FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzas Zemgalē

Ceremonijas norise

Mairita24
01.08.17. 09:13
Kāzu datums: 23.09.2017

Sveikas līgaviņas!

Vēl pavisam nesen plānojām precēties 18.08.2018.. gribējām kāzas ar 30 viesiem, dzīvo mūziku.. tad sākām domāt par to, kā visus sasēdināt pa mašīnām.. izrādās, ka auto un vadītāja apliecība  ir tikai mums (jaunajam pārim) un mūsu vedējiem!
Aizrunājāmies tik tālu, ka pārdomājām pilnīgi visu scenāriju! Kāzām mums ir gandrīz viss iegādāts - vēl tikai kleita un pušķis jānopērk.
Izlēmām, ka precēsimies 22. septembrī - šogad! Kamēr mūsu bērni būs bērnudārzā, vecāki darbā. Kopā ar saviem lieciniekiem aizbrauksim sarakstīties un pēc tam savās lauku mājās uztaisīsim kāzu afterparty!

Saprotot, cik drīz tas ir, aizdomājos par ceremoniju. Kā tas viss notiek - sarakstīšanās? Tā būs vienkārša četru cilvēku parakstīšanās papīros?
Gredzenu spilventiņu vajag / nevajag?
Jo tuvāk nāk tas laiks, jo vairāk sāku uztraukties, par to, kā viss būs..

 

Ehz_forshaa
02.08.17. 00:09
Viss atkarīgs no dzimtsarakstu nodaļas vadītājas un pašas nodaļas. Zinu, ka ir nodaļas, kur šādos gadījumos ir lētāk / nav jāmaksā papildus par "ceremoniju". Par spilventiņu viss atkarīgs no Jums pašiem, ja vēlaties varat - ja ne, noteikti pašai nodaļai ir trauks, kur parasti tiek likti gredzeni.