FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu apraksti un bildes

Mūsu baltā sapņa piepildījums 29.08.2010.

M
Maza_Perlite 12.10.10. 10:23

Mūsu kāzu diena bija 29.08.2010. - svētdienā. Laulības notika Aglonas bazilikā Svētās mises laikā. Pēc tam visu dienu pavadījām, baudot Latgales skaistās vietas, vakaru noslēdzot Rāznas ezera krastā.
Kāzas tika plānotas jau 2009.gadā - tieši mūsu 4 gadu jubilejā, bet svinējām 2010.gadā - un nākamajā dienā pēc kāzām atzīmējām mūsu 5.kopā būšanas jubileju.
Mūsu Lielās dienas palīgi:
fotogrāfs Sandis Vāgners http://www.sandisvagners.net/
video http://video.arttech.lv/
vadītāji no Rēzeknes Ilona un Aivars Kaupuži
mans tērps, aksesuāri salons Ingrīda http://www.modaingrida.lv/
manas rotas Inga Gruzdova http:// www.rotulaade.webs.com
friziere Ilona Šmaukstele (draugos)
make up salons ISA Rēzeknē
floriste Maija Gailuma Rēzeknē
torte Inga Bardina (draugos)
bārmeņu pakalpojumi http:// www.barman.lv/
DJ Dexter Andis Araks (draugos)
krēslu pārvalku noma http://www.milestiba.lv/
trauku, aizkaru utt.noma http://www.smalkais.lv/
cepuru noma mammām http://www.atelje.lv/lat/
prožektoru noma http:// www.discomania.lv/
lielā svečtura noma http://www.7sky.lv/
zirgu padarīšanas http://www.untumi.lv/ Rēzeknē
3 stāvīga peldošā māja http:// www.stropuvilnis.lv/ Daugavpilī

16 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
M
Maza_Perlite 13.10.10. 14:24

Ceremonija bija tā, kas mums no savām kāzām patika visvairāk!:))
BET ceremonija patika TIK ļoti TIKAI tāpēc, ka to vadīja tēvocis Antons...nevis Aglonietis...Bet tur ir vesels stāsts apakšā, kāpēc tā....
Pirms savām laulībām bijām uz vienām kāzām tur, lai paskatītos, kā tas notiek. Ceremoniju vadīja Aglonietis un viņiem bija pavisam savādāk nekā mums. Svētās mises laikā pašā sākumā pateica, kas šodien precas un tad nākošo reizi jaunos pieminēja pēc pus stundas - ka redz, te šodien kāzas. Pēc ceremonijas visa baznīca gāja apkārt baznīcai, zvanot zvaniem - tas bija iespaidīgi. Mums atkal tā nebija, toties ceremonijas laikā tēvocis Antons gandrīz visu Svēto misi veltīja mums - uzrunāja mūs, prasīja šo to un visu misi grozīja ap mums. Tas bija ļooooti sirsnīgi un mīļi.
Noteikumi, protams, ir un tie jāievēro. Jābūt visiem papīriem kārtībā, ko prasa, ieskaitot izziņu no dzīves vietas katram.
Par paklāju - par tādu pat neiedomājos.:)

palma2 14.10.10. 00:27 | Kāzu datums: 18.06.2011

Nju skaidrs, mes arii esam nosverushies par labu Aglonas bazilikai :)
Gribejas zinat kaa tur tas viss ir, jo no citaam baznicam dzirdeti baisi staasti :D
Paldies par info.

Kas attiecas uz priesteri, tad tagad tur bushot cits - mainas vinji. Mums pazistams, domaju ka jabut ok :)

M
Maza_Perlite 14.10.10. 08:19

Mums no bildināšanas brīža bija skaidrs, ka mūsu baznīca viennozīmīgi būs Aglonas baznīca.:) Kaut paši esam no Rīgas, visu noorganizēt Latgalē bija grūtības, bet ne mirkli nenožēlojam.:)
Ja vēl kādi jautājumi, labprāt atbildēšu, jo patīk jau kavēties atmiņās!:)

palma2 14.10.10. 14:18 | Kāzu datums: 18.06.2011

Mums lidz Aglonai arii ir "gabalinjs" ko braukt, bet toposhajam viram arii nozimiga vieta :)

Saki,ludzu vai dekoreshanu vinju jums pashi piedaavaja? Vai jums bij atlauts pie baznicas pasniegt uzkodas vai bij jadodas uz taj atveleto telpu???

M
Maza_Perlite 14.10.10. 14:42

Par cik mums likās, ka baznīca pati par sevi ir grezna un skaista un viņiem pašiem vienmēr tur ir jau ziedi salikti pie altāra (vienīgi var atšķirties no Jūsu kāzu krāsām - mums bija balts ar rozā, bet ziedi dzelteni, bet tas mūs nesatrauca), tad speciāli vairs neko nepušķojām. Bet mums piedāvāja - atvediet ziedus, kādus gribiet un baznīcas floriste bez maksas tos saliks un izpušķos. Man ļoti patika, ka gar solu malām saliktas baltas bantes - tas bija skaisti.:) Bet to mēs neprasījām un nemaz nezinājām, ka tādas būs.:)
Mums bija izdomāts pēc baznīcas uzkodas pie tā ezera, kas pretī baznīcai pāri ielai, bet tā kā lietus lija, uzkodas bija tuvējā kafejnīcā. Par nekādu telpu baznīcā pat neinteresējos, par cik paši izdomājām pie ezera.

palma2 14.10.10. 22:47 | Kāzu datums: 18.06.2011

Par tam uzkodam pie baznicas jautaju tadel ka zinu ka citur neatlauj maltiti ieturet pie baznicas, jo tam ir atveleta speciala telpa. Labi ka ir atljauja araa to visu rikot.
Feini ka piedava savus ziedus, mums gan planojas sava floriste un rotas pec musu ieskatiem - jo mums gribas +/- vel klaat kadas dekoracijas un vitenes.

