FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu apraksti un bildes

Kāzas ar dažādiem šķēršļiem līdz altārim visaukstākajā dienā

s
spociņš 14.08.10. 12:22

2010.gada 23. janvāra rīts sākās aptuveni piecos no rīta ar zvanu – “kāzu kleita nav gatava (šuvēja tika atrasta vairākus mēnešus iepriekš). Bet neuztraucies, varu aizdot savu kāzu kleitu, tev būtu tai jāder, tikai tagad jābrauc ar taxi”. Biju diezgan šokēta. Atvainojos un pateicu, ka pašreiz nevaru runāt. Vienkārši sāku raudāt un domāt ko iesākt. Varbūt tā ir zīme, ka kāzām nevajadzētu notikt (iepriekš bija arī strīdi)… Pamodās ari mamma, bet neko nevarēja ieteikt (viņai slikti palika). Es nolēmu braukt pie šuvējas, jo otrās dienas kleita arī bija aizvesta uz viesu namu.
Izsaucu Lady Taxi. Sākumā nevarēja atrast manu adresi un māju. Ok, atrada beidzot. Braucu un pateicu, ka šodien precos un steidzos. Ārā sagaidīja šuvēja, arī noraizējusies, ka tā sanāca. Taxistei tika iedoti 5Ls un pateikts, ka vēlāk dabūs 20Ls, ja pagaidīs 20min un aizvedīs uz mājām. Piekrita un es steikšus devos pielaikot šuvējas kāzu kleitu. Plīvurs un cimdiņi gan bija uzšūti un tas šķiet tas pats galvenais. Kleita arī derēja. Devāmies lejā uz taxi.
Un atklājām ka, Lady Taxi ir pazudis. Pazvaniju pa telefonu, kurš bija man zvanijis (kad meklēja īsto māju). Izrādās taxistei bija itkā palicis auksti un aizbraukusi uz Statoil pēc kafijas (nekaunos uzrakstīt viņas uzvādu Stepanova). Tad viņai vēl kaut kur ir jāaizrauc un kaut kas jāpaņem (kāda tur paka). Es jau biju neziņā, ārā auksti un es stāvu ar kleitu rokās. Vēlāk pazvanīja un pateica, ka būs cita mašīna pēc 15min. Labi, stāvu gaidu. Šuvējai bija jāskrien uz darbu, ko arī jau kavēja.
Atbrauca cita Lady Taxi mašīna, kurā iekšā bija ļooti silti. Taxiste bija šokā, ka iepriekšējā aizbrauca. Sazinājās ar viņu, bet tā nometa klausuli beigās. Tiku beidzot atkal savās mājās, kad pulkstenis bija jau pāri deviņiem. Samaksāju par Taxi, arī iepriekšējai taxistei atlikušo summu, kaut teica, ka par tādu rīcību nevajag maksāt. Bet negribējās vēl bojāt svētkus.

15 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
s
spociņš 14.08.10. 12:23

Ienākot pa durvīm, jau sagaidīja fotogrāfs, kāzu šoferis un stiliste. Biju kā no laivas izmesta un neko nesapratu. Arī līgavainis nejauši bija uzzinājis par ķibeli un domāja kādā tad es būšu bez kleitas. Man jau sāka uzreiz veidot meikapu.

s
spociņš 14.08.10. 12:24

Fotogrāfs mani gaidot, bija fotografējis mūsu runci - modeli. Runcim tas ļoti paticis.

s
spociņš 14.08.10. 12:25

Nogaidījis kopā ar vedējiem mašīnā, un nevarēdams izdomāt, kā saģērbusies būšu, līgavainis beidzot devās mani izpirkt. Viens no izpirkšanas uzdevumiem jāatrod mans skūpsts uz plakāta ar Iglesiasa attēlu. Manas tur nebija, jo neskūpstu svešus vīriešus. Tā ka nācās līgavainim patērēties.

