FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu apraksti un bildes

Bergmanīšu visskaistākais notikums

Bergmaniite 25.08.10. 14:58 | Kāzu datums: 31.07.2010

31.jūlija rīts. Pamostos ar smaidu uz lūpām un esmu neizsakāmi labā garstāvoklī. Kaut kā pirms tam man visi uzdeva jautājumu vai esmu uztraukusies, nervoza un sev un citiem par brīnumu uztraukuma nebija nekāda – neizsakāmi liels prieks un miers bija sirsniņā. Es šodien precos ar manu sapņu vīrieti, manu labāko draugu, manu vismīļāko un vistuvāko cilvēku pasaulē!
Kāzu ceremonija mums notika Usmas baznīcā Brīvdabas muzejā, kas arī ir viens no mana sapņa piepildījumiem, jo es jau bērnībā vaļējām acīm sapņoju par manām kāzām tieši šajā baznīciņā. Tā kā abi ar vīriņu esam lieli sveču mīļotāji, tad šī baznīca bija kā radīta mums, jo tājā bija pāri par 200 svecēm. Ļoti īpaša un romantiska atmosfēra tur valdīja.
Tad, kad sākām ar tēti iet pa baznīcas eju un kad es ieraudzīju pašā galā manu mīlestību....! Es neznāju, kur aiz laimes un prieka likties! Tas bija tik emocionāls brīdis! Vīriņš arī teica, ka tieši tad, kad viņš mani ieraudzīja un kad es sāku ar tēti nākt viņām pretī, tad viņam nāca nežēlīgs laimes raudiens  Mums abiem tas bija ļoti emocionāls bīdis.
Ceremonijas laikā mēs devām viens otram personīgos solījumus, kas arī bija neaprakstāmi aizkustinošs brīdis. Savu apsolījumu vīriņam biju uzrakstījusi dziesmas formā. Vispār mums tā ceremonija bija ļoti nestandarta – daudz smējāmies, daudzi raudāja, ļoti brīvā stilā, ļoti nepiespiesti, ļoti muzikāli un ļoti sirsnīgi.
Pēc sveikšanas pie baznīcas mūs gaidīja pajūgs ar zirgu un mēs devāmies romantiskā izbraucienā pa Brīvdabas muzeju. Varējām divatā izbaudīt to mirkli, kad tik tikko esam kļuvuši par vienu ģimeni.
Tā kā mēs ar vīriņu bijām kopā 4 gadalaikus pirms mēs apprecējāmies, tad vedēji izdomāja mūs vest uz 4 vietām. Pirmā vieta bija pilskalns, no kura pavērās ļoti skaists dabas skats. Tur mums vajadzēja rakstīt viens otram vēstuli, kuru saņemsim pēc 5 gadiem.
Nākošā vietā bija ļoti skaists parks, ar strūklaku, kur mums bija pagatavots suši pikniks. Tas bija tā ļoti personiski, jo suši bija mūsu pirmā kopīgā maltīte un vēl mums abiem ĻOTI garšo mana mammuča cepumu kūka. Tad nu saldajā dabūjām arī to. Kas bija pats skaistākais, bija tas, ka mums turpat ārā 2 sievietes spēlēja flautu un vijoli. Tik skaisti, tik apdomāti, tik aizkustinoši!
Trešā vieta bija pacēlājs, kur sēž pa 2 un brauc viens aiz otra un augstu, augstu un pēc tam lēnām brauc lejā un paverās ļoti skaisti dabas skati! (tas bija Siguldā). Un tik smieklīgi - tie, kas to visu vadīja, pēkšņi apstādināja to visu (kad mēs bijām pašā augšā) un mikrafonā teica – jaunajam pārim rūgts! Un tad , kad mēs rūgtojāmies tad visi kas bija gan uz tā pacēlāja, gan lejā applaudēja un svilpa!
Ceturtais bija Tarzāns.Iesēdināja manu vīriņu katapultā. Mums abiem ļoti patīk ekstrēmas lietas, bet nu tā kā man bija kleita, tad man tas prieks izpalika, bet toties vīriņš gan dabūja mega adrenalīna devu!:) Tad, kad viņš bija pašā augšā, tad viņam bija uzdevums kliegt – Es mīlu Tevi, Linda!!!
Kad atbraucām uz viesu namu, tad mūs sagaidīja vareni! Kamēr mēs bijām prom, viesi sagatavoja dažādus priekšnesumus.
Vakar gaitā bija daudz dažādu aktivitāšu – gan tika rādīta filma par mums, gan bija neliels koncerts ar viesu uzstāšanos, gan spēles un danči.
Mēs izdomājām, ka gribam kāzās netikai pirmo deju (valsi), bet arī pirmo dziesmu, jo abi esam ar mūziku uz Tu. Pēc dziedošās daļas bija dejojošā daļa Mūsu pirmais valsis, kurš pie beigām pārvērtās deju popūrijā. Bijām ar vedējiem un vēl pāris draugiem iestudējuši tādu kā pārsteiguma danci, kurš noslēdzās ar nelielu, smieklīgu drāmiņu par to, kā mēs iepazināmies.
Pēc dančiem bija pasaulē skaistākā mičošana! Viesu namam ārā bija terase un dīķis un viss bija tik skaisti sadekorēts – bija gan lāpas apkārt terasei, gan skaisti krēsli, gan peldošās sveces dīķī, gan simtiem svecīšu...Kad mūs pasauca ārā un kad es to visu ieraudzīju man aizrāvās elpa! Mičošanas beigās bija salūts! Jā, jā, izklausās dārgi, zinu... Bet vēlos nedaudz padalīties pieredzē, ka tā galīgi nebija. Sākumā, kad interesējāmies par salūtu izmaksām, mums summu nosauca ap 400 Ls (nu ja brauc cilvēks un to dara), bet mēs nolēmām noriskēt un nopirkām paši savu salūtu kasti pa 24 Ls Tētis aizdedzināja un bija tāds salūts, ka nu tik!!!! Pēc tam visi viesi sajūsminājās, ka esot bijis ļoti ilgi un ļoti iespaidīgi. Tā kā ne vienmēr tās dārgākās lietas ir tās labākās.
Pēc tam gājām atkal augšā uz koncerta zālīti un bija nākamā numura nagla – mūsu kopīgā drauga triku šovs. Viņš ir profesionāls iluzionists un mēs tiešām bijām sajūsmā! Redzēju, ka citiem viesiem no smiekliem bira asaras!
Vakar noslēgumā, protams, kāzu torte, paldies teikšana vecākiem un visiem, kas palīdzēja padarīt mūsu īpašo dieniņu tik neiazmirstamu! Pēc tam vedēji mums uzvilka spilgti sarkanu kopīgo naktskreklu un viesi mūs pavadīja uz mašīnu, lai dotos tālāk uz......mūsu kāzu nakti
No rīta viesi mūs jau gaidīja ar dažādiem smieklīgiem uzdevumiem un aktivitātēm. Šī bija riktīga sadraudzības, sporta un aktivitāšu diena. Jo viesu namā bija gan volejbola tīkls, gan grozs basketbolam, pirts un kubls ārā...Ā, un ēdām vēl. Man kaut kā bija tāāāāda apetīte uzradusies, ka es tā visu locīju iekšā, ka saturies!:) Ap kādiem vieniem jau bija jādodas prom . Bija tik žēl atvadīties no viesiem, gribējās būt kopā vēl un vēl...
Mēs ar vīriņu daudz sapņojām un domājām par to, kādas mēs gribetu mūsu kāzas, bet tas, ko mēs piedzīvojām pārspēja visu! Pavisam noteikti šis bija Bergmanīšu visskaistākais notikums!

