FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu apraksti un bildes

mūsu skaistākā diena 09.09.09 :)

b
begemotpele 27.08.10. 13:02 | Kāzu datums: 09.09.2009

Mūsu oficiālās kopdzīves stāsts sākās 09.09.09. Nakti pirms kāzām es praktiski negulēju, jo biju ļoti satraukusies. Diena sākās jau plkst.6 no rīta, jo bija jāsāk taisīt frizūra ( mani frizēja lieliskā frizierīte Tatjana Glušaka). Aizbraucām mājās un tur mani jau sagaidīja vedējmāte. Es saģērbos, mani uzkrāsoja un tuvojās laiks, kad bija jāierodas Līgavainim un vedējtēvam. Vienā brīdī es atcerējos, ka es neesmu uzlakojusi nagus, bet vedējtēvs jau bija atvedis Līgavaini uz izpirkšanu, tomēr neskatoties uz to – visiem bija jāpagaida, kamēr es uzlakoju nagus :D
Tad sekoja Līgavas izpirkšana – manam vīriņam bija jāizpilda daži uzdevumi - balonu spridzināšana, vecāku piekukuļošana, starp daudziem lūpu nospiedumiem bija jāatrod manu lūpu nospiedums, ko vīriņš izdarīja pirmajā piegājienā  tad es viņu ieraudzīju – savu Lielisko vīrieti.. viņš bija tikpat satraucies cik es... Vīriņš pasniedza man pasakaini skaisti Līgavas pušķi ( Līgavas pušķi un mašīnas dekoru izgatavoja burvīgā floriste Antra Petrova no Skrundas). Ejot ārā no mājas, lai gatavotos braukšanai uz Tērvetes novada Dzimtsarakstu nodaļu vīriņš noslaucīja durvju slieksni, bet es uzbēru sāli, lai nevienam nenoskauž mūsu laime. Pēc tam vedēji izsniedza mūsu īpašās glāzes ar norunu, ka visu dienu glāzes būs pilnas . Mēs braucām uz dzimtsarakstu nodaļu un nevarējām saprast, kādēļ mēs nogriežamies.. Vedēji bija sarunājuši zāli Mežmuižas pilī jeb Augstkalnes vidusskolā, kur mums bija pirmā tikšanās reize un mēs pirmo reizi tur dejojām.. Pēc diviem gadiem Mežmuižas pilī mēs atkal dejojām, bet šoreiz tas bija pirmais valsis.. Mums tas bija ļoti negaidīts un saviļņojošs pārsteigums – vedēji bija malači! Tālāk sekoja brauciens uz dzimtsarakstu nodaļu, kur nokārtojām mūsu attiecību formālo daļu. Turpinājumā sekoja brauciens pa tiltiem – tiltos mēs noskaidrojām mūsu „zvēriskos raksturus”, noskaidrojām, ka kopā būsim 130 gadus, sadalījām pienākumus, „iznīcinājām” vecos grēkus, saucām mīļvārdiņus, saslēdzām sirdis, hēlija balonu laišana debesīs, savu vēlmju rakstīšana, kā arī dzērām šampanieti un ēdām  Jelgavas pilī mums bija foto sesija ( par to paldies Aleksandrai Semjonovai). Vēl mums tika vākta naudas mājas celtniecībai, koris mums veltīja dziesmu – pasakaini! Neiztrūkstoši bija mašīnu „pīpieni”, motociklu gāzēšana, kā arī smago automašīnu signalizēšana. Mums viss bija mazliet savādāk, bet galvenās tradīcijas bija ievērotas. Kā Jauno pāri mēs izvēlējāmies savus draugus un 2010.gada maijā mēs viņu kāzās bijām vedēji 
Diena bija ļoti skaista, laiks saulains un silts, patiesību sakot karsts 
paldies mūsu vedējiem Gitai un Kasparam Kaufmaņiem, jo tikai pateicoties viņiem šī diena ir visskaistākā mūsu mūžā!

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
b
begemotpele 27.08.10. 13:04 | Kāzu datums: 09.09.2009

mūsu kāzu diena...

b
begemotpele 27.08.10. 13:06 | Kāzu datums: 09.09.2009

fotosesija...

b
begemotpele 27.08.10. 13:06 | Kāzu datums: 09.09.2009

micosana

b
begemotpele 27.08.10. 13:07 | Kāzu datums: 09.09.2009

micosana

b
begemotpele 27.08.10. 13:11 | Kāzu datums: 09.09.2009

mūsu kāzās viņi bija Jaunais pāris, bet šogad mēs viņus ievadījām kopdzīvē :))

i
ilze_egle 27.08.10. 15:04 | Kāzu datums: 05.01.2004

Cik superīgi, ja jaunais pāris var būt vedēji jaunajam jaunajam pārim!!! :)

b
begemotpele 30.08.10. 09:13 | Kāzu datums: 09.09.2009

jā, tas bija patīkami, kad mūsu kāzu jaunais pāris vēlējējās, lai mēs ievadam viņus kopdzīvē :))

b
begemotpele 31.08.10. 16:50 | Kāzu datums: 09.09.2009

apgredzenoti uz mūžu :))