FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu apraksti un bildes

Šis ilgi gaidītais 3.jūlijs!

VeroNa 30.08.10. 21:21 | Kāzu datums: 03.07.2010

Modinātājs noskanēja plkst. 6:30. „Beidzot šī ilgi gaidītā diena ir klāt!” Kā nekad līdz šim jutos izgulējusies, viegli pamodos (Kaut tā būtu katru rītu, kad ir jāiet uz darbu!.. :) ).
Paskatījos logā – saulīte spīd, debesīs ne mākonīša. „Nu manas cerības piepildās – būs skaista diena!”
Īpašu uztraukumu nejutu, kaut gan apetītes brokastu laikā nebija. Varbūt mierināja mammas klātbūtne, kas šajās īpašajās dienās bija pārbraukusi pie manis. „Paldies tev, mammīt!”
Abas devāmies pie frizieres. Pēc pāris stundu burvestībām mani mati tika sakārtoti ļoti mīļā frizūriņā ar spožiem akmentiņiem un plīvuriņu. Tā arī devos uz mājām. Ja jūs 3.jūlija rītā redzējāt meiteni šortos, krekliņā un ar baltu plīvuru galvā, tad tā biju es! :)
Mājās mani jau gaidīja vizāžiste, kas manu līgavas tēlu papildināja ar spožu meikapu.
Nu un sākās rosīšanās – viena pēc otras atnāca draudzenes, kas smiedamies sāka gatavoties izpirkšanai. Uztraukums pakāpeniski pieauga – brīžiem skudriņas skraidīja pa visu ķermeni un taurenīši lidinājās vēderā.

17 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
VeroNa 30.08.10. 21:23 | Kāzu datums: 03.07.2010

„Pēc pusstundas Viņam jau jābūt klāt, bet es vēl neesmu apģērbta!” Saucu palīgā māsu – nu un drīz jau biju gatava. Pati sevi nepazinu spogulī – „Nē, nu šī meitene baltā noteikti neesmu es..” Joprojām neticējās, ka šī diena tiešām ir klāt!

VeroNa 30.08.10. 21:24 | Kāzu datums: 03.07.2010

„Līgavainis atbrauca!” – iečukstējās meitenes, un atstājot mani istabā vienu, aizlaidās realizēt savus izpirkšanas plānus. Bet visu to redzēt man nebija ļauts, paklausīgi gaidīju savu līgavaini istabiņā, kā princese sēžot noslodzījumā gaida savu varoni baltajā zirgā. Pēc dažām minūtēm, kas vilkās kā vairākas stundas, pie istabiņas durvīm izdzirdēju Viņa balsi, kas sauca mani mīļvārdos, lai pārvarētu pēdējo šķērsli un tiktu pie manis. Sirds sāka sisties stiprāk, domāju tūlīt izleks no krūtīm! Un te Viņš ienāca.. Tik skaists, spožā uzvalkā, ar rožu pušķi rokās! Jutos, it kā vēlreiz iemīlējusies – tas bija vislaimīgākais brīdis šajā dienā! Un laikam to pašu juta arī mans mīļais!

VeroNa 30.08.10. 21:26 | Kāzu datums: 03.07.2010

Tad viņš iesēdināja mani savā „baltā zirgā” un mēs devāmies līdz dzimtsarakstu nodaļai, kaut gan ceļš nebija garš, jo tā atradās tepat 200m attālumā no mājām.
Ceremonija bija skaista, ar pūlēm izdevās neizraudāties pašā svarīgākajā brīdī. Abas mammas gan nevarēja noturēt laimes asaras..

VeroNa 30.08.10. 21:27 | Kāzu datums: 03.07.2010

Pēc neliela furšeta un pirmām kopīgām jaunās ģimenes fotogrāfijām devāmies patīkamā pastaigā, kas bija izplānota iepriekš. Bet pirmā pieturvieta nebija mūsu plānos, taču mūsu vedējiem – gan! Viņi izdomājuši sagādāt mums pārsteigumu – mīļus baltus balodīšus, ko mēs kā mūsu mīlestības simbolu palaidām zilajās debesīs. Ļoti romantiski!

