FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Citas tēmas

Iepazīšanās spēle

Zandaprecās
15.05.16. 18:50
Kāzu datums: 23.07.2016

Sveikas,

Sakiet, vai ziniet kādu labu iepazīšanās spēli pie galdiem? Vai esiet ar vedējiem to apsprieduši? Varbūt esiet bijuši citās kāzās, kur ir bijusi kāda interesanta iepazīšanās spēle?
Es zinu tikai to, kur katram zem šķīvja palikts ir kāds teksts ar "ierados, lai izrādītu savu jauno kletu" vai "ierados, lai nočieptu līgavu vai aplaizītu pēdējos gaļas kauliņus", tādu nu galīgi negribu savās kāzās, taču iepazīšanās spēli obligāti vajag, jo radi no abām pusēm, savā starpā pazīstami nebūs.

Ceru uz jūsu atsaucību. :)

Skatīt ziņojumus:
KristineKK
03.12.16. 16:38
Pati savās kāzās, tā kā daļu vīra radu redzēju 1x, tad  iepazīšanās spēlē, visi pēc kārtas (ar pārtraukumu pa vidu, jo savādāk ir par garu), piecēlās, nosauca savu vārdu, pateica kas īsti ir  (mans,vai līgavaiņa draugs/ rads) un pastāstīja kādu jauku atmiņu kopīgo (kas sadarīts/ piedzīvots), bija tiešām sirsnīgi un smieklīgi! Tāds pozītvs vakara iesākums izdevās :)  
+ katrs varēja teikt tieši to ko domā (nevis ierados, lai... un dažam pat reizēm kāzās kauns lasīt kas uz lapiņas, kura palikta zem jūsu minētā šķīvja ).
Springflower
04.12.16. 13:42
Man gan nepatīk tāds variants, ka katrs pieceļas un stāsta kas viņš ir, jo jāsaprot, ka ne visi cilvēki labprāt uzstājas publikas priekšā, pat ja jāpasaka viens īss teikumiņš. Patiesībā domāju, ka lielākā daļā cilvēku to nedarītu, ja varētu izvēlēties. Es pati tādā situācijā vai nu neteiktu neko par spīti vai arī pieceltos un aizietu. Jo nu nedrīkst nevienam kaut ko uzspiest pret paša gribu!! Viesi nav nekādi cirka klauni, kuriem jādara viss, lai izpatiktu jaunajam pārim.
laiminja_
19.12.16. 20:13
tādām princesēm, kā springflower, ar savu spītību būtu jāpaliek mājās, nevis jādodas uz draugu kāzām, lai tiem bojātu svētkus. Neapvainojies, lūdzu, bet no manis sirsnīgs fui. Tā taču ir necieņas izrādīšana ne jau tikai pret vedējiem, kas cenšas novadīt kāzas, bet pret jauno pāri. Nu un kas, ja tev būtu jāpieceļas un kas jāasaka vai jāizlasa, vai tad tev gabals nokritīs vai nomirsi? Klauns neesi, bet atraktīvs viesis gan. Kāzās vajadzīga jauta atmosfēra, nevis papļāpāšana pa dzīvi un uzsmēķēšana romantiskākā vietā, kā tu to neapjēdz. Garastāvokļa maiņas vai sliktās (nekultūrās) rakstura īpašības viesos jāpiebremzē. Kā tu vērtētu, ja tavos svētkos kāda uzpūtīga draudzene pieceltos un aizietu prom, vai uzpūtuses sēdētu, nerea;gējot uz aicinājumu, piemēram, piedalīties rotaļā. Ek, laikam vēl jāpaugās ..... kultūras ziņā. Tikai bez aizvainojumiem, sarunāts. Tas tikai tā..... dpārdomām.
Teikšu godīgi, es tādus viesus neaicināju un 10x pārdomājām, kurus atstāt mājās kaut kādu nebūt niķu un stiķu dēļ. Lai tev jauks prāts!
Springflower
20.12.16. 10:31
Viss kārtībā, laiminja, es neapvainojos. :) Daļēji varbūt Tev arī ir taisnība, bet es savu viedokli nemainīšu.
Tāpēc arī es neeju uz tādu cilvēku kāzām, kas nav mani paši tuvākie draugi vai ģimenes locekļi vai arī, ja zinu, ka no šiem cilvēkiem varētu sagaidīt tamlīdzīgas atrakcijas. Un vispār es dzīvoju pēc principa - nedari otram to, ko negribi, lai dara tev. Tāpēc savās kāzās nepieļaušu tāda veida izdarības, kas kādam varētu nepatikt. Un, ja arī kas tāds būtu manās kāzās, tad iepriekš tiktu pateikts, ka nekas nav obligāti un, ja negribi, vari nepiedalīties. Jo tas nav pareizi kādam ko uzspiest pret paša gribu.
Es savukārt uzskatu, ka kāzās jābūt brīvai un nepiespiestai atmosfērai, lai viesi jūtas brīvi un atraisīti nevis saspringuši sēž un nemitīgi domā, vai tik tūlīt man atkal neliks darīt kaut ko apkaunojošu. Tāpēc manās kāzās visticamāk nebūs neviena tāda uzpūtusies jaunkundze, kurai kaut kas nepatiks.
Sabulis
20.12.16. 16:03
Kāzu datums: 27.05.2017
Mana bralena kazas, bija otradi, jaunais paris bija par katru viesi sagatavojusi milu aprakstu vai kadu ipasu atminu. Kazu vaditajs vakara gaita tad nolasija visiem prieksa :) Bija loti feini, jo bija interesanti klausities gan pasam cilvekam par ko teica, gan parejiem viesiem :)
LiepinaLiga
20.12.16. 17:19
Esmu redzējusi, ka kāzām tiek sagatvota īpaša web lapa, kur ir gan pāra izveidoti apraksti par katru viesi, gan dienas plāns, pāra iepazīšanās stāsts, gan arī vēlāk tur tiek saliktas bildes. Noteikti ir daudz un dažādu citu leitu, ko tur varētu salikt. Ir interesanti, ja pāris ir uz Tu ar tehnoloģijām. 
Precos.lv
21.12.16. 10:25
Kāzu datums: 15.12.2016
Labrīt, līgaviņas!

