FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Vecmeitu ballītes

Ko ieteiksiet?

V
Varvarocka 07.03.14. 22:57

Meitenes, manai draudzenei kazas aprila beigas. Es esmu vedeja, jautajums ir taja, kadas idejas ir ecmeitu ballitei? Jo mes buim tikai cetrata,ieskaitot ligavu.
Paldies par padomiem

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Buciic 08.03.14. 00:44

Tas jau atkarīgs no daudz kā! Idejas jau te var piebārstīt bez gala un malas, bet jāzina kāda ir līgava (vairāk mierīga, vai aktīva, sportiska, traka utt.) un tad jau pats galvenais, cik draudzenes ir gatavas ziedot naudiņas šim pasākumam! :)

Spicausis 08.03.14. 14:36 | Kāzu datums: 09.07.2014

Vispaar pilniibaa piekriitu Buciic, bet dazjas idejas ir. Taa kaa man personiigi nepatiik visa taa maazjoshanaas ar banaaniem, striptiizu un spiedzoshu meichu baru saskanjotos teerpos un tikai 4 daliibnieces, manupraat ir liels pluss, nevis miinuss, tad luuk:
Daudz naudas, daudz laika - aizbrauciet uz Tallinu uz nedeeljas nogali
Daudz laika, maz naudas - paluukojiet vai varat uzprasiities ciemos pie kaada, kas dziivo laukos, aiznjemties no kaada briivdienu maaju.
Maz laika, daudz naudas - vakarinjas kaadaa jaukaa vietaa, paaris stundinjas SPA, stunda kaadaa fotostudijaa. Ja gribas kaut ko pikantaaku var noorganizeet buduaara fotosesiju liigavai. Vieniigi ieteiktu atrast fotograafi - sievieti, jo liigavainji meedz buut greizsirdiigi par to, ka profesionaals fotograafs, kursh principaa ir redzeejis visu fotografee gandriiz preceetu sievieti vienaa kruushturii ;)))
Maz laika, maz naudas - satikties pie kaadas maajaas un a) izmeegjinaat jaunus eedienus - indieshu, meksikaanju,... b) cept cupcakes c) vienkaarshi dzert viinu, eest sieru un buut kopaa...

Ne vienmeer vajag atrakcijas, speeles un stafetes, biezji pietiek ar 1 vai 2 sirsniigiem zjestiem un veelams dariit kopaa kaut ko jaunu, kaut ko ko neesat jau ieprieksh dariijushas, lai labaak paliek atminjaa.

t
tanjuha13 09.03.14. 23:07

nu ja, pilnigi piekritu...atkariigs no pasas ligavas, kak ari no budzeta... nu varetu ieteikt no ta, ko pati esmu sarikojusi (sanaca sarikot 2 vecmeitu ballites, pilniigi atskirigas...) un ari no ta ko sdarikoja man... tad nu ta...
1) ja ligava nav no tam kuram vajadziigi trakie piedzivojumi u n striptiizs...ieteiktu, sakt dienu kada parka, vai ipasaa vieta, kas ir draudzenem... satikt ligavu ar sampanieti, kas buus liidzi visu laiku... sakt ar kadu ligavas zverestu(to ineta ir milzigs skaits). tad kadi dazi uzdevumi ligavai (ari neta ir milzigi daudz). protams bildesanas (var pasaukt kadu nedargu iesaceju uz stundinju, vai kadu no saviem draugiem). un vakara puse doties uz kadu vasaras maju (vai nelielu viesu namu), papljapasana...
2) ja ligavai negribas vienkarsu mierigu vakaru, tad sakt ari var ar satiksanos kada vieta, zverestu, bildesanos, trakiem uzdevumiem un dazadu viriesu lietu pardosanu ielas, un to visu pabeigt ar tusinju kada klubaa....
nu protams pie zveresta ligavai uzmaukt kadu plivuru, iedot smiekligu puski...