FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu apraksti un bildes

Projekts "Kāzas.lv"

durvjupele
06.09.07. 14:45
Kāzu datums: 25.08.2007

Kāzām gatavojāmies lēnā garā nedaudz ilgāk par gadu, bet tikai pēdējos divos mēnešos gatavošanās uzņēma patiesi aktīvu tempu. Sākotnēji šķita – vēl tik daudz laika, vēl mēnesis… Un pavisam pēkšņi izrādījās, ka klāt jau pēdējā pirmskāzu diena!
No rīta aizvedām mantas – alkoholu, visu nepieciešamo atrakcijām, dāvanas utt. - uz svinību vietu Jaunpils pilī, pārrunājām atlikušos sīkumus ar vedējiem, tad devāmies atceļā uz Rīgu, konstatējot, ka pirmskāzu satraukums pamazām sasniedz apogeju – tāda sajūta, it kā vilciens, kurā tu esi iekāpis, lēnā garā līdz šim pukšķinājis uz priekšu, bet nu piepeši uzņēmis tādu ātrumu, ka no tā vairs nav iespējams izlēkt, un neatturami rauj tevi nezināmā virzienā.
Mājās vēl pēdējie darbi – un tad jau klāt brīdis, kad vīram jāpako mašīnā kāzu uzvalks, kāzu ceļojuma somas un jādodas uz laukiem, kur atšķirtībā no manis tik pavadīta pēdējā nakts pirms kāzām. Es savukārt dodos uz skaistumkopšanas salonu veikt vēl pēdējās procedūras.
Vakarā kārtējo reizi buros cauri kāzu forumiem internetā, pārbaudu laika ziņu mājas lapas, kuras katra sola kaut ko citu, kamēr ap pusnakti tomēr saprotu, ka laiks likties gulēt. Iedzeru nervu zāles, tomēr vēl vismaz stundu mētājos pa palagiem – te karsti, te auksti, sirds dauzās…
Acīmredzot tomēr esmu iemigusi, jo septiņos no rīta mani uzrauj modinātājs. Parasti ap šo laiku esmu vēl miega pilna, bet šoreiz acis uzreiz platas, vienīgā doma – tā diena ir klāt! Skats uz logu – pelēks un nomācies. Kamēr mazgāju matus, draudīgais pelēkums aiz loga sācis arī līt, turklāt riebīgi blīvi un necaurskatāmi… Garastāvoklis zem nulles, bet nav laika sēdēt un skumt. Pusdeviņos jau klāt friziere ar milzu koferi. Kamēr uz manas galvas top visai sarežģīts veidojums, ierodas arī fotogrāfe un grima meistare. Trīs meitenes tādā kā visas pasaules sievietes vienojošā pirmskāzu eiforijā rūpīgi iepurina mani kleitā, pēc tam skaistumkopšanas darbi turpinās jau uz diviem gaņģiem – kamēr friziere ar lokšķērēm cirto pakausi, grima meistare ar otām un krāsām apstrādā manu seju.
Frizūras izveide manu spītīgo matu dēļ aizņem vairāk, nekā cerēto stundu, tāpēc sāku nervozēt. Toties līdz ar fotogrāfa ierašanos ir noskaidrojies laiks! – aiz loga spirgts vējš dzenā mākoņus, un atbrīvo zilu debesu gabalus!
Lejasstāvā jau pulcējas viltotās līgavas, ko māte sarunājusi izpirkšanas procedūrai. Tur nu plīvo palagi un no aizkariem sameistaroti plīvuri, tiek mainīti matu dekori, visi smejas un runā cits caur citu, kamēr es, līgava, viena pati nervozi skraidu pa augšstāvu.
Viltoto līgavu trio visā krāšņumā.:)

Skatīt ziņojumus:
durvjupele
04.10.07. 13:06
Paldies, meitenes! Lai jums visām, kam vēl šī diena nākotnē, tā ir tikpat skaista!:)
Aguciz - ir gan strādājis, vai esat pazistami?:)
aguciz
04.10.07. 14:04
Kāzu datums: 19.10.2007
nu netieši pazīstami...
kādu krietnu laiciņu atpakaļ mans tēvs strādāja Krājbankā par norēķinu karšu daļas vadītāju (viņi bija labi pazīstami) un es strādāju Krājbankas mācību centrā.. Ja pareizi atceros - vienus Jāņus nolīgojām gan vienā kompānijā..
durvjupele
04.10.07. 15:27
Vīrs tevi atcerējās un tavu tēvu arī.:) Tā jau ir, ka Latvija maza zeme.:)
aguciz
04.10.07. 15:34
Kāzu datums: 19.10.2007
nu da.. :))
skaties kur gribi - noteikti atradīsi kādu ko pazīsti :))
nu lai vai kā - vēlu Jums visu to labāko un gaišāko!
.. un turpinu gatavoties savām kāzām :))
durvjupele
04.10.07. 17:17
Paldies vēlreiz!
Veiksmīgu gatavošanos - ja varam kā līdzēt ar savu pieredzi:), droši raksti ziņu!
durvjupele
13.10.07. 22:19
Patiesībā ir tik forši, ja vēl tik ilgu laiku pēc pašām kāzām vēl pienāk labi vārdi un apsveikumi - tas ir kā mazliet pagarināt svētku sajūtu sevī...:)
Ieva
17.10.07. 19:10
Tā, Durvjupele :)) mīļi mīļi sveicu tevi ar šo jauko notikumu :)) zinu, kā tas ir dzīvot eiforijā.. pirms un pēc kāzām :)) patiesībā visbrīnišķīgākais notikums :)) man gan par nelaimi trīs nedēļas pēc kāzām bija tāds pasākums kā pr.eks... bet brīnumainā kārtā ar vīra atbalstu :))

