FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Citas tēmas

Ieluguma teksta jautajums

Buncheses
07.01.19. 00:54
Kāzu datums: 20.06.2019

Ka butu ta forsi uzrakstit kāzu ielūgumā, ka musu kazas ir pieauguso ballite and ka berni nav aicinati? Es nevaru isti saprast ka lai ta smuki uzraksta lai cilveki neapvainojas. Es nedzivoju latvija bet taisisim kazas latvija. Pirmkart, es nevienu savu radinieku un draudzenu bernus nepazistu. Otrkart tas mums butu par dargu aicinat visus bernus un treskart gribam pieauguso balliti:)

Varbut kads ir kaut ko tadu rakstijis ielugumos? Man te ta saka ka vienarsi ierakstot vecaku vardus ieluguma tas nav saprotams ka visa gimene nav aicinata un ka esot jaraksta ka berni nav aicinati.

paldies!

Skatīt ziņojumus:
Buncheses
12.01.19. 06:07
Kāzu datums: 20.06.2019
ja es kaut ko lidzigu uzraksitijju:)
caaliitis
11.01.19. 13:35
Kāzu datums: 05.07.2019
Esmu redzējusi, ka ielūgumā norāda - " šoreiz ļausim bērniem atpūsties no vecākiem un atstāsim toa vecvecāku gādīgās rokās "...
Varbūt noder ;)
Liancis
10.01.19. 14:11
Kāzu datums: 31.08.2019
Mēs ierakstījām vai nu abus vārdus, vai vārds+1. 
Aivaaa
07.01.19. 17:49
Kāzu datums: 18.04.2019
Hmm, šis ir tāds sarežģīts jautājums, bet domāju, raksti tik vien vecāku vārdus, bet apakšā uzraksti, ka noteiki jāpaziņo par ierašanos jeb jāsazvanās. Tad vari arī pa telefonu precizēt, ka bez bērniem. Lai jau paši vecāki atpūšas.
Es gan esmu dzirdējusi, ka paši vecāki vairumā izvēlas tomēr braukt bez bērniem, lai vieglāk pašiem un citiem.