s
spociņš 14.08.10. 12:27

Beidzot dodamies uz baznīcu Vecmīlgrāvī, kas bija balta baltā ziemā. Ceremonija bija gan vēlāk nekā bija paredzēta. Viesi bija jau mazliet nosaluši. Solījumi viens otram un JĀ vārda teikšana.

s
spociņš 14.08.10. 12:30

Dažādi pārbaudījumi pa ceļam – Laulību veselības inspekcijā, TV tornī, uz dažādiem tiltiem apkārt Brīvības piemineklim. Nolikām arī ziedus kā patrioti Tēvzemes un Brīvības pieminekļa pakājē.
Viens no uzdevumiem bija ar ķēdi sasiet divas koka sirds pusītes kopā un aizslēgt ar atslēdziņu. Tā ka pārsvarā ir divas atslēgas, tad vienu iemetām strautā, otru palaidām gaisā ar hēlija balonu... :)

s
spociņš 14.08.10. 12:32

Braucot garām Daugavai, piestājām pafotografēties. Aicināja arī kāpt lejā uz ledu. Sākumā abi baidījāmies, vēlāk tomēr saņēmām drosmi un bijām virs ūdens. Sajūtas gan neaprakstāmas – blakus Vanšu tilts, otrā pusē Dzelzceļu tilts, no citas puses Rīgas pils, pretī Saules akmens. Pirmais valsis mums bija Daugavas vidū. Bija gan jāuzmanās, jo kājas mazliet slīdēja, tā ka jautri gāja.

s
spociņš 14.08.10. 12:33

Otrais kāzu valsis bija televīzijas tornī, kas ir augstākais Eiropas savienības valstīs. Pie senām klavierēm cenšamies kaut ko paši uzspēlēt.

s
spociņš 14.08.10. 12:34

Trešais valsis bija kopā ar viesiem Mazpiparos Garkalnes novadā, kur notika jautras izklaides un dejas.

s
spociņš 14.08.10. 12:34

Nejauši bija sanācis, ka tiku nozagta uz brīdi, kaut gan bija divi sargi. Zagļi istabā bija uztaisījuši barikādes un prasīja izpirkumu – vira mātes rotas, pudeli stiprās dziras ar ko slāpes veldzēt un viena viesa kaklasaiti, kas bija iepatikusies.

s
spociņš 14.08.10. 12:35

Esmu jau sievas kārtā pie vīra sāniem. Mūsu kāzu torte bija medus torte, kurai pa vidu bija izveidoti divi gulbīši. Tote bija ļoooti garšīga.

s
spociņš 14.08.10. 12:36

Guldināšana un mīlas dzēriena iedošana līdzi. Paši arī jutāmies noguruši, īpaši es no pieciem augšā. Pat nesanāca noiet lejā uz pirti...

s
spociņš 14.08.10. 12:37

Paldies visiem, kas bija ar mums kopā un atbalstīja, kas vēlēja laimes un turpina to darīt! Liels paldies Alfa kusam, kuri atļāva pēc baznīcas nedaudz pasildīties un iestiprināties pirms ceļa! Paldies šuvējai un fotogrāfam Mario (iesaku)! Paldies visiem, visiem, visiem!

i
ilze_egle 14.08.10. 14:04 | Kāzu datums: 05.01.2004

Prieks skatīties bildes- abi tik starojoši un skaisti! Jo vairāk ķibeļu gatavojoties kāzām, jo laimīgāka kopdzīve!

Mazapelite 15.08.10. 19:50 | Kāzu datums: 06.08.2010

Kāzu dienas gadās visādas, galvenais, ka tagad viss ok. Apsveicu! :)

V
Vin:) 16.08.10. 10:35 | Kāzu datums: 24.07.2010

nu redz - caur ērkšķiem uz rozēm :):) Nu bet ir taču īpaša kāzu diena, nu! Lai īpašs un skaists arī tālākais dzīves ceļš :)