Kāzu plānošana
Jautā citiem un dalies savā pieredzē
Kāzu apraksti un bildes
Sveicu jauno °ģimenīti!!!
Sirsnīgi sveicieniņi!!!!!! Laimi, mīlestību, saticību, veselību......Mīlat viens otru!!! :)
Sirsnīgi sveicieni arī no manis...skatos,ka viesu māja izvēlēta tā pati,kas man :) kādas atsauksmes par laimes ligzdu?cik bija viesu un vai visiem pietika vietas?vai jums bija muzikanti un kurā no telpām tie spēlēja?
skaisti!!! Sveicu ar labu ceļavēju ģimenes dzīvīti uzsākot!!!!!
ups!!! jau 2. reizīt!!!! toties dubults neplīst!!!! =))))
Smukas bildes!
Vai padalīsies informācijā, kas fotogrāfēja?
Mūsu draugs viņš ir fotogrāfs
vel kaada
nu skaisti, burvīgi...
kāpēc latviešu valodā maz vārdu, ar šdu nozīmi...































