FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu aksesuāri

Saderināšanās gredzens

L
Laimiiga 30.03.20. 04:22

Sveikas, gribētu dzirdēt citu cilvēku viedokļus - kādu saderināšanās gredzenu izvēlēties - no balta vai dzeltena/sarkana zelta, būs ar briljantiem. Plānots laulības un saderināšanas gredzenus vilkt uz viena pirksta, līdz ar to es aizdomājos, lai tie labi izskatītos kopā. Laulības gredzenu gribu no dzeltena/sarkana zelta arī ar nelieliem briljantiem/briljantu.
 

Baidos, ja abi divi būs dzelteni, tad nederēs pie subraba auskariem un otrādāk, ko valkāju ikdienā. Tāpēc ienāca doma, ka saderināšanas gredzenu pirkt no balta, bet laulības no dzeltena zelta, lai tie derētu pie jebkuriem auskariem. Neesmu pārliecināta, ka tas labi izskatīsies.

Jūsu domas? 

Saderināšanās gredzena izvēle

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Kumoss 05.04.20. 09:38 | Kāzu datums: 25.07.2020

Grūti teikt. Mans cienītais uzdāvināja gredzenu pēc saviem ieskatiem. Neko par to nezināju. Tagad sūtijām laulības gredzenus un pieskaņojām jau esošajam. 

S
Skaistas kāzas 09.04.20. 00:32

Sveika, ir ražotāji, kuriem ir saderināšanās un laulību gredzenu komplekti. Ieteiktu pievērst uzmanību, lai saderināšanās gredzenu var nēsāt kopā ar laulību. Arī vairāki juvelieri to piedāvā, piemēram, Arvis Kotins.

Kāzu aģentūra Mīlestība (milestiba.lv - Schalins) ik pa laikam ieliek komplektus, bet mājas lapā tikai atsevišķi redzami.