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
L
Levs 25.08.10. 15:26 | Kāzu datums: 31.07.2010

ļoti skaists kāzu stāsts :)) gribētos redzēt vairāk bildīšu :)

V
VerKa 25.08.10. 15:31

Apveicu!!!!! Tiešam skaists stāsts, lasīju un sāpņoju par savām kāzām ;)

Mazapelite 25.08.10. 20:01 | Kāzu datums: 06.08.2010

Apsveicu - laimi, mīlestību un labklājību jaunajai ģimenei! :)

m
maijamaija 25.08.10. 20:47

Ļoti romantiski un skaisti. Bildes no baznīcas skaistas, nemaz nezināju, ka tur ir tādi gleznojumi! Lai izdevusies kopdzīve! :)

p.s. sīkums, bet nu zināšanai - etiķetes no tērpa gan ir ārdāmas nost, lai kādi burtiņi arī to nerotātu! ;)

ievav 25.08.10. 22:52

Jaukas kāzas bijušas, Apsveicu!
p.s. maijamaija- droši vien ātrumā un stresā piemirsies, ne tas vien var gadīties,forš un saskanīgs pāris.Kaut kur lasīju, ka līgava aizmirsusi vienai rokai nagus nolakot.

V
Vilcens 26.08.10. 13:28 | Kāzu datums: 10.08.2010

Apsveicu!

i
inesebird 16.09.10. 13:15

Lieliski vedēji!!Skaisti notikumi! Bildes baznīcā fantatiskas))
Apsveicu!