FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu apraksti un bildes

Pelītes un Lācīša neaizmirstamā kāzu diena (06.08.2010)

Mazapelite
12.08.10. 02:56
Kāzu datums: 06.08.2010

Bija pienācis 6. augusta rīts. Pamodos ap plkst. 8, lai paspētu apdarīt visus rīta darbus un pie reizes sagatavotu savu mājdzīvnieku-pundurtrusīti 2 dienu prombūtnei. Mans mīļotais topošai vīriņš nakšņoja citās mājās, tā kā mierīgi bija laiks vēl visu apdomāt un apcerēt. :D
Drīz vien ieradās frizierīte un make-up meistare, lai mani sagatavoti LIELAJAI dienai. Dīvainā kārtā likās, ka kāzu rītā būs daudz lielāks uztraukums, bet sajūtās bija samērā mierīgas un protams patīkamas. Nedaudz gan skumdināja fakts, ka šajā rītā ģērbšanā nepiedalījās man tuvie cilvēki, bet mēs ar frizierīti lieliski tikām galā un drīz vien es jau atrodos savā sapņu kleitā. Vēlāk ieradās arī lieciniece un fotogrāfs un gaidot kāzu transportu uzņēmām pāris interesantas bildes.

Par kāzu auto bijām izraudzījušies mašīnu, ko abi gribējām redzēt savās kāzās – Čaiku. Mana izredzētā vecāki pirms daudziem gadiem savā kāzu dienā brauca ar šāda veida mašīnu un mēs arī nolēmām, ka vēlamies iet viņu pēdās. :)

Tātad izpušķotā mašīnīte aizveda mani un lieciniekus uz Ziedoņdārzu, kur fotogrāfs un video operators iemūžināja jaunā pāra t.i. mūsu romantisko tikšanos, kad mīļotais dāvināja man puķu pušķi, bet es viņam piespraudi (bildes par šo faktu arī būs tikai vēlāk). Vēl pirms došanās uz baznīcu paspējām parkā patrenkāt baložus un uzspēlēt futbolu. :)

Skatīt ziņojumus:
Mazapelite
26.08.10. 15:46
Paldies!
Lily_v - labu fotogrāfu esam izvēlējušās. :) Bildes jau saņemtas?
annemarija123
07.09.10. 21:43
Pēc lācīšu krekliņiem atcerējos, kur esmu jūs redzējusi. Lidostā :)
Lai kopā dzīvošana kā burvīgs kāzu ceļojums! :)
Mazapelite
27.09.10. 10:11
Pasaule maza! :)
Liels paldies - kāzu ceļojums tiešām bija fantastisks! :)
Kriksis24
27.09.10. 14:06
Kāzu datums: 10.10.2010
Lieli sveicieni jaunajai gimenei:)
Saki ludzu kur jus noirejat Caiku???
Mazapelite
27.09.10. 17:18
Par Čaiku, kas bija mums var sazināties ar Vitālijs (telefonu aizsūtīšu privāti), viņš ir mašīnas īpašnieks un reizē arī šoferis.