FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu aksesuāri

Kā nēsāt apakšsvārkus

LauOnc
09.09.19. 05:31
Kāzu datums: 30.11.2019

Sveikas,
precos pirmo reizi un pirmā no saviem radiem un draugiem , līdz ar to nav vēl sanācis kādas kāzas apmeklēt. Nopirkta ir kleita, gara un kupla, tomēr visa odziņa slēpjas apakšsvārkos, kā veikalā paskaidroja. Mērīšanas laikā nejutos īpaši ērtiem ar viņiem, 3 lieli rinķi. Gribētos dzirdēt pieredzi , kad un kā viņi pareizi lietotājam, proti pēc ceremonijas , kad vīrs nesīs uz rokām vai nebūs viss redzams , pie galda sēžot viņus atstāj vai velk nost , pirmā deja utml... varbūt izklausās mazliet jocīgs jautājums , bet tiešām nesaprotu kā ar viņiem apieties, lai nav visu laiku jādomā. Mērīšanas laikā , kad cēlu kleitu uz augšu , vienmēr daļa no apakšsvārkiem bija redzama , garie, man līdz potītei sanāk. Varbūt ir kāds alternatīvs variants ? Jo svārkus man nepiedāvā iegādāties, bet gan aizdot uz kāzām pats veikals. 

Ehz_forshaa
12.09.19. 11:08
Es apakšvārkus nevilku nost visas dienas garumā. Ir jāpiešaujas, bet nav tik traki. Arī bija 3 riņķi.
Tas, ko savā galvā biju izdomājusi, "es nekur necelšu kleitu", "nemēģināšu pasargāt no sasmērēšanās", tāpēc nekur manus apakšsvārkus neviens neredzēja.

Ja kleita nepaliek par garu un ir nēsājama bez apakšvārkiem, tad, protams, vakara gaitā tos varat noģērbt.

Alternatīvs variants ir tilla apakšsvārki - tiek šūtas ļooti daudz kārtas, lai noturētu kleitas kuplumu.