FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu aksesuāri

Apakšveļas jautājums

Sveikas meitenes!
Lielajai dienai jau viss nopirkts - atliek tikai apakšveļa, kas ir lielum lielā problēma. Mums kāzas 30 gadu stilā - respektīvi, arī kleita ir 30 gadu kopija - ļoti pieguļoša viduklī un gurnos - visas cakainās mežģīņu apakšveļas spiežas cauri. Vai kāda no Jums nav redzējusi Rīgā apakšveļas veikalos retro apspīlētos apakšsvārkus ar āķīšiem zeķēm ? Izskraidīju vairākus apakšveļas veikalus - bez rezultātiem :(

Varbūt kādi citi varianti kā apspēlēt apakšveļas jautājumu?

Pievienoju bildīti, lai saprastu, ko es domāju ar retro apakšsvārkiem!

Help!

Skatīt ziņojumus:
bebriic
16.07.09. 15:46
Kāzu datums: 07.08.2009
tirdzn/centrā Azur ir triumph "outlets" kur veļa ir pa mazām cenām-daudz mazākām kā parasti veikalos
varu vien piebilst, ka DonnaBc apakšveļa arī ir ļoti ērta un klīst baumas, ka viņu ražo tā pati fabrika, kas Triumph, lai arī cenas Triumph 2-3 reizes lielākas.
Knope
16.07.09. 15:25
Kāzu datums: 26.07.2008
Turpinot Donna BC reklāmu. Tikko kā vedējmāte pārliecinājos, ka Donna BC tīkliņzeķes kāju negrauž (vairāk kā 16h uz kājām) , tulznas nerada, gumijas noturēja ideāli. Pat jāsaka, līdzīgi kā iepriekš raksta - iedzīvojos mazā rētiņā strauji raujot nost, cik stipri bija pielipis.
fõõõrši :) tas arī variants. Tagad gan man draudzene pateica, ka apakšveļas veikalā Almera pie vecās Ģertrūdes baznīcas esot visādi brīnumi. Tas tā, ja kādam vēl pārdomas kādu veļu vilkt.

Bet, nu, jā, man jau nav obligāti lai retro apakšveļa zem kleitas, galvenais kaut kāda apakšveļa, kas nespīd -pavisam bez apakšbiksēm arī skriet negribas :)
Lovestoryes
16.07.09. 15:06
Kāzu datums: 15.05.2009
es pirku tikai zeķes ne baltas, bet tādas kā.. nu retro laikam krāsā - mazliet kā bēšas', Dona BC, kas ir uz Birznieka upīša ielas izreiz pie 22 trol. galapunkta pie Stacijas. ļoti ideāli turējās, pat vairāk varu pateikt - tā pielipa pie kājas stilba, ka vakarā ņemot nost kanpi dabūju no ādas vaļā - otrajā dienā palika rētiņa, tā kā es domāju, ka, ja tu tieši stilam retro, tad nopērc kaut ar vīlēm, bet uzvelc 'priekš vīra vakarā, neviens cits jau neredzēs ir tev retro zem kleitas vai nav.

Man vīrs mani pats ģērba, tāpēc redzēja manu apakšveļu, bet vakarā, kad jau pa dienu bija pakārdinājies redzot kas man zem kleitas, aizgāju dušā un uzvilku vēl citu apakšveļ..nu bija izbrīns.
pati esmu ebay piekritēja, taču šoreiz nepaspēs atnākt...vien 3 nedēļas līdz kāzām. riskanti tomēr.

jā...bezvīļu veļa ir variants...sloggi vai ne?

un zeķes ar gumiju.jā jā...:)

paldies...vismaz uzvedinājās uz kaut kādiem risinājumiem.
es-saule
16.07.09. 14:05
Kāzu datums: 26.07.2008
Un kā ar bezvīļu veļu....nav gan 30to gadu stilā, bet cauri nespīdēs:)
Ligita_Pigita
16.07.09. 13:42
ieteiktu padomāt par šāda tipa apakšveļu, uzsvaru liekot uz tiem āķīšiem. jo man ar bija nu ne jau ļoti pieguļoša, bet tā, nu diezgan. ar domāju zeķturus ar āķīšiem, bet tad man pateica atslēgas vārdus vienā veļas veikalā, ka ejot varētu spiesties cauri tie āķīši. līdz ar to nosliecos uz zeķēm. skatoties vienā bildē, pat to malu varēja caur kleitu izspiežamies mazliet redzēt.
Ilona_82
16.07.09. 12:57
Kāzu datums: 23.08.2008
man jau liekas, ka jameklē ebay... Riktīgi nopūlēsies, lai Latvijā atrastu ko tādu.