FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Atsauksme par Aleksandru Novikovu

N
Nekaa 10.10.13. 15:44

Не могу не оставить отзыв о настоящих профессионалах своего дела и просто замечательных людях!

На самом деле, мы не вероятно благодарны Александру и Елене за их проделанную работу, за наше видео.

Видео у нас было довольно не обычное для Латвии - видеоприглашение на нашу свадьбу.

В самом начале подготовки к свадьбе я мечтала о видеоприглашении. Долго обсуждала это с Лешей, долго думали над этим и долго сомневались. Тем временем я искала видеооператора для нашей свадьбы. Пересмотрела множество разных сайтов, множество свадебных роликов, и одним из первых был alexvideo.lv, который мне и запал в душу.

Так как мы живем не в Латвии, я составила целый список понравившихся операторов с которыми мы должны были встретиться по приезду в Латвию и сразу сказала Леше, что с видеооператорами из alexvideo.lv я хочу познакомиться в первую очередь.

Так и получилось. Когда мы встретились, Александр и Елена очень нам понравились, как люди и как операторы, они сразу же поддержали мою идею о видеоприглашении и тогда все понеслось! :) Уже через два дня (в воскресение!) мы снимали наше видеоприглашение!

Мы нисколько не жалеем о том, что решились снять видеоприглашение. Это произвело не вероятное впечатление на наших приглашенных гостей_) Ну и конечно же, теперь мы совершенно спокойны за нашу свадьбу - уверенны, что наши видеооператоры Александр и Елена обязательно заснимут самые яркие события нашей свадьбы!

На самом деле, очень повезло, что не нужно было метаться в выборе операторов - выбор был очевиден! Мы ОЧЕНЬ довольны и благодарны Александру и Елене, ну и конечно же, с нетерпением ждем нашей свадьбы!)))

А вот и ссылка на то самое наше видеоприглашение - http://alexvideo.lv/video/othervideo

Алексей и Илана

19 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
d
dacite 10.10.13. 15:59

Šitā krievu pašreklāma pēdēja laikā reāli riebjas! Vai tiešām škiet, ka latvieši ir tik stulbi,ka tagad ik pēc kāda laiciņa var iespamot tipa "atsauksmes" par sevi krievu valodā un neviens neko nesaprot? PĀRĀK UZKRĪTOŠI BIEŽI, JUMS VAIRS NEVIENS NETIC! lLaikam iet tik slikti,ka šādi jāreklamējas?

A
Artis_Robalds 10.10.13. 16:35

Rakstīšana krievu valodā ir necieņas izrādīšana Latvijā dzīvojošajiem cilvēkiem!

K
Kikucee 10.10.13. 17:09 | Kāzu datums: 18.05.2013

Dzēsts komentārs.

Dachuks_maijs 10.10.13. 20:54

Piekrītu Dacite! Nav jau teikts, ka viņi tādi Jelgavā nepastāv, bet tiešām - beidziet reklamēties - tas ir smieklīgi :)))))

N
Nekaa 10.10.13. 22:54

Единственное что напишу - зря считаете, что написав на русском - это не уважение к латышскому народу, вовсе нет. Как я понимаю, люди здесь ищут отзывы от тех, кто уже сталкивался с чем-то что их интересует. И тот кому важен выбор оператора для своей свадьбы поймет мои впечатления о наших операторах, сделав свои выводы :) и не важно на каком языке это будет сделано.
а вообще, если у кого то до сих пор какие то сомнения, или ктото хочет чтото доказать - пишите в личку, всем отвечу, все раскажу, посоветую и более того - дам свои контакты в сети -fb, skype.. буду рада общению ;)

P.S. Cienījama Dacite - vari lūdzu man pateikt no kuras valodas tu paņemi vārdu - TIPA?
"kāda laiciņa var iespamot tipa "atsauksmes" par sevi krievu valodā"

d
dacite 11.10.13. 00:02

Nav runa kada valoda,bet pedejo paris menesu,ja nemaldos,laika, 4 ITKA atsauksme no klientiem par Alexvideo! Nu cik var? Peksni tik daudz atsauksmju? Bet,ja godigi, kaut ari LV valoda slenga ir daudz tipa,koroce,davaj u.t.t.un neesmu tira latviete,nesaprotu, kapec Jus seit rakstiet krieviski,ja acimredzami variet ari latviski?

