FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu apraksti un bildes

Kāzas: 28.07.2007 - mūsu kāzas

Serskabe 01.08.07. 06:07 | Kāzu datums: 28.07.2007

.

19 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
fidža 05.08.07. 11:54 | Kāzu datums: 20.07.2007

Sveicu jauno °ģimenīti!!!

agam 07.08.07. 14:26 | Kāzu datums: 20.07.2007

Sirsnīgi sveicieniņi!!!!!! Laimi, mīlestību, saticību, veselību......Mīlat viens otru!!! :)

l
lakija 07.08.07. 14:33

Sirsnīgi sveicieni arī no manis...skatos,ka viesu māja izvēlēta tā pati,kas man :) kādas atsauksmes par laimes ligzdu?cik bija viesu un vai visiem pietika vietas?vai jums bija muzikanti un kurā no telpām tie spēlēja?

Serskabe 10.08.07. 11:35 | Kāzu datums: 28.07.2007

vēl

fidža 10.08.07. 11:40 | Kāzu datums: 20.07.2007

skaisti!!! Sveicu ar labu ceļavēju ģimenes dzīvīti uzsākot!!!!!

fidža 10.08.07. 11:41 | Kāzu datums: 20.07.2007

ups!!! jau 2. reizīt!!!! toties dubults neplīst!!!! =))))

Serskabe 10.08.07. 11:46 | Kāzu datums: 28.07.2007

vel

Miika 10.08.07. 12:03 | Kāzu datums: 23.08.2007

Smukas bildes!
Vai padalīsies informācijā, kas fotogrāfēja?

Serskabe 10.08.07. 16:00 | Kāzu datums: 28.07.2007

Mūsu draugs viņš ir fotogrāfs

Serskabe 10.08.07. 16:01 | Kāzu datums: 28.07.2007

vēl

Serskabe 10.08.07. 16:02 | Kāzu datums: 28.07.2007

vēl

Serskabe 10.08.07. 16:07 | Kāzu datums: 28.07.2007

vel kaada

Serskabe 10.08.07. 18:18 | Kāzu datums: 28.07.2007

baznīca

Serskabe 10.08.07. 18:21 | Kāzu datums: 28.07.2007

lietus

Serskabe 10.08.07. 18:23 | Kāzu datums: 28.07.2007

ceļa malā

Serskabe 10.08.07. 18:24 | Kāzu datums: 28.07.2007

ši ir mana mīļākā bilde

Serskabe 10.08.07. 18:28 | Kāzu datums: 28.07.2007

forši

Serskabe 10.08.07. 18:29 | Kāzu datums: 28.07.2007

zirgi

a
anminka 10.08.07. 22:21 | Kāzu datums: 21.07.2007

nu skaisti, burvīgi...
kāpēc latviešu valodā maz vārdu, ar šdu nozīmi...