Sakiet, cik maksajat baznicai shaj dienaa - bij summa noteikta vai tas tika pasniegts kaa ziedojums no jusu puses???? Un saki vai jus pashi gribejat laulaties mises laikaa???? Vai arii taa lika macitajs?

Man dikti negribetos kopaa ar svesiem cilvekiem. Biki sabijos kad izlasiju.

M
Maza_Perlite 15.10.10. 09:12

Tā kā baznīca piedāvā savu floristi bez maksas, atliek tikai iedot ziedus, tad varbūt vērts padomāt, ka neapgrūtināt savu floristi.:))
Gājām pie Aglonieša ar aploksni ar 50Ls un iedevām kā ziedojumu baznīcai. Nebija mums nekas teikts, cik jādod. Cik varējām atļauties, tik ielikām aploksnē.
Godīgi sakot, sākumā negribējām tik agri - 12.00, teicām, ka vēlētos ap 14.00, bet mums pateica, ka nē, būs 12.00 mises laikā. BET iespējams, ka tā bija tikai mums, tas Jums pašiem jārunā uz vietas un varbūt Jums pieļaus citā laikā. Bet, kad apradu ar šo domu, tagad neko sliktu nevaru teikt, ka tas viss notika mises laikā un bija sveši cilvēki, pat otrādi - tas bija tik svinīgi un visi jau aizlūdz par jauno pāri.

palma2 15.10.10. 13:44 | Kāzu datums: 18.06.2011

Mes jau ar floristi esam uzskicejushas plaanu kada izskatisies baznica - taapec baznicas personals diezi vai tiktu galaa ar shadu "bildi" kadu mes velamies redzet.

Un mums kazas ir 6dienaa neviss 7dienaa paredzetas - ta ka ceru ka mums Sveetaa mise nedraud :D
un 12 mums arii skistu biki par agru, jo tomer mums pasiem lidz Aglonai jameero 2h gars cels un +/-visiem vel pricenes un grimeetajas - uj, bus ko sviist :D

u
umbrea 15.10.10. 14:56 | Kāzu datums: 24.07.2010

Kaut kur esmu dzirdējusi, ka Aglonas bazilikā laulā tikai svētdienās... Vislabāk ir satikties ar garīdznieku un visu izrunāt.

M
Maza_Perlite 15.10.10. 15:55

Esmu dzirdējusi arī izņēmumus, kad Aglonā laulā sestdienās, bet vispār tikai svētdienās, jo - sestdienās cilvēki nodzeroties un nenākot svētdien uz misi, tāpēc ieviesta tradīcija, ka laulā tikai svētdienās.
Bet jā, vislabāk satikties ar mācītāju un tad jau viss taps skaidrs!:)

s
sicilia 17.10.10. 11:45 | Kāzu datums: 05.09.2009

Vispār es arī esmu dzrdējusi, ka Aglonā laulā tikai svētdienās mises laikā, bet nu Aglonā ir jauns prāvests Daumants Abrickis (ja pareizi uzvārdu atceros) un tāpēc šoreiz tiešām jākontaktējas ar viņu, jo gan jau jaunais un patiesi jaukais sirdscilvēks nāks ar savu kārtību :)

palma2 17.10.10. 16:39 | Kāzu datums: 18.06.2011

Aglonas bazilikaa sobrid notiek priestera parkartoshanas -naks cits pavests - taapec mes arii netiekam pie atbildes par musu datumu, jo teica zvanit velak. Taapec arii versos seit peec pieredzes kaa citam gaajis.
Paldies, meitenes - noderiga info - noteikti zinjoshu kaa mums bus gaajis - kad zinasim mums doto atbildi. :)

M
Maza_Perlite 17.10.10. 17:35

OOO, tas mums ir jaunums!:) Tas jaunais bus Agloniesa vietaa?
Loti interesee, kaa tad Jums ies.:))

s
sicilia 17.10.10. 20:00 | Kāzu datums: 05.09.2009

Pāvests diez vai nāks pie varas Aglonā, ebt jā tur tagad bšu 2 jauni forši puiši :D

Aglonietis kritis nežēlestībā un nosūtīts uz dziļu trimdu :D

Lai veicas sarunās ar jauno prāvestu :P
Laika vēl diezgan varbūt var aizbraukt un izrunāties, lai gan es domāju, ka vnk jaunajam prāvestam pašlaik tik daudz jaunu lietu ir, ka pa telefonu viņam ko kārtot ar ne savas draudzes locekļiem pašlaik nav spēka

M
Maza_Perlite 18.10.10. 08:22

Nu jā, par Aglonieti bijām dzirdējuši ne visai labus vārdus un paši ar savām acīm par to pārliecinājāmies....Tāpēc bijām tik laimīgi, ka mūs nelaulāja viņš, bet tēvocis Antons!:) Bet, kad nebūs mums Aglonietis, to tikai uzzinājām pašā laulību ceremonijā....

palma2 18.10.10. 14:32 | Kāzu datums: 18.06.2011

Mes neatrodamies Latvijaa tapec mums aizbraukt un izrunaties nav iespeejams.
Jaunais priesteris kas busot - mums ir pazistams, jo vinjus cilaa no vienas baznicas uz otru, Redzes vai pazishanas kaut ko lidzees vai nee :D