FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Milzīgs Paldies!!!

L
Lillā_meitene 16.12.13. 23:02 | Kāzu datums: 11.12.2013

Pirmkārt gribu pateikt,ka mūsu sapnis ir piepildījies. Sapņu kāzas bija tieši tādas kādas abi bijām iztēlojušies un neko nenožēlojam. Arī svinības bija foršas, bija protams dažas nianses,kas nepatika svinībās,bet šobrīd cenšamies atcerēties tikai to labo un pozitīvo,kas bija. Tie smaidi,laimes un laba vēlējumi un komplimenti ko saņēmām tais dienās bija negaidīti un mūs ļoti pārsteidza.
Paldies salonam "Jūlija" par kleitu un salonam Pērle par bolero kažociņu.
Paldies manām foršajām grima meistarītēm un frizierītēm Laurai Valutai un Gitai Behmanei, ideālas frizūras un ideāli grimi, tik daudz komplimentus savā mūžā vēl nebiju saņēmusi.
Paldies ziedu salonam "Lizante". Pušķis bija tieši tāds kādu to iztēlojos.
Paldies foršajam šoferītim Ervīnam par izvizināšanu.
Paldies visai maizes ceptuves "Lāči" komandai par jautro un fantastisko programmu.
Paldies svinību dienas vakara vadītājam un muzikantam Artim Ābelem. Atsauksmes no viesiem fantastiskas, patika arī mazaktīviem jaunās sieviņas radiem un pašai sieviņai.
Paldies mūsu lieliskajiem lieciniekiem par parakstiem,par to,ka bijāt kopā ar mums tik svarīgajā dienā un atbalstījāt mūs.
Paldies vecākiem,brāļiem,māsām un pārējiem viesiem par jauko vakaru, dāvanām, ziediem un atbalstu. Paldies,ka ņēmāt vērā jaunās sieviņas kaprīzes(vislielākais paldies vīramātei) un piedodiet,ja kaut kas nebija kā vajag.
Vislielākais Paldies superīgajai draudzenei Guntai Lapsiņai par foršajām bildēm.
Novēlam visiem pāriem piepildīt savu sapni un piedzīvot tādas emocijas kādas šais pāris dienās guvām mēs.
Veiksmi vēlot,
Jaunā Freimaņu ģimenīte. :D

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
F
Fiancée 17.12.13. 13:20

Kur jums notika ceremonija?

L
Lillā_meitene 17.12.13. 22:32 | Kāzu datums: 11.12.2013

Mums īsti nebija ceremonijas, tā teikt ātrā salaulāšana,jo tā bija darba diena. Tas bija Garkalnes novada dzimtsarakstu nodaļā,jo visas Rīgas dzimtsarakstu nodaļas kur interesējos atteica,tāpēc nācās meklēt mazliet ārpus Rīgas.

F
Fiancée 18.12.13. 09:13

Un kādas atsauksmes par Garkalnes novada dzimtsarakstu nodaļu? Kādas telpas un kāds personāls? Ieteiktu citiem jaunajiem pāriem?

L
Lillā_meitene 19.12.13. 19:54 | Kāzu datums: 11.12.2013

Citiem pāriem noteikti ieteiktu, vadītāja ļoti laipna,visu sīki izstāstīja,attieksme ļoti forša. Par telpām nemāku teikt tās neredzējām,mūs salaulāja kabinetā. Ātri un nesāpīgi kā teica mans vīrs :D . Visi jau gatavojās Ziemassvētku pasākumiem un zāle bija aizņemta, tā kā bijām kopā tikai 6 cilvēki (mēs,liecinieki,fotogrāfs un vīra draugs),tas mūs pat ļoti apmierināja. Vadītāja pat atļāva uzsaukt pirmo tostu,ātri visu izdarījām un devāmies tālāk savās gaitās.