FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu aksesuāri

Iesakiet labu aksesuāru veikalu!

Kristy3
03.07.09. 10:02

Meitenes! iesakiet labu veikalu kur prikat/siet kāzu aksesuārus-tādus, kā rotaslietas, matu spradzītes frizūrai utml!

Skatīt ziņojumus:
Sintra
22.03.10. 15:29
Kāzu datums: 22.08.2009
Es sev visu pirku e-bay, katram gadījumam sasūtīju pa divi varianti un viss atnāca tieši kā bildēs, biju pat pārsteigta :) Bet, ja nepirktu e-bay, tad būtu gājusi uz to Svarovski kristālu veikalu, kas uz Tallinas ielas un tur sūtītu, jo tur viss ir krietni lētāk, kā kāzu salonos. Bet tas, protams, ja vēlies kristālus nevis pērles.
inesenese
22.03.10. 14:41
Kāzu datums: 03.07.2010
www.etsy.com, sadaļā weddings ir tik daudz dažādu interesantu lietiņu, ieskaitot matu aksesuārus. Esmu no turienes pasūtījusi dekorus, nāca apmēram mēnesi, bet man patīk tāpēc, ka vairums pārdevēji neprasa nesamērīgas cenas par sūtīšanu un var sazināties ar pārdevēju pirms pasūtījuma noformēšanas un uzdot visus interesējošos jautājumus.
bfly
16.03.10. 18:04
Iesaku salonfrizētavu Harmony Dzirnavu ielā 55, tur ir dažādas sprādzītes, pērļu kaklarotas, auskari, un citi aksesuāri par labām naudiņām. vismaz pērļu kaklarotas tur nav astronomiskās cenās!
cholvis
16.03.10. 16:55
Kāzu datums: 04.05.2012
var ieskatīties arī šeit - www.kazulaiks.lv
aurora
16.03.10. 14:20
matadatiņas konkrēti ar bumbiņām redzēju vairumā Buļļu bāzē, Pārdaugavā. Tur augšā - 2 stāvā vienā veikaliņā visādi tādi sūdiņi, ak biezs. Lejā vēl ir frizieru veikaliņš- varbūt tur ar kaut kas no tā gala ira.
rafinja
14.12.09. 21:27
Kāzu datums: 13.02.2010
zem kaadiem nosaukumiem var mekleet rotas lietas ebay? es vairaakas reizes mekleeju kaa kaazu aksesuaarus, rotas, bet parsvara man meta ara gredzenus un tik dazjas galvas rotas un kakla rotas :(
Info
14.12.09. 14:59
Matadatas ar pērlītēm vai puķītēm, auduma ziedi un šobrīd tik aktuālās auduma ziedu matu rotas un kaklarotas varat meklēt arī šeit:

Perfetto - kāzu aksesuāru un atribūtikas veikals

Agneses Vaļinieces radošā darbnīca - auduma ziedi, šalles un citas neredzētas rotas

Riviera Riga - Matadatas, matu sprādzes un kaklarotas, diadēmas un kristāla rotas plašā izvēlē. Veikali viegli atrodami visos lielākajos tirdzniecības centros.

Hoby Set - plašs izejmateriālu klāsts (pērlītes, bumbiņas, āķīši, aizdares) rotu izgatavošanai + apmācība un ieteikumi uz vietas veikalā vai piedāvātajos kursos.

Plašāku informāciju meklējiet sadaļā "Kāzu aksesuāri"
Maalinja
14.12.09. 14:45
Manai māsai matos bija šādas sprādzītes... Ļoti skaisti izskatījās, jo saulē vizuļoja...
Kaut ko līdzīgu esmu atradusi tikai ziedumode.lv mājas lapā... Turklāt, kas man patika - tur visu var pasūtīt pēc savām vēlmēm...
Knope
13.08.09. 17:31
Kāzu datums: 26.07.2008
ar līmes pistoli tur. Ja nav krāsotās adatas, kurām krāsa no karstuma lobās nost. Ir līmēti klāt skatuves vajadzībām mākslīgie ziediņi.
Laila.m
13.08.09. 16:58
nezinu, vai turēsies! :/
varētu pamēģināt paeksperimentēt.
Luchia
13.08.09. 16:56
Kāzu datums: 07.08.2009
Varbūt parastajām spraudēm ( ja izvēlas piemērotas matu krāsai un tādas, kuras labi satur matus) pērlītes var pielīmēt ar superlīmi?
Laila.m
13.08.09. 16:05
Nu tas ir uz matadatām, bet ja frizūrai vajag tieši matu spraudes, kuras ir šauras, tad šāds varinats nelīdzēs.
Muurija
07.08.09. 19:49
Kāzu datums: 27.06.2009
... tikai paņemiet līdz matadatu lai varētu piemērīv vai der!!!
Ingass
06.08.09. 18:16
nopērciet visparastākās matadatas un audumu veikalos nopērciet pērles (pareizāk būtu teikt,perlamutra bumbiņas) tās,kas ir savērtas uz diega,ir dažāda lieluma un dažādas krāsas un tās "pērlītes"uzveriet uz adatām un jums par nelielām naudiņām būs pilni mati pērlītēm.Par 3,- ls sanāk apm.30 adatas.
Laila.m
06.08.09. 14:50
Man vajag matu sprādzes frizūrai ar pērlīti. Biju Martas ielā - bižutērijas veikalā, blakus apģērbu veikalam Dīva, tur tikai matadatas copēm, biju uz Barouna ielas blakusu bijušajam kino Daile Beauty, tur nebija īstā krāsa pērlītei, caramellēs viena sprādze 1.50Ls, bet arīņebija īstais tonis :( Man vajag 10 kā minimums, 15Ls par sprādzēm vien - diezgan sanāk.
Bērnu pasaulē nav, Riviera Riga arī nav, ir vēl kāds bizūtērijas veikaliņš, kurā ir plaša izvēle!!!
Kaut ko līdzīgu bildes sprāzei gribētos, bet ši tāda plata, nesaturēs manas šķipsnas.
P.S. bildīte no perfetto.lv
Laurucis
20.07.09. 09:46
Kāzu datums: 08.08.2009
http://io.ua/1285443
viena meitene te no mūsu vidus iedeva šādu adresīti tur tiesam ir ko pasmelties
smaidiga
19.07.09. 20:36
Kāzu datums: 25.07.2009
meitenes,waretu ieteikt kadu interneta adresi kur war apskatit ligawu frizuras,wai kada zurnalu ko war nopirkt un apskatit tas frizuras!
Nilly
03.07.09. 19:16
Ja Tu vēlies gaumīgas rotas, ka ir izgatavotas tieši Tev, iesaku - Kristāla studiju- http://kristalu-studija-sia.infolapa.zl.lv/ Savas rotas pasūtīju tieši tur :)
pekainite
03.07.09. 11:49
Martas ielā, blakus te daudz pieminētajam apģērbu veikalam Dīva ir bižutērijas veikals, kur ļoti plaša izvēle tādām lietām, vēl uz Barouna ielas gandrīz blakusu bijušajam kino Daile mazs veikaliņš Beauty- tur kvalitatīva un gaumīga čehu bižutērija.