FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzas Kurzemē

Kāzas Kuldīgā

e
elizabeteG 03.08.12. 19:36

Sveikas!
Lieta tāda, ka mums jāiet par vedējiem kāzās kuras notiks Kuldīgā, šajā pilsētā esmu bijusi tikai 1x un tad arī tikai cauri braucot, nespēju pat iedomāties kur kas atrodas.

JAUTĀJUMS- ko interesantu varētu likt sadarīt jaunajam pārim? Ir kādos muzejos pieejamas kāda aktivitātes- monētu kalšana, trauku taisīšana vai kaut kas taml.?
Ko Jūs ieteiktu, kur vest ko darīt???

Paaaldies.

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
kristamarcuka 27.01.17. 13:21

Ja plānojat kāzas Kuldīgā, vai Kurzemē, varu ieteikt labu floristi, bildes var apskatīties facebook, instagrammā zem nosaukuma goldingen weddings. Tiešām skaisti un gaumīgi darbi!

S
SalnaLauma 28.01.17. 19:59

Par aktivitātēm nezinu, tā kā mums muzeji, monētu kalšanas utt.nepatīk, mēs ar vedējiem izrunājăm, ka priecātos par pikniku mums diviem uz īsu brīdi,iespejams vēstules rakstīšanu utt., bet saistībá ar Kuldīgu, mūsu fotogrāfam mājas lapā skaists kāzu fotostāsts no Kuldīgas http://www.jurisross.com/2015/07/milestiba-kazas-kuldiga.html?m=1 varbūt rodas kāda ideja vai vieta, kur aiziet. Lai izdodas!