Kāzu plānošana
Jautā citiem un dalies savā pieredzē
Kāzu apraksti un bildes
nu skaisti, burvīgi...
kāpēc latviešu valodā maz vārdu, ar šdu nozīmi...
vel kaada
Mūsu draugs viņš ir fotogrāfs
Smukas bildes!
Vai padalīsies informācijā, kas fotogrāfēja?
ups!!! jau 2. reizīt!!!! toties dubults neplīst!!!! =))))
skaisti!!! Sveicu ar labu ceļavēju ģimenes dzīvīti uzsākot!!!!!
Sirsnīgi sveicieni arī no manis...skatos,ka viesu māja izvēlēta tā pati,kas man :) kādas atsauksmes par laimes ligzdu?cik bija viesu un vai visiem pietika vietas?vai jums bija muzikanti un kurā no telpām tie spēlēja?
Sirsnīgi sveicieniņi!!!!!! Laimi, mīlestību, saticību, veselību......Mīlat viens otru!!! :)
Sveicu jauno °ģimenīti!!!
Jā un ceremonija mums bija Krimuldas baznīcā
































