FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu apraksti un bildes

Ieteikumi kāzām Latgalē - viesu nams, florists

Beibijs
05.10.14. 17:18
Kāzu datums: 09.08.2014

Sveiciens visiem rudenī!

Mūsu diena - 9.augusts bija tik skaista, ka tikai nesen mēs no savas puses pamodāmies no dzīvošanas vēl mūsu kāzās un to atmiņās, un noteikti ir vēlēšanās pateikt "PALDIES" tiem, kas to bija pelnījuši:

* Viesu nams "Lejasmalas" - Annas Ļaksas kundze un viņas komanda. Ja meklējat tādu viesu namu, kurā ciemojoties visi Jūsu viesi un Jūs paši būsiet sajūsmā, tad tas noteikti ir ĪSTAIS. Šeit ir lieliska ēdienkarte, kura nav ar standarta rosolu, bet ar dažādiem, interesantiem ēdieniem un pat raksturīgajiem ēdieniem Aulejas novadam - "Aulejas kļockām" un "Lejas ezera zivīm" dažādā pagatavošanas tehnikā. Viesu namā ir padomāts par itin visu un attieksme no īpašniekiem ir lieliska, uzmanīga. Es nekad neaizmirsīšu ar kādu sirds siltumu visa "Lejasmalu" komanda darbojās kā bitītes 3 dienas pirms kāzām. Tiek padomāts arī par viesu nama dekorēšanu, piedāvājot, savu personālu - savu dekoratori, kas ir sirds cilvēks. Mēs ar viņu tikāmies tikai 2 reizes, bet likās, ka viņa ir mums tik tuva kā mūsu radiniece.

* Floriste - Maija Gailuma. Viņa mūsu kāzu dienu padarīja krāšņu ar savu darbu un savu negulēto nakti pirms kāzām, jo rotāja mums gan automašīnu, gan veidoja līgavas pušķi, gan līgavaiņa piespraudes, gan viltus pušķi, gan vedēju aksesuārus. Viņas veidotā kāzu kompozīcija uz mašīnas mums mājās stāvēja vēl 2 (!!!) nedēļas un ņemot vērā, ka kāzu dienā tika pievarēti +/- 200 kilometri, viss stāvēja un bija nostiprināts perfekti.

* Aglonas baznīcas priesteris - Daumants Abrickis. Ja Jums ir vēlēšanās laulāties Aglonas baznīcā, iesaku tieši viņu kā priesteri.

Skatīt ziņojumus:
mieramika
05.09.19. 22:11
Kāzu datums: 20.08.2020
Sveiki, varētu lūdzu iedot vairāk info par Lejasmalām, cik jums bija cilvēku un kopējās viesu nama izmaksas. Mēs arī temejam uz viesu namu Lejasmalas! Paldies!
Beibijs
05.10.14. 17:22
Kāzu datums: 09.08.2014
* Videomeistars - Edgars Rancāns un fotomeistars - Ilmārs Bērziņš (Kārsava). Jums būs lielisks videomateriāls un fotogrāfijas, ja izvēlēsieties šos 2-us, NOTEIKTI.

* Mūs pavadīja arī bārmenis Oļegs no Daugavpils, kas gādāja par šampanieša tornīti. Tika padomāts par to, lai mēs arī pie tā procesa varētu padarboties, gan pie tā, lai viesiem ir interesanti, gan pie viņa kā pie bārmeņa izskata, gan pie jaunlaulāto apsveikumiem, gan pie tornīša noformējuma.

* .. Par pārējo - kāzu vadītāju, frizieriem & make-up speciālistiem .. neko neteikšu. Bet tur ieteikt nevaru, noteikti.