durvjupele
17.10.07. 20:11
Mīļš paldies, Ieva.:) Ui, nu pr. eks. nav nekāda medusmaize... Kā zini, savukārt man 3 mēnešus pirms notikuma bija disertācijas aizstāvēšana, kas faktiski nozīmēja, ka kāzām sākām tā nopietni gatavoties tikai pēc tam - bet, kā redzi, viss laimīgi beidzās, gan viens pasākums, gan otrs.:)
nebēdniece_:)
28.12.07. 13:30
Kāzu datums: 10.05.2008
Mmmmm...tiktiešām gaumīgas un savādi- unikālas kāzas! Perfekta kleita, vieta un izdarības- droši vien bij sajūta kā viduslaiku princesei :)

Lai mīļa dzīvošana!
durvjupele
28.12.07. 17:44
Paldies, nebēdniece.:) Mūsu mērķis nebija izcelties ar kādu īpašu unikalitāti, bet sarīkot svētkus sev un saviem mīļajiem - tādus, kādus patiesi vēlamies izdzīvot, nevis tādus, kā ir pieņemts.:) Tas arī izdevās. Un sajūtas, tur tev taisnība, bija fantastiskas - ne tikai mēs paši (tas jau pašsaprotami!), bet arī viesi pēc tam esot vairākas dienas dzīvojuši kā eiforijā.:)
zvirbulis
01.04.08. 14:37
Kāzu datums: 15.09.2012
Mmm... kleita fantastiska, stils arī kāzām ieturēts super! Mums gan nebūs tādas, kādā konkrētā stilā ieturētas kāzas - bet tavējo apraksts man ļoooti patika, par to lietu no rīta... aš saspringu... trillera elementi parādās! Prieks, ka kāds organizē arī kaut ko citu, kā tikai princešu/tortveidīgās kleitas ar spīguļiem
durvjupele
09.04.08. 23:46
Paldies, zvirbul'- lai arī Tavas kāzas tikpat izdevušās un skaistas, nu jau, skatos, drīz!:)
kika02
14.04.08. 11:24
Kāzu datums: 21.06.2008
Ļoti jaukas kāzas ar sava stiliņa piesitienu. Ļoti jaukas bildītes. Vai lūdzu nevari ielikt kādu bildīti kur ir redzema mašīna. Jo mums būs arī būs tādas pašas markas auto. Un nevaram vēl īsti vienoties par to kā rotāsim. Esmu jau ievākusi idejas no interneta un floriste ir izteikusi idejas. Bet gribās vēl redzēt kādu ideju.
durvjupele
14.04.08. 23:41
Kika, mašīna mums nebija īsti " viduslaiku stilā", jo tais laikos jau pat karietes vēl nebija izgudrotas - tad būtu jājāj zirga mugurā, ja turētos viscaur pie stila. :) Bet mašīna mums bija jauns Chrysler Voyager, rotāts ar baltiem ziediem (tā bija prasība, lai pieskaņotos kleitai:), lentēm un viršiem. Limuzīnu negribējām, jo tas šai stilā galīgi neiederētos. Ar rezultātu bijām apmierināti, mašīna bija ietilpīga, ērta un glīta, bet senlaicīgu noskaņu radīja tajā skanošā mūzika - nu jāatzīst, nebija jau tikai senie gabali, bet arī riktīgs roks!:)
kika02
15.04.08. 10:59
Kāzu datums: 21.06.2008
Paldies tev par foto.
durvjupele
22.04.08. 11:19
Lūdzu. Ceru, ka kāda ideja noderēs.:)
iveta25
22.04.08. 11:50
Kāzu datums: 02.08.2008
Kāzas bijušas tiešām interesantas un jautras!!!Lai jūsu kopdzīve ir tik pat jautra un romantiska!!!:))
durvjupele
24.04.08. 23:21
Paldies par jaukiem novēlējumiem!:)
adella
25.04.08. 00:53
a kāpēc līgavainis nenodzina bārdu! Jeb tas tāds viņa stiliņš?
durvjupele
25.04.08. 09:04
Kāpēc jādzen nost bārda, ja man viņš patīk ar bārdu.:)