d
dacite 11.10.13. 00:23

Kops 24.09.2013. Visas viena stila,atbildot uz aktualam lietam-profesionali,erti komunicet,2 piemineta laba energetika vai labi cilveki,bez tam visur paraksti ar istajiem vardiem, precos.lv registrejusies nesen, visi norada saiti uz alexvideo.lv u.t.t. Pedejais pavisam filigrani-taisiet videoielugumus! Ak ja,dzivo arzemes- obligata norade.
Tie pari ir isti,bet apsaubu vai 4 dazadi cilveki 3 nedelu laika atstaj tik lidzigas,garas,ar precizu info atsauksmes.

N
Nekaa 11.10.13. 00:59

Даците, вы чем там на форуме занимаетесь? Вас что жаба за чтото душит? Просто не понятно ваше поведение. Но все же отвечу на ваши сообщения)
Почему я пишу по русски? Да, поверьте, проблем у меня с латышским нет, более того, к счастью в том числе ни с английским и ни с немецким проблем тоже нет) но все же мне ближе русский, так что уж простите, если у когото проблемы с "нацизмом", отзыв оставляла людям, кому на самом деле важен сам факт о операторах, а не тем кому важно на каком языке отзыв оставлен.
Так вот, я к свадьбе готовлюсь с февраля, тобишь и ценами интересуюсь с февраля. в кратце, как только все узнали, что латвия переходит на евро - взвентили цены на свои услуги так, что на самом деле становиться страшно. Alexvideo.lv одни из не многих, кто цены оставили практически такие же какие и были - это уже заслуживает не мало положительных отзывов, во вторых, закончился сезон свадеб, видео стали возвращаться клиентам - вот вам и бум положительных эмоций с которыми хочеться поделиться)
Ну а объяснять сколько латышей и русских уехало за границу думаю не стоит ;)

d
dacite 11.10.13. 08:36

Ta jau ari domaju, ka tulit nosauks(tipiski krieviem) par nacistu un zimesies ar savam valodam :) Ka kas,ta uzreiz. Un taisnojas ne pa temai.

K
Kikucee 11.10.13. 10:53 | Kāzu datums: 18.05.2013

Dzēsts komentārs.

A
Artis_Robalds 11.10.13. 11:18

Katrs izsaka savas domas, bet Kikucee aizraujas ar personīgiem apvainojumiem! Tas vispār ir daudziem jāmācās - normāli uztvert kritiku un uz to atbildēt! Nevis sākt ar personīgiem apvainojumiem un nicinošiem izteikumiem!

d
dacite 11.10.13. 11:26

Man nav nekada naida, es jau mineju,ka nemaz neesmu ista latviete! Bet dzivojot Riga vispar parnem sausmas, cik daudz un visur krievu valoda! Vini pat necensas! Ne grama! Un ienac te, atkal saspamojusi pasi par sevi un vel svesvaloda! nekas neskauz un nevienu bridi neapsaubu mineto cilveku talantu, bet ,ludzu, vai nevari latviesu foruma uzrakstit latviesu valoda? NEGRIB! Neuzskata par vajadzigu un tas,kad jau ir mazliet aiz 30, un dzive citas vertibas, ta neciena sak uztraukt.

Neesmu no purva izlidusi, nepriecajies, bet pat celojot meginu un uzskatu par normalu vieteja valoda kaut sasveicinaties! Un Tevi pasa naids kusa pari malam,ja kas :)

l
laupītājmeita 11.10.13. 14:05

Atsauksmes man šobrīd nav aktuālas, bet atļaušos ierakstīt viedokli "no malas" par šo kašķi. Kā latviete, kura runā 6 valodās, lasa krievu rakstnieku darbus oriģinālvalodā un labprāt iepazīst citas kultūras, teikšu, ka dotu priekšroku lasīt precos.lv tēmas un komentārus latviski.
Jau pirms kāda laika ievēroju, ka arvien biežāk parādās komentāri krieviski. Tas tiešām rada iespaidu, ka krievvalodīgie cenšas uzspiest sevi visos iespējamos veidos un neciena latviešus. Vai tiešām tik grūti pateikt savu sakāmo valsts valodā?
Un pārmetumus par nacismu var izteikt tikai krievs, kurš pats jau sen savā prātā ir nodalījis latviešus no krieviem, savējos no svešajiem, bet 9. maiju svin ar salūtu. Arī tas ir nacisms.

