FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Vecmeitu ballītes

Nebijis piedāvājums

V
Vecpuisis 16.06.14. 18:35

Sveikas, dāmas!

Ir pienācis brīdis, kad viens no mūsu biedriem ir nolēmis iestūrēt laulību ostā, tāpēc grasāmies atvadīties no viņa ar godu. Klubs mums neliekas pietiekami personisks šādai reizei, tāpēc meklējam jautru meiteņu kompāniju, kas plāno vecmeitu ballīti 05.07.2014.

Dienas pirmajā daļā esam saplānojuši daž ne dažādi izklaidēt vecpuisi, bet, lai vakaru padarītu interesantāku, aicinām vienoties kopīgā ballītē Rīgā.

Nedaudz par mums:
Esam 25-27 gadus jauni vīrieši, ar labu humora izjūtu un prasmi baudīt dzīvi.

Lai abiem laimīgajiem izplānotu pēc iespējas atraktīvāku un neaizmirstamāku vakaru, piedāvājam satikties, iepazīties un pārrunāt vakara plānu.

Droši rakstiet privāti, kur apmainīsimies ar kontaktiem.

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Noelle 17.06.14. 08:48 | Kāzu datums: 19.07.2014

Kā jau īstena blondīne, atļaušos pajautāt - a kur problēma topošajam vīram saorganizēt paralēlu ballīti ar topošo sievu, kas dienas noslēgumā satiekas?

Nē, nu, protams, ja ir doma "padraiskoties", tad es ņemu atpakaļ savu jautājumu - tad droši vien derēs tikai svešu meiteņu kompānija...

AL_kvadrātā 17.06.14. 11:37 | Kāzu datums: 06.09.2014

Noelle
Man tieši tāds pats jautājums radās :)