārzemēm, tad izdomājām, ka elektroniski ielūgumi ir diezgan mūsdienīgi.

Sawle - mēs izdomājām, ka mums vispār netaisīsim dāvaniņas viesiem. Ja nu vienīgi kko ēdamu, kas pēc tam nekrāj putekļus. 

Meitenes, kādās cenās esat atraduši fotogrāfu?
Sawle
15.11.19. 17:11
Es domāju pati taisīt dāvaniņas, piem. izliet svecītes vai ziepītes ar kāzu tematiku.
ElīzaK
14.11.19. 13:37
Ā, vēl ir grupa un kāzu vadītājs
ElīzaK
14.11.19. 13:36
čau visām! :)
mums ir baznīca, viesu nams, fotogrāfs, video, kleita. Kaut kādas dekorācijas esmu rezervējusi. Pagaidām top ielūgumi :)
ko Jūs domājat viesiem mazajās dāvaniņās?
ZeeZee
11.11.19. 10:38
Sveiciens :)! Pievienojos maija līgavu bariņam :). Mēs esam sākuši apzināt fotogrāfus un viesu namus, bet vēl nekas konkrēts nav rezervēts. 
Sawle
07.11.19. 15:23
Man diezgan traki, šobrīd ļoti aktīvi meklēju viesu namu un fotogrāfu. Floriste un friziere ir aizrunātas. Kleita noskatīta. Cik ilgi plānojat jau? Es tik 3 nedēļas
alux1999
06.11.19. 23:49
Kāzu datums: 22.05.2020
Sveika! 
Nu iet manuprāt diezgan labi! Esam pieteikuši viesu namu, muzikantus, fotogrāfu, atraduši ēdinātājus! ir arī jau atrasti: dekoratore, floriste, friziere! Ir nopirkta jau kāzu kleita! Viss pagaidām iet pec plāna! Bet jūtu, ka drīz būs jāsāk aktīvāk darboties! Kā tev pašai?