Caurvēja_Līgava 11.10.13. 15:15 | Kāzu datums: 14.06.2014

Kamēr foruma administrācija vēl nav iesaistījusies, atļaušos atgadināt portāla lietošanas noteikumus: http://www.precos.lv/footer/lietosanas-noteikumi/

Noteikumos nekas nav minēts par foruma valodu, tāpēc tie, kuri raksta citās valodās, formāli nav neko pārkāpuši. Es personīgi uzskatu, ka ja forumā vairākums raksta latviski un tu proti šo valodu, tad labāk izmantot to. Tas ir tikai pieklājīgi un ļaus tavas domas saprast vairākumam lasītāju. Tiem, kas kliedz, ka jāraksta tikai un vienīgi latviski, jāvēršas pie foruma administrācijas, lai ieraksta to noteikumos.

Nedomāju ka Nekaa uzrakstītais ir pašreklāma, vairāk sliecos pie tā, ka cienījamie videooperatori palūdza pāri uzraksīt atsauksmes kāzu portālos, ko pāris arī izdarīja. Cik tas ir „reklāma”, jālemj foruma administrācijai.

Cilvēkiem, kuri kāzu forumā kašķējas par politiku, vēlos atgadināt, ka: Precos.lv patur tiesības bez brīdinājuma izdzēst vai rediģēt komentārus, kas satur cilvēka godu un cieņu aizskarošu informāciju un tādus, kas veicina rasu un nāciju naidu.

Es kā līgava, atnākot uz kāzu forumu, vēlos lasīt tieši par kāzām, nevis par politiku, valodu kāriem un citām lietām, kas ar kāzām vispār nav saistītas! Domāju, ka citas meitenes man piekritīs.

Spicausis 11.10.13. 15:20 | Kāzu datums: 09.07.2014

Metot pie malas diskusijas par to cik valodaas dazji maak runaat un cik valodaas citus aizvainot, konstruktiiva kritika par videoieluugumu, kuru es iegaaju operatoru maajaslapaa noskatiities - paaris ljoti smuks un miilsh un atstaaj jauku cilveeku iespaidu, bet traucee visas taas miljons lapinjas kur burti ar markjieri virsuu sarakstiiti - ja buutu kvalitatiiva tipograafija, domaaju viesi buutu veel lielaakaa sajuusmaa. Kursh par to gaadaa operatori vai jaunlaulaatie, to nenjemos spriest. Veel man shkjiet, ka pashaa ieluugumaa ir par maz info, ja ir taads ieluugums, tad jaabuut arii kaazu maajas lapai ar detalizeetiem visa kaa aprakstiem iipashi njemot veeraa to, ka sviniibas ir 2 dienas un ir multinacionaala kompaanija, visaa visumaa shis vairaak atgaadina Save The Date nevis formaalo ieluugumu.

N
Nekaa 11.10.13. 16:01

Fux, paldies, veel ir saprotoshie un adekvaati cilveeki sheit, ar kuriem nav problemas parunaat arii latviski.
Par videoieluugumu - viesiem mums bija ieluguuma karte, kur iekshaa ielikam cd ar video, un shaja video beigaas bija musa maajas lapas nosaukums, kur ir pilna informacija par mums, par kazam un tt)) vienkaarshi paprasijjam operatorus izdarit otro video - interneetaam bez majas lapa nosaukuma :)

d
dacite 11.10.13. 17:07

Nu redziet, var tomer latviski, ta ka ta ir tikai un vienigi NEVELESANAS.
Caurveja ligava :) Ir ari nerakstiti noteikumi, tadi,ka savas valsts un valodas ciena, bet,ka jau caurveja ligavai, drosi, ka nesapratisi par ko runaju.

N
Nekaa 11.10.13. 19:56

Можно конечно и по латышски, но не ради вас, даците, старалась )

d
dacite 11.10.13. 20:57

Tev ari segvards atbilstoss:) nekaa :)