FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu apraksti un bildes

*Pasaka!

dainty 04.09.10. 21:47 | Kāzu datums: 06.08.2010

*Diena pirms kāzām, kad visi saprata, ka vairs tiešām nav laika un neko nevar atlikt uz rītdienu- skriešanas un darīšanas...Pirmais pārsteigums: atbrauca māsīca ar mammu no Spānijas- vēl vairāk emociju. :] Apetītei nav laika, visi kaut ko dara- lielā rosība, kaut sākām gatavoties jau ļoti savlaicīgi..

*Pirmskāzu naktī 2h gulēju (pārējās grozījos pa gultu)...celšanās un beidzot TĀ diena ir klāt!!! :] Vairāk nekādu skriešanu un darīšanu. Šodien piepildās sapņi: pasaka!!! :)

*Frizūra [friziere- kolosāla meitene ar ļoti mierīgu piegājienu, lai es nejustu ne mazāko stresu :] un bez izmēģinājuma frizūras uzreiz tapa fantastiska frizūra- es (un arī viesi) biju sajūsmā par oriģinalitāti, modernismu- tieši ko vajadzēja!!! Frizūra vēl arī sakāpināja šīsdienas prieku.

*Make-up mājās gan man, gan dažām citām meitenēm turpat- labā meiteņu kompānija mums :]

*Beidzot vilku kleitu (trešā reize kopumā, bet staigājusi viņā nebiju) un tad sapratu, ka viegli nemaz nebūs: kleita smuka bez gala un viss kā sapņoju, bet nav jau mini kleitiņa, kuraa var skriet ;D Pagrozījos pa istabu, papriecājāmies un gaidījām...

*..dzirdēju, ka līgavainis ieradies un pilda manis izpirkšanas uzdevumu, sirds sitās kā negudra un uztraukums bija baigs :] Kad beidzot viņš ienāca istabā, emocijas bija vnk neaprakstāmas [ne tā kā pirmo reizi iemīloties, bet jūtot visu to pārdzīvoto mīlestību pa 4,5 gadiem uzreiz]- asaras, klusums, jo nav vārdu aprakstīt to brīdi...stipri [mīl]!

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
dainty 04.09.10. 21:55 | Kāzu datums: 06.08.2010

*Pārsteigumi turpinās un mūs sagaida kaimiņi ar [neparedzēto] Cadillac 1956.g. – pasaka! :]

*Mašīnā laiks parunāt ar kādu un prieks skatīties vienam uz otru, nespējot noticēt, cik laimīgi esam! Maza fotografēšanās pirms ceremonijas un uztraukums, mazliet rokas trīc...

dainty 04.09.10. 21:59 | Kāzu datums: 06.08.2010

*Skaisti un aizkustinoshi vārdi ceremonijā, skaļāks „Jā” no vīra un mazliet trīcošākā balsī mans „Jāvārds”/ gredzeni un iR!

* ...neticami ātri tas pagāja un neticās, ka esam oficiaali: Vīrs & Sieva! :]

dainty 04.09.10. 22:18 | Kāzu datums: 06.08.2010

Paldies fotografam Arturam Jasinskim :]

Lindiņa_E 06.09.10. 11:40 | Kāzu datums: 30.07.2010

Lai jums dzīve kā pasaka turpinās! :)

ETANER 06.09.10. 11:48 | Kāzu datums: 21.08.2010

Tiešām PASAKA :)
No sirds apsveicu!!!!Vislabākie vēlējumi jaunajam pārim!!!

dainty 06.09.10. 20:15 | Kāzu datums: 06.08.2010

Paldies! :]
Un paareejaam liigavaam-sievinjaam arii noveelu Laimi, Miiiiiilestiibu un vienmeer kopaa buut!!! :]*

iveta25 06.09.10. 22:24 | Kāzu datums: 02.08.2008

No sirds apsveicu!!!;)

N
Nelda 09.02.11. 18:40 | Kāzu datums: 11.07.2009

Ļoti skaista līgavaiņa... Un diena kā pasaka... :)