FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Pārsteigums jaunajam pārim

P
Pienene91 23.04.18. 17:22 | Kāzu datums: 27.07.2019

Sveiki visiem! Būsim vedēji, scenārijs jau gandrīz izstrādāts un viss izplānots, pietrūkst vēl tikai kāda odziņa, kāds pārsteigums jaunajam pārim. Pieminēšu, ka arī budžets gandrīz izsmelts, līdz ar to slavenības uzaicināt un cirka māksliniekus nolīgt nevarēsim, bet gribas kaut kā pārsteigt mīļos preciniekus. Varbūt ir kāda ideja, ar ko padalīties, ko varētu īstenot pašu spēkiem, un kas neprasītu lielus ieguldījumus? Mīļš paldies jau iepriekš! :)

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 23.04.18. 23:07

Tas var būt skaists sveiciens no draugiem!
Piemēram, iepriekš safilmēts un samontēts video sveiciens, vai kopīgi iestudēta deja svētku vakaram, varbūt dziesma, mini teātris - jebkas! Manuprāt, tas ir ļoti sirsnīgi un daudz foršāk par kādu superzvaigzni! :)
Draugu kāzās visi puiši bija iemācījušies deju, manās - brālēna meitiņa burvīgi nospēlēja flautu, paziņas kāzās - draugi sacerēja un kopīgi nodziedāja dziesmu par godu Jaunajiem.