FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu apraksti un bildes

Pelītes un Lācīša neaizmirstamā kāzu diena (06.08.2010)

Mazapelite
12.08.10. 02:56
Kāzu datums: 06.08.2010

Bija pienācis 6. augusta rīts. Pamodos ap plkst. 8, lai paspētu apdarīt visus rīta darbus un pie reizes sagatavotu savu mājdzīvnieku-pundurtrusīti 2 dienu prombūtnei. Mans mīļotais topošai vīriņš nakšņoja citās mājās, tā kā mierīgi bija laiks vēl visu apdomāt un apcerēt. :D
Drīz vien ieradās frizierīte un make-up meistare, lai mani sagatavoti LIELAJAI dienai. Dīvainā kārtā likās, ka kāzu rītā būs daudz lielāks uztraukums, bet sajūtās bija samērā mierīgas un protams patīkamas. Nedaudz gan skumdināja fakts, ka šajā rītā ģērbšanā nepiedalījās man tuvie cilvēki, bet mēs ar frizierīti lieliski tikām galā un drīz vien es jau atrodos savā sapņu kleitā. Vēlāk ieradās arī lieciniece un fotogrāfs un gaidot kāzu transportu uzņēmām pāris interesantas bildes.

Par kāzu auto bijām izraudzījušies mašīnu, ko abi gribējām redzēt savās kāzās – Čaiku. Mana izredzētā vecāki pirms daudziem gadiem savā kāzu dienā brauca ar šāda veida mašīnu un mēs arī nolēmām, ka vēlamies iet viņu pēdās. :)

Tātad izpušķotā mašīnīte aizveda mani un lieciniekus uz Ziedoņdārzu, kur fotogrāfs un video operators iemūžināja jaunā pāra t.i. mūsu romantisko tikšanos, kad mīļotais dāvināja man puķu pušķi, bet es viņam piespraudi (bildes par šo faktu arī būs tikai vēlāk). Vēl pirms došanās uz baznīcu paspējām parkā patrenkāt baložus un uzspēlēt futbolu. :)

