FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu aksesuāri

Ielūgumos. Kā labāk ierakstīt?!

Si Si
11.02.18. 21:07

Sveiki visiem! :)
Domāju kāzu ielūgumu tekstu un to, kā labāk un pareizāk pateikt, ka kāzas ir vienu dienu? Telpas ir uz 10h, bet kaut kā negribās rakstīt ka no 19-5....  kādas Jums idejas? Ko varat ieteikt, kas “smukāk” izklausās?!
 

Skatīt ziņojumus:
Kotibe
11.02.18. 21:36
mums līdzīgs scenārijs, domāju, ka rakstīšu apmēram tā - "tuvojoties rīta gaismai teiksim Jums paldies" un dalot ielūgumus jau izstāstīsim, ka būs pasākums bez nakšņošanas. Mums gan nav tāds konkrēts laiks, varēs ballēt līdz pēdējam viesim :) ja ir tāds konkrēts laiks, tad varbūt vakara vadītājs vai kāds atbildīgais var atvadīšanos noorganizēt
Ehz_forshaa
12.02.18. 00:59
Lai mazāk pārpratumu, domāju, ka derētu pabrīdināt viesus, ka pasākums ir bez nakšņošanas. Arī ielūgumā var norādīt, ka svinības līdz pirmajiem gaiļiem turpināsies viesu namā "xxx". 

Ja ir dienas programma paredzēta klāt ielūgumam, tad:
24:00 mičošana
05:00 došanās uz čučumuižu savās mājās...

Tas pirmais, kas ienācat tagad prātā.
Si Si
12.02.18. 13:25
Svinēsim restorānā, tam vienam jau jābūt diez gan skaidram, ka palikšanas nebūs un dodot ielūgumu pieminēšu, ka pasākums būs līdz rītam un bez palikšanām, jo kaut kā tās čuču muižas hn došanās mājās mani neuzrunā rakstīt ielūgumā. 
Ehz_forshaa
13.02.18. 07:09
Si Si, nu ja restorānā, tad protams ir ļoti skaidri, ka nakšņošana nav :) Mans piemērs bija, ja svinat viesu namā, kur pieejamas gultas, bet tomēr tās netiek izmantotas.