Idejas viesu saliedēšanai varat smelties arī mūsu rakstā "Iepazīšanās spēles".

Jūsu Precos.lv
eiforija
22.12.16. 19:35
Kāzu datums: 20.08.2016
Sveika!
Manās kāzās visi sastājās aplī, bet mēs ar vīru pa vidu. Katrs nosauca savu vārdu, kas viņš ir man vai vīram un kādu savu hobiju. Ja kādam no viesiem sakrita tāds pats hobijs bija jāiet apskauties :) No sākuma pirmie bija tādi kautrīgi, bet pēc tam jau visi bija pārsmējušies un daudziem izrādījās ļoti interesanti hobiji-vīna dzeršana ar līgavu, utt. :D Varu teikt,ka tas ļoti palīdzēja iepazīties viesiem savā starpā, jo nācās pārkāpt savam komforta slieksnim. )
Kleo
06.01.17. 20:18
Ļoti atraisoša spēle ir Bingo. Kad katram izdala kartiņu, kur pie noteiktiem rādītājiem jāieraksta kāda kāzu viesa vārds. Katrā lauciņā jābūt citam.
Piemēram, var būt 20 lauciņi. Kādā rakstīts "regulāri skrien", "līgavas brālis", "mājās ir divi kaķi" ...u.tml. Ja sastāda saderinātie, viņi var iepīt lietas, kas raksturo katru viesi, līdz ar to, būs noteikti jāsasveicinās ar katru, lai uzzinātu, kurš ir brālis, ja ir abstraktākas lietas, piemēram "atbrauca ar savu auto", "studē", tad apgalvojuma īpašnieku atrast vieglāk, jo derēs vairāki. Tā visi ar visiem būs aprunājušies, iepazinušies, sākuši runāties, bet īpašas piespiešanās.
Šo var spēlēt, kamēr jaunais pāris ir fotosesijā, viesiem baudot dzērienus un uzkodas.

Ilze_K
10.01.17. 15:17
Kāzu datums: 28.08.2016
Mēs savām kāzām paši izdomājām iepazīšanās "spēli". Tā kā viesi sēdēja pie apaļajiem galdiņiem (10 galdiņi, pa 6-8 cilvēkiem). Priekšā nāca visi, kas sēž pie viena galdiņa, katrs nosauca savu vārdu un pateica kā pazīst jauno pāri (ir radi, draugi utt.). Tad vienam bija jāizvelk lapa (A4 formāta, lai var salasīt tekstu) un visiem kopā jānolasa teikums. Teikumus izdomājām paši, un tad nu katrai grupiņai trāpījās, kas trāpījas. Visi teksti sākās ar- "Mēs apsolām..." Piemēram: "Mēs apsolām vienmēr smieties par jaunā pāra jokiem!" utt. Tad fotogrāfe nofotografēja katru grupiņu kopā ar šo teksta lapu (lai mums paliek pierādījumi, kurš viesis, ko ir apsolījis izdarīt :D).