FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Kāzas Kurzemē Liepājas pusē

M
MaijaG 09.11.13. 20:56 | Kāzu datums: 10.08.2013

Viesu nams "Kreijas" Vecpils pagastā - skaists viesu nams ar plašu teritoriju, pirti, dīķi, šūpolēm, sporta laukumiem. Zālē pietiek vietas apmēram 60 cilvēkiem, lai būtu arī vieta muzikantiem un dejām. Gultas vietas pietiek vismaz 70 cilvēkiem. Ēdināšanu nepiedāvā.

Jura Staļļi - ļoti laba pieturvieta uzkodām un izjādēm.

Muzikanti "D-light" (www.ballei.lv) - 4 puišu dzīvā grupa ar visām bungām. Ļoti pretimnākoši, kvalitatīvi muzicējoši un solīda izskata. Grupa ir no Preiļiem, bet neatteica atbraukt arī uz Liepāju par ļoti draudzīgu cenu (pat lētāk kā vietējie). Spēlēja līdz 4 rītā, iepauzēja tikai brīžos, kad viesi atpūtās.

Fotogrāfs Ritvars Sproģis (rsfoto.org) - bildes izdevās ļoti skaistas, dabīgas, ar labu kompozīciju. Salīdzinoši ļoti zema cena, it īpaši tik kvalitatīvām bildēm. Varam ieteikt tiem, kam nepatīk redzami apstrādātas bildes.

Floriste Vineta Blūma (Grobiņas Ziedi) - atsaucīga un radoša floriste. Ziedu noformējums gan baznīcai, gan viesu namam bija ļoti skaists un kvalitatīvs.

Grima meistare Iveta Ruicēna - manas vēlmes un gaumi uztvēra pēc vienas tikšanās un gala rezultāts bija perfekts! Patika gan pašai, gan vīram, gan viesiem... Grims noturējās visu dienu līdz pat gulētiešanai rīta agrumā.

Kāzu torte no Kazdangas ēdinātājiem - ļoti garšīga un ļoti skaista biskvīta torte trīs stāvos, katrā stāvā cita veida kūka. Cena ļoti draudzīga.

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši