FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu apraksti un bildes

Trīs lietas - labas lietas, ceturtā no visas sirds!

25.11.09. 17:02

Tāpat, kā vēstī šis sakāmvārds, arī mūsu attiecībās pirmie trīs pazīšanās gadi aizritēja labi, bet ceturtais atnesa to, kas patiešām no visas sirds.
Mūsu kāzu datumi un plāni mainījās atbilstoši pēdējā laika trakajām ekonomikas līknēm - te uz vienu, te uz otru pusi, līdz beidzot tomēr apstājās pie 21. novembra.

Mēs savu laulību ceremoniju svinējām Rojā. Paldies Rojas dzimtsarakstu nodaļas vadītājai Zaigai - viņa novadīja ceremoniju patiešām sirsnīgi, mīļi un aizkustinoši :) Interesantākais bija tas, ka mūsu izvēlētajā 21. datumā arī ieraksta numurs laulību reģistrā bija 21.

Iepriekšējā naktī vien trīs stundas gulētas, jo vēl pēdējie sīkumi pie pašas šūtās kleitas jāpabeidz, mīļajam arī miegs ne īpaši prātā - jāsaprot vēl kādi sīkumi un kur jāpabeidz... No rīta gan jau septiņos esmu pie frizieres, lai izveidotu kaut ko neierastu no garajiem matiem, sapostos un kopā ar draudzeni dotos uz Roju. Kā jau kārtīga līgava - ierados pēdējā, kad līgavainis un viesi jau nepacietīgi gaidīja :) Pa ceļam vien smējāmies, ka vēl visas iespējas "aizlaisties"...

Vispirms vedēji laulību zālē ieveda topošo vīru, tad tēvam pie rokas pati un tālāk jau no tēva rokām pie mīļotā, no kura saņēmu savu līgavas pušķi. Pārsteigums, jo līdz tam nezināju, kādu mīļotais man iecerējis.

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
25.11.09. 17:10

Paraksti uzlikti un nu esam jau likumīgi viens otra sirsniņas atslēgu glabātāji. Patiešām jāuzteic ceremonijas vadītāja, jo nebija nedz pārsaldinātu un nogurdinošu dzejoļu, nedz pietrūka mīļuma un sirsnības viņas teiktajā.

25.11.09. 17:20

Kopbilde atmiņai un tad jau dodamies tālāk - pirmais pārbaudījums - cik daudz mīļvārdiņos viens otru saucam. Tālāk nebūt ne vieglā, bet tomēr skaistā baltās kāpas dabas taka - dēļu klājums pēc lietus samērā slidens, tomēr visu taku izstaigājam godam - tā pat, kā dzīvē, viens pie otra turēdamies un viens otru atbalstot. Arī viesiem ir ko pavingrot, it īpaši dāmām ar smalkajiem papēdīšiem :) Tomēr gandarījums par paveikto :)

25.11.09. 17:27

Vakars turpinājās Ventspilī, nelielā kafejnīciņā, kur omulīgā gaisotnē dažas stundas kopā pavadījām ar saviem viesiem - jautrās atrakcijās un daudz, daudz reižu rūgtie ēdieni un dzērieni ar mūsu un arī viesu pāru skūpstiem saldāki padarīti.

Lai arī tik viena diena, tomēr daudz skaistu emociju piepildīta un cerību, ka laulība būs tikpat stipra un spēcīga, kā mūsu titāna laulību gredzeni.

E
Eņģelīts 26.11.09. 10:22 | Kāzu datums: 14.02.2010

Apsveicu no sirds,lai Jums viss izdodas un piepildas viss iecerētais!!!
Skaistas bildītes!!!:)