FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu aksesuāri

Tikai zeķes vai kopā ar zeķturi?

KristineKr
15.02.14. 23:30
Kāzu datums: 17.05.2014

Sveikas meitenes!

Jāatzīstas, ka iepriekš nekad garās zeķes neesmu valkājusi, bet nu uz kāzu dienu gan gribētos. Vai jūs man ieteiktu pirkt zeķes ar zeķturi vai tikai zeķes? - domāju vai neslīdēs nost no kājas un vai būs ērti.. ?

Paldies jau iepriekš!

Skatīt ziņojumus:
VitaO
21.03.19. 14:18
Zeķes kāzām :) - Veikalā Lailalux
ieva170813
20.02.14. 12:59
Kāzu datums: 17.08.2013
Super ērtas zeķes kāzām pirku Madam Baron, kvalitāte, ērtums, interesanti stilīgi modeļi:)
LotteLotte
20.02.14. 00:19
Kāzu datums: 15.06.2013
Es zeķes ar silikona joslu pirku drogās-Pier Carden, maksāja ap 5 Ls. Nekas nekur nešļuka nost, turējās perfekti visu dienu līdz agram rītam, kad tās novilku gulētejot.
Dior
19.02.14. 17:16
Es nopirku ļoti labas kvalitātes zeķes, man zeķturi nemaz neprasījās. Jāsaka, ka man arī kleita bija tāda, ka labāk zeķturus nevilkt. Ļoti labi turējās, nekas nekur nešļuka, nekarājās. Nevajag tikai pirkt Drogās pavisam lētos variantus.
Marika_B
18.02.14. 15:04
Nu jā, preiz vien ir, ja kāzas nav vasarā! :)

Lai Jums izdodas nopirkt visskaistākās zeķubikses un zeķturus! :)
KristineKr
17.02.14. 20:29
Marika_B un Crexcrex man zeķes ir ļoti aktuālas, jo kāzas ir Maija vidū, nevis vasarā, ja būtu vasarā, tad jau arī nedomātu :)

Spicausi, liels paldies par informāciju, vakar kā reiz pasūtīju zeķes un zeķturi internetā, tad jau redzēs kā būs :))
Crexcrex
17.02.14. 15:34
Kāzu datums: 10.05.2014
Godīgi sakot, es arī nesaprotu to ņemšanos ar zeķēm/zeķbiksēm zem garās kleitas - tipa, tur etiķete prasa vai baznīcā plikām kājām nedrīkst. Tas ir kā - līgava baznīcā ieies, turot kleitu līdz ceļiem uzrautu? Cik nu atceros apmeklētās kāzas, parasti garā kleita nosedz kājas visā garumā, un pirmoreiz zeķes var ievērtēt tad, kad līgavainis līgavu kaut kur nes, vai ārā vējš svārkus parauj uz augšu, ja kleita viegla auduma :)

Tas nu tā, bet no praktiskā viedokļa zeķes vai zeķbikses karstā laikā vajag, lai kurpes nesāk berzt, tāpat ir argumenti par to, ka zeķbikses novērš augšstilbu rīvēšanos vienam pret otru, kas karstā laikā var beigties ar noberzumiem (ja vien līgavai nav pietiekami sportiska figūra un attiecīgi augšstilbi nesaskaras). Vēsākā laikā, protams, siltumam.

Es ikdienā zeķes vispār nevalkāju (un svārkus ar zeķbiksēm arī reti), bet uz kāzām laikam meklēšu zeķturi. Tās zeķes ar silikona maliņu - nu, tur ir jābūt tiešām tvirtiem augšstilbiem, lai zeķu gumija neglīti neiespiestos kājā, vai arī jāmeklē gana īsas zeķes, kas beidzas drusku virs ceļgaliem, bet tad atkal šķiet, ka tādas ātri nošļuks.
Marika_B
17.02.14. 15:24
Mani kāds var paŗliecināt, kāpēc vispār vilkt zeķubikses? Ja ir vasara, karsts un gara kleita?
Spicausis
16.02.14. 14:37
Kāzu datums: 09.07.2014
1. Par zekjeem ar silikona joslinju - peerciet ar platu mezgjiini un vairaakaam silikona joslinjaam, veelams vienu izmeeru lielaakas nekaa parasti lietojat. Zekjes ar silikona joslinju lietot kopaa ar zekjturi nevajag - mezgjiine ir biezaaka nekaa zekjturu zekjeem + silikons un tas ir par biezu zekjturu klipsim, kritiis aaraa un zektura kustiibas deelj arii silikons pie kaajas netureesies. Nevajadzeetu lietot elljainus losjonus, jo silikons + ellja ir slikta kombinaacija.
2. Par zekjeem un zekjturiem - taadi zekjturi kaa bildiitee un tie, kas paarsvaraa nopeerkami apgjeerbu veikalos nav domaati valkaashanai zem dreebeem, tie ir zekjturi seksam. Ja gribat valkaat zekjturi, tad ieteiktu izveeleeties ar vismaz 6 shtripaam (3 katraa pusee) shtripu garumam noteikti jaabuut reguleejamam un klipshiem no metaala. Taadus zekjturus var nopirkt veljas veikalos un vinji nebuus leeti. Otra lieta ir biksiites - taas ir eertaak vilkt virs zekjtura (lai gan zem izskataas smukaak), jo savaadaak baigais chakars aiziet uz toleti. Turklaat paturiet praataa, ka veel buus jaaoperee ar kleitu, apakshsvaarkiem utt...
Es valkaaju zekjes regulaari, gan ar silikona joslinju gan ar zekjturi, taa ir iipasha, sievishkjiiga un ljoooti seksiiga sajuuta, iipashi kad zem svaarkiem ir zekjturis un kaajaas augstpapeezju kurpes un ja veel luupukraasa... ;))))
Bet jaa, gala secinaajums - iesaaceejaam ieteiktu saakt ar zekjeem, kas turaas pashas un izmeegjinaat vairaakas reizes krietnu laiku pirms kaazaam.
KristineKr
16.02.14. 14:19
Paldies par ieteikumiem meitenes, es tomēr domāju nopirkt arī zeķturi, lai sirds mierīgāka, ka nekas nešļuks nost.. (un tomēr arī labāk izskatās, domāju, vīriņš būs priecīgs) :D
Caurvēja_Līgava
16.02.14. 12:13
Kāzu datums: 14.06.2014
Ja nekad neesi iepriekš valkājusi zeķes un kleita nav īpaši pieguļoša, tad labāk izvēlēties kopā ar zeķturi. Jo ja nav pieredzes, pastāv iespēja, ka izvēlēsies nepareiza izmēra vai neatbilstošas kvalitātes zeķes, tad tādas var noslīdēt, neskatoties uz visām silikona lentām.

Vai vismaz tās pašas firmas zeķes ar silikona lentu pavalkāt dažas reizes pirms notikuma, lai saprast vai tajās Tu jūties ērti.
Bizambize
16.02.14. 12:06
Kā reiz vakar pirms miega tieši par šo tēmu domāju. Zeķes jau ir,bet iedomājos vai nevajadzētu arī zeķturus? Manas zeķes ir ar visu silikonu, nu garantēja, ka nešļuks, bet ja nu tomēr, negribas ko tādu piedzīvot :D
Ingucis85
16.02.14. 09:15
Kāzu datums: 20.06.2014
Es ikdienā vispār nenēsāju zeķubikses, bet tikai zeķes to ērtuma dēļ. Ja ir nopirktas ar to silikona strīpiņu zem mežģīnes, nekas nevar slīdēt nost. Zeķturus nekad neesmu nēsājusi, man kaaut kā tie galīgi nesimpatizē. Tās zeķes, kas nāk bez tās silikona strīpiņas jānēsā ar zeķturiem, jo tās citādi neturās pie kājas.
Vakar tieši par šo lietu runājām ar saviem kolēģiem, dzirdēju par tādu zeķu līmii, kas palīdz zeķei turēties pie kājas, ja nav tā silikona. Vai kāda ir mēģinājusi?
dzegara
16.02.14. 08:33
Kāzu datums: 02.08.2014
Es arī par to domāju, bet izlēmu par labu zeķturim, jo viņš gan turēs, lai nešļūk nost zeķes, gan piedos mazliet pikantumu. :)