FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzas Latgalē

Viesu nams Mežinieku mājas

Z
Zemenīte333 02.12.15. 23:41 | Kāzu datums: 02.12.2016

Sveiki!  Varbūt kāda no Jums var padalīties ar savu pieredzi un pastāstīt savas atsauksmes par viesu namu " Mežinieku mājas". Kādas cenas, ēdiens, apkalpošana. Esam  svinību vietas meklējumos un pēc bildēm  viesu māja izskatās jauka, bet bilde ir bilde. Gribētos dzirdēt Jūsu pieredzi. Liels paldies,meitenes! 

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
O
Olita 13.12.15. 20:44 | Kāzu datums: 01.12.2011

Svinējām savas kāzas šajā viesu namā. Jāteic, ka  bijām un esam apmierināti ar savu izvēli. 
 Joprojām raisās patīkamas atmiņas par viesu nama viesmīlību un tā apkārtni. Pretīmnākoša namamāte, viesmīlīgs apkalpojošais personāls, lieliskas telpas. Bez domstarpībām vienojāmies gan par kazu mielastu, gan par cenām.  Cenas ir dažādas un draudzīgas, tas ir atkarīgs no tā kādu mielastu un aktivitātes Tu izvēlies. Ēdienkarte ir ļoti daudzveidīga. Kulinārijas un konditorejas izstrādājumus saimnieki gatavo uz vietas.  Cep arī kāzu tortes.  Viesi bija ļoti apmierināti ar kāzu mielastu,  ēdiens garšīgs,galds  bagātīgs un krāšns. Izmantojām arī viesu nama piedāvatās floristes pakalpojumus, izdekorēja gan iekštelpas, gan apkārtni. Īsta meistare! Mičošana mums bija āra lapenē.
Otrajā dienā piknikā vietā kurinajām ugunskuru un ēdām saļankas zupu.  Cepām arī savu pirmo maizes kukulīti un cienājām savus viesus.  Bijām apmierināti arī ar viesu izguldīšanu, katrai ģimeni sanāca savs numuriņš.  
Apkārtne sakopta, izveidoti skaisti dārzi, piknika vieta. Veidojām savu kāzu fotosesiju, bildes sanāca ļoti skaistas. Namamāte uzdāvināja mums mīļu koka sirsniņu, uzrakstījām savus iniciāļus un  piekarinājām mīlestības kokā.  
Kopumā ne no viena viesa nedzirdejām ne vienu sliktu atsauksmi, tikai pozitīvas.  Ja esi noskatījusi šo viesu namu, iesaku aizbraukt uz vietas apskatīt un izrunāt.  Bildēs neliels ieskats no mūsu kāzu galda.