FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzas Kurzemē

Pieturvietas Liepājas - Pāvilostas pusē.

U
UnLeK 22.04.17. 15:33 | Kāzu datums: 25.08.2017

Sveikas :)

Kāzas pa lielam ir ieplānotas..atlicis vien izdomāt kur pēc ceremonijas pabraukt mazā izbraucienā ar viesiem un ko darīt šajā laikā no ceremonijas līdz viesu namam..
Bez 7 tiltiem, jo nav domas izbraukāt 7 tiltus. Vai ir kādas citas iespējas neiebraucot gluži Liepājā..varbūt ir kaut kas dikti interesants Grobiņā? Vai tieši uz pretējo pusi, piemēram, Pāvilosta un tā puse..kādi varianti interesantām izklaidēm gan jaunajam pārim, gan viesiem?
Gribētos tā, lai nav garlaicīgi un viesi nestāvētu malā un neskatītos kā līgava ar līgavaini izklaidējas.. Mēģināju pati kaut ko atrast, bet ar to Liepājas pusi ir diez gan pašvaki..Varbūt ir kāda kas tajā pusē ir atklājusi foršu vietu kur pabraukt ar viesiem, kādu spēli uzspēlēt?
Dodiet vaļā varinatus ko var darīt pirms viesu mājas..Kā bija Jums un ko Jūs pašas darījāt savā kāzu dienā, kādas izklaides Jums bija?

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
s
skalbe 24.04.17. 00:08 | Kāzu datums: 01.05.2017

Akmensraga bāka? Tur ir arī sieviete, kam ir dzintaru kolekcija, var minēt, kurš īsts, kurš viltots

P
Pele1992 24.04.17. 08:14 | Kāzu datums: 27.05.2017

Pāvilostā esmu dzirdējusi, ka pastāv iespēja doties pie zvejniekiem. Mezglus siet, zivis kūpināt :D kaut gan tās zivis nebūs labs variants kāzām :D

Grobiņā ar super jauki izbraucieni ar vikinga laivu. Varat painteresēties.

U
UnLeK 24.04.17. 22:30 | Kāzu datums: 25.08.2017

Par vikinga laivām zinu..bet laikam baidos kaut ko tādu..tur piedāvā arī kaut kādas atrakcijas. Taka uzdevumus jaunajam pārim, ar lokiem šaut un tā..bet īsti nezinu vai piemētots kāzām. Gribas ko foršu un neaizmirstamu, lai arī visiem tajā laikā ir labi un forši..lai nav maliņā un iesaistās..nevis skatās kā es ar savu vīru lokus šaujam un garlaikojas..nu tā..tāpēc iedomājos, ka varbūt ir kāda interesanta spēle ko visi varam uzspēlēt, las vairāk satuvina viesus, tā lai jautri un forši :) Ja kādai ir kādi varianti, lūdzu padalieties ar idejām lā bija vai būs Jums kāzās..ko darījāt pēc ceremonijas?