Skatīt ziņojumus:
Mazapelite
12.08.10. 02:57
Pēcpusdienā mūs kopā ar lieciniekiem kāzu auto veda uz Evaņģēliski luterisko Lutera baznīcu Torņkalnā. Visi mūsu kāzu viesi jau gaidīja baznīcā, un tā kā iepriekšējais pāris vēl fotografējās pie baznīcas, tajā kņadā nepamanīju cik ātri pienāca mācītājs un mums bija jau jādodas iekšā. Skanot kāzu maršam devāmies pie altāra – šajā brīdī emocijas sita augstu vilni, nebiju domājusi, ka mani šī gaisotne tā ietekmēs – knapi valdīju prieka asaras. Vēl pāris reizes arī laulības ceremonijas laikā šķita, ka nespēšu valdīt asaras, īpaši jau laulāto zvēresta laikā.
Mazapelite
12.08.10. 02:58
Likās, ka ceremonija būs diezgan gara, bet šajā dienā šķiet pilnīgi viss paskrēja vēja spārniem. Pēc baznīcas un viesu apsveikumiem devāmies uz vietu, kas saistās ar mūsu abu hobiju (bez tā protams šajā dienā iztikt nevarēja :)) – Latvijas dzelzceļa vēsture muzeju. Te mēs gan pildījām vakara vadītājas uzdevumus, gan iestiprinājāmies pirms gaidāmā ceļa, gan pavizinājāmies ar rokas drezīnu un devāmies pār pirmo tiltu – pār sliedēm pārliktu tiltiņu.
Mazapelite
12.08.10. 02:58
Pēc muzeja devāmies jau garākā braucienā uz Krimuldas baznīcas apkārtni. Jau iepriekš tur bija pabūts, bet šajā dienā nācās secināt, ka tā tiešām ir ļoti skaista un romantiska vieta. Te manas draudzenes bija noorganizējušas tiltu un lika jaunajam vīram un sievai zvērēt par turpmākajiem pienākumiem laulības dzīvē.
Mazapelite
12.08.10. 03:00
Aiz tilta gaidīja negaidīti vārti, kur lieciniekam lika teikt 10 lietas no kā atbrīvota jaunā sieva – tagad man vismaz vairs nav jāmazgā trauki un jātīra māja :D.
Atvilkām elpu ceļinieku kafejnīcā, viesi iepazinās savā starpā, sadalījām amatus un nu jau mūsu viesi devās uz viesu namu, bet mēs vēl aizbraucām pafotografēties uz Amatas tiltu.
Te saslēdzām līdzņemamas koka sirdis ar slēdzeni (nepatīk fakts, ka pēc kāda laika kāds var sazāģēt slēdzeni, tāpēc izvēlējāmies šādu alternatīvu) un atslēgu izmetām upē.
Jau tuvojās vakars un bija pienācis laiks arī pašiem doties uz viesu namu. Tā kā par savu kāzu krāsu bijām izvēlējušies balto un zilo un par kāzu vadmotīvu mūsu mīļvārdiņus – pele un lācis, tad arī viesu namā centāmies visu pieskaņot šiem kritērijiem (salvetes, galda kartes, sveces u.t.t).
Mazapelite
12.08.10. 03:00
Nītaures dzirnavās mūs sagaidīja mūsu dārgie viesi. Pēc sagaidīšanas vārtiem, tostiem un pasēdēšanas pie galda sekoja jautras dejas un izklaide. Pirms kāzām biju nobažījusies, ka starp viesiem, kas ir gan krievu, gan latviešu tautības varētu „neizveidoties kontakts”, bet manām bažām nebija nekāda pamata – viss izvērtās mīļi un jautri.
Mazapelite
12.08.10. 03:02
Tā nemanot pienāca plkst. 1 (tā kā vēlu iebraucām viesu namā, tad mičošana bija vēlāk nekā ierasts). Mičošana gan izvērtās par vienu lielu raudamo gabalu, te asaras un emocijas vairs nebija iespējams valdīt, tāpēc kad tas beidzās un gājām ēst mūsu torti - varējām mierīgi uzelpot.
Mazapelite
12.08.10. 03:03
Pārējā nakts daļa tika pavadīta jautrā gaisotnē, mūs gan nolika gulēt ap plkst. 3, bet daži viesi izklaidējās līdz pat plkst. 5 – 7 rītā.
Nākošajā rīta modāmies ap plkst. 9, lai dotos uz brokastīm un pie istabiņas durvīm mūs gaidīja vīriņa vecāki un māsa, kas stārķim bija parādījuši mūsu istabu.
Mazapelite
12.08.10. 03:03
Otro kāzu dienu pavadījām mierīgi relaksējoties pie ūdens – pelde, katamarāni/laivas, makšķerēšana, pirts, šašliki, mierīga atpūta.
Mūsu kāzu diena paskrēja nemanot un šobrīd droši var apgalvot, ka tā bija ideāla – tāda, kādu mēs to vēlējāmies, pat neskatoties uz sīkām ķibelēm (piemēram, pirms pašas laulības ceremonijas saplīsa kleita, bet mēs ātri tikām ar to galā :)). Laika apstākļi šajā dienā bija ideāli – silts un saulains, visi mīļie cilvēki bija mums blakus un pie tam palika apmierināti ar apkārt notiekošo, visi viesi atsaucīgi – ar nenogurstošu entuziasmu iesaistījās spēlēs un dejās, viesu nams visu noorganizēja tā kā mēs vēlējāmies, tehniskie darbinieki profesionāli (gandrīz visi :)), neko vairāk nevar vēlēties.
Vēl joprojām saņemam pozitīvas atsauksmes no viesiem par to cik ļoti visiem paticis gan viesu nams, gan kāzu dekorācijas, gan pats pasākums. Tagad ar nepacietību gaidām bildes no fotogrāfa un kāzu video (pagaidām priecājamies par viesu bildēm, kuru arī ir ļoti daudz), lai varam vēlreiz izdzīvot šo dienu. :)
Vin:)
12.08.10. 09:20
Kāzu datums: 24.07.2010
Lai laimīga ne tikai kāzu diena, bet arī visa kopdzīve :):)
zaiga87
12.08.10. 09:34
Kāzu datums: 17.07.2010
Saticību, mīlestību visa mūža garumā:)
sweet09
12.08.10. 11:06
Kāzu datums: 10.07.2010
Daudz laimītes, mīlestības un jauku mazulīšu! :)
Mazapelite
12.08.10. 12:29
Liels paldies visiem par skaistajiem vārdiem!!! :)
Vilcens
12.08.10. 12:46
Kāzu datums: 10.08.2010
Apsveicu!!!
Madeline
12.08.10. 14:35
Kāzu datums: 14.08.2009
Laimi jums! :)
dzirkste
12.08.10. 14:44
Kāzu datums: 17.07.2010
Laimi jaunajai ģimenei :)
Mazapelite
16.08.10. 14:01
Dažas bildes no fotogrāfa :)
ilze_egle
16.08.10. 16:06
Kāzu datums: 05.01.2004
Daudz laimes jaunajai ģimenei! :)
Ļoti forša un interesanta ideja par koka sirsniņu saslēgšanu ar atslēdziņu! Un ļoti patīk pušķis!
Mazapelite
25.08.10. 09:09
Paldies!
Pušķi darināja Kristīne Grīnvalde (no Rīgas) - ļoti talantīga floriste. Biju pārsteigta cik pušķis bija liels un skaists.
Vilcens
26.08.10. 13:30
Kāzu datums: 10.08.2010
Apsveicu!
lily_v
26.08.10. 14:08
Kāzu datums: 14.08.2010
Apsveicu! Mums Kopīgs Fotogrāfs :) Eduards :))