FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Vecpuišu ballītes

Ballīte topošajam vīram!

StudenteL
13.06.17. 14:50
Kāzu datums: 07.07.2017

Sveiki!
Man vajag palīdzību ar vecpuišu ballītes plānošanu. Līgavaiņa draugi ir tik neizlēmīgi, ka nespēj vienoties par ballīti un viss ir aizgājis tik tālu, ka līgavainis ir pateicis ka vairs neko negrib. Ja viņi ir tādi bērni un nespēj neko saplānot bez attiecību bojāšanas.
Bet, tā kā, iepriekš tā bija viena no lietām par ko viņš priecājās un gaidīja, kad ar čaļiem kopā atpūtīsies, tad negribu ka viņam nav savas ballītes :(
Lūdzu padalieties ar idejām, ko varētu ātri saplānot, jo laika arī vairs nemaz nav tik daudz.

Skatīt ziņojumus:
Agnese_F
14.06.17. 16:13
Sveika!
Nez vai viņš tagad gribēs tusēt ar čomiem, kuri paši nav spējīgi ballīti organizēt... Bet nu varu padalīties par izklaidēm, kādas bija vecpuišu ballēs manām paziņām:
1. Peintbols
2. Brauciens ar kartingiem (labs piedāvājums ir Biķernieku trasē, džeki bija sajusmā!)
3. kad bija maz cilvēku, vienu reizi rīkoja izbraucienu uz kaut kādiem pamestiem industriāliem objektiem, kaut kur Bolderājā pie jūras.

Un vakarā un naktī parasti vienkārši tusē kaut kādā viesu namā ar pirti.
Annie9
28.05.18. 17:01
Puišiem vajag kārtīgu azartu, tāpēc labs variants un arī nav ļoti dārgi, ir peintbols vai lāzertags. https://gunsnlasers.lv/ - ir vairāki laukumi dažādās lokācijās Rīgā. 

Pēc spēles visi var doties uz kādu pirti vai bāru iedzert aliņu. 
Karlis1991
21.10.19. 18:57
Kāzu datums: 18.12.2015
Ir jauna izklaide - kvests pa bāriem, čaļiem iztrakoties (apmeklēs 7 dažādus bārus), par naudām viņi paši sevi regulē (kvesta maksa ir ļoti zema), un tajā pat laikā 7 bārus apmeklēt un jau principā pus diena pagājusi, nepaspēs nekādas baigās ziepes savārīt un tajā pašā laikā kārtīgi izballēsies.