FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Viesu nams Rakari

m
mazais 27.02.08. 18:17

Tikko kaa nosvineejaam kaazas shajaa viesu namaa, un joprojaam veel esam taadaa kaa eiforijaa.. Viss bija tik briinishkjiigi, eediens garshiigs, apkalposhana tik laipna, nekaa nepietruuka, viss tik silts un omuliigs. Noteikti varu ieteikt sho viesu namu, jo pashi esam sajuusmaa, ja otreiz vajadzeetu preceeties noteikti izveeleetos sho viesu namu.. un zinu ka savas kaazu jubilejas es gribeetu svineet tieshi tur!!! Milziigs paldies visam Rakaru draudziigajam kolektiivam!!!

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
i
inly 27.02.08. 19:13

Viesu nama bildēs arī ļoti skaisti izskatās, vienīgi janvāra vidū visa vasara jau bija rezervēta :(

b