VeroNa 30.08.10. 21:29 | Kāzu datums: 03.07.2010

Tālāka pieturvieta bija tilts pāri Lielupei, uz kura mēs arī pakarinājām slēdzeni, kā mūsu ģimenes simbolu.

VeroNa 30.08.10. 21:31 | Kāzu datums: 03.07.2010

Dzintaru Mežaparkā mēs pārsēdāmies uz cita, dabai draudzīgā transporta un drusciņ patraucējām parka mieru ar tukšo konservu bundžu skaļu grabināšanu!.. :) Tas, protams, piesaistīja arī garāmgājēju uzmanību, kā rezultātā mums nācās pārvarēt vārtus mūsu tandēma priekšā.

VeroNa 30.08.10. 21:33 | Kāzu datums: 03.07.2010

Pēdējā pieturvieta pirms viesu nama bija Cinevillas pilsētiņa. Pa ceļam nevarējām pabraukt garām arī smukajai pļaviņai, kurā arī neilgi pakavējāmies.
Pastaiga Cinevillā nesa sevī vēsturisko garu. Jutāmies kā pagājušajā gadsimtā. Likās, ka tūlīt aiz stūra ieraudzīsim elegantu dāmu ar saulessargu laipnā kunga pavadībā, vai zirgu iejūgu ar zemnieku, kas steidzās uz tirgu pārdot savu ražu.

VeroNa 30.08.10. 21:34 | Kāzu datums: 03.07.2010

Pastaiga bija tik aizraujoša, ka viesiem nācās mūs gaidīt pāris stundas ilgāk, kā bija plānots.
Tāpēc viņi bija ļoti priecīgi, kad mēs beidzot tikām līdz svinību vietai! Pēc vecāku sālsmaizes nodejojām savu kāzu valsi „La Valse d’Amelie” .

VeroNa 30.08.10. 21:35 | Kāzu datums: 03.07.2010

Neskaitāmi „rūgts” pie kāzu galda.

VeroNa 30.08.10. 21:36 | Kāzu datums: 03.07.2010

Romantiska pastaiga pēc saulrieta.

VeroNa 30.08.10. 21:38 | Kāzu datums: 03.07.2010

Mičošana... Uguņošana... Kāzu torte... un dejas līdz rītam. Mēs gan izturējām tikai līdz 3:00. Toties nākamajā rītā pamodāmies paši pirmie un sagaidījām viesus pie brokastu galda. Tad atpūta turpinājās karstā pirtiņā, vēsā baseinā un maigajos saules staros..

VeroNa 30.08.10. 21:39 | Kāzu datums: 03.07.2010

Pasakaini skaistas atmiņas uz visu mūžu!..

sincchuks 31.08.10. 07:54 | Kāzu datums: 16.10.2010

LLoti skaists staasts un bildes ar fantastiskas.
Lielum lielie sveicieni jaunajai ggimenei!

Harlita 31.08.10. 08:23 | Kāzu datums: 28.08.2009

Fantastiski skaistas bildes!!! Un forši braucamrīki - laba ideja par busiņu un arī ritenis stilā;)
Kā šī diena - lai tikpat skaists viss kopā ejamais ceļš;)

evitarik 31.08.10. 16:11 | Kāzu datums: 10.07.2010

Briinishkjiigas bildes un apraksts!

b
begemotpele 31.08.10. 16:46 | Kāzu datums: 09.09.2009

burvīgi :) viss ir bijis pārdomāts līdz pēdējam sīkumam, lai Jūsu kopdzīve ir tikpat krāšņa kā Jūsu kāzu dieniņa :))

m
marele 31.08.10. 19:36 | Kāzu datums: 07.08.2009

Pievienojos sveicieniem!!! Lai saticīga kopā dzīvošana. :) Fantastiski skaistas bildes. Izrādās, ka Jūs bijāt tas pāris,ko redzējām Lielajā dienā arī dzīvē uz Lielupes tilta!!! :) pasaule maza!!