FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Cilvēki, kas mūsu dienu padarīja vēl skaistāku... Iesaku

m
mandya 09.09.14. 12:50 | Kāzu datums: 09.08.2014

Sveikas līgaviņas!
Gribēju padalīties ar savu pozitīvo pieredzi un reizē arī izteikt pateicības vārdus daudziem cilvēkiem, kuri palīdzēja mūsu īpašo dienu padarīt tiešām fantastisku un neaizmirstamu.

1. Juvelieris Arvis Kotins – fantastiski sirsnīgs, jauks un atvērts cilvēks, kā arī lielisks amata meistars. Labas cenas, lieliska kvalitāte. Strādā Rīgā, Prūšu ielā.
2. Make up meistare Mārīte Rudko – ļoti profesionāla, uzklausa un iesaka labāko variantu. Strādā ļoti pārdomāti un izsmalcināti. (Strādā salonā Lime fashion, Jelgavā, bijušais salona nosaukums – Donna Bella) Patika arī friziermeistares Evijas darbs, kura arī strādā šajā salonā.
3. Manikīra meistare salonā „Favorite beauty Studio” Jelgavā – strādā ļoti akurāti un kvalitatīvi
4. Fotogrāfe Līga Krūmale – ļoti talantīga meitene. Pagaidām ar nelielu pieredzi kāzu fotografēšanā, taču ļoti talantīga, izdomas bagāta un komunikabla. Neskatoties un nelielo pieredzi, fotogrāfē tiešām skaisti un par ļoti, ļoti saprātīgām naudiņām.
5. Kāzu muzikanti – grupa „Domām līdzi” - varu teikti tikai visu to labāko - ļoti patīkami un profesionāli jaunieši, izcils vokāls. Mums bija ļoti labas atsauksmes arī no viesiem. Par ļoti saprātīgām naudiņām. Grupa ir no Jelgavas, bet brauc uz dažādām vietām.
6. Kāzu kūka – no Daces kūkas. Kūka visiem ļoti garšoja, skaists noformējums. Vienīgais, kas man ne visai patika – pati cepēja Dace bija visai nelaipna.

Noteikti varu teikt arī labus vārdus par kāzu salonu Jūlija un jaukajām, atsaucīgajām meitenēm.

Paldies Jums visiem!

P.S. Ja kādai interesē kontaktinformācija – droši rakstiet.

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
J
Jaukums 25.04.16. 18:07

Jā, pie šī juveliera arī esam gredzenus sūtījuši. Ļoti apmierināti.