FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kas visvairāk patika no vedēju sagādātajiem uzdevumiem, pārsteigumiem utt?

k
keriaprecas 20.05.12. 12:46 | Kāzu datums: 02.07.2011

Sveiki! Gribu lūgt padalīties jau precētās sievas ar lietām, pārsteigumiem, izdarībām, mirkļiem, kaut ko tādu, kas jūs visvairāk saviļņoja no vedēju vai vakara vadītāju puses?
Piemēram, mums ļoti skaits mirklis bija, kad zem ozola visi viesi bija sastājušies pusaplī, katram rokās bija maziņš dzijas kamoliņš, un mēs no katra paņēmām dzijas pavedienu un tinām vienu lielu kamoliņu ar viesu labajām domām un vēlējumiem, fonā spēlēja saksafons :)
vēl neaizmirstams pārdzīvojums bija "nogāzt pēdējos podus" - sasist māla podus :)

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
keriaprecas 29.05.12. 22:54 | Kāzu datums: 02.07.2011

Gribās iepriecināt jauno pāri, lūdzu padalieties, kuri mirkļi bija tie, kas tiešām pārsteidza, lika sirdij dauzīties ātrāk, vai asarai nobirt :) negribas aizšaut greizi!

p
piparene 30.05.12. 11:20 | Kāzu datums: 22.07.2007

Mums bija saksafonists pie baznīcas, kas bija ļoti jauks pārsteigums. Viņš spēlēja, kamēr viesi atbrauca sākumā un pēc tam, kamēr mēs bildējāmies un aizbraucām prom. Tas bija tiešām forši. Asaras man bira, kad mičošanas laikā vedējmāte lasīja rozes zvērestu, tas mani ļoti aizķēra. Viss kopumā bija ļoti pārdomāti - karogs bija tiešām īpašs, tiešām tikai mums - izšūts ar mūsu burtiem. Kad lika gulēt, numuriņā mūs gaidīja vanna, šampanietis, sveces, tas arī radīja ļoti labu sajūtu. :))

A
Anciite20 30.05.12. 11:28 | Kāzu datums: 26.05.2012

Mums bija uz viena tilta pārsteigums .Apstājamies,kāpjam laukā no auto un pretī pa kalniņu dodas mums skursteņslauķis.Tad bija gan ticējumi ,gan pogas iegūšana un jautrība.Visi viesi bija pārsteigti.Tas bija super.

A
Anciite20 30.05.12. 11:29 | Kāzu datums: 26.05.2012

*

e
elinux 30.01.16. 16:15

Kad ar vedējiem iebraucām viesu namā, sapratām,ka ir klusums un neviena nav. Pēkšņi sāka skanēt mūzika un no viesunama aizmugures nāca mūsu viesi vienādos deju soļos,iesaistija mūs dejā, jautri izdejojāmies un tā dejojot mēs visi jautri iedejojām iekšā viesunamā. Tas bija kolosāli...tāds prieks un emocijas!!! Trakākais bija tas,ka sākumā nesapratām kā visi mūsu 60 viesi māk vienu deju?! Mūsu vedējmātei ir sava deju studija, tamdēļ to bija viegli nokārtot. Kamēr mēs braucām pa tiltiem utt, dažas studijas dejotājas mācija viesiem dejot. 
Šis ir super variants-mums bija kolosāls pārsteigums un arī viesi tika nodarbināti kamēr mūs gaidija.
Diemžēl tas netika nofilmēts, bet skatoties šīs dejas foto, esmu sajūsma par ārkārtīgi platajiem smaidiem un neviltotu prieku mūsu viesu sejās.

z
zarinsh 04.02.16. 14:40

mums kāzas šovasar tikai priekšā, bet draudzenes kāzās ari mičošanā bija tie kamoliņi viesiem, ko jaunais pāris satina vienā lielā kamolā - tas bija skaisti un aizkustinoši. Un tad vēl paziņas kāzās visiem pirms tam bija lūgums atsūtīt savas fotogrāfijas - tās kāzu dienā bija salīmētas vienā albuma un tad nu katrs pie savas bildes rakstīja novelējumu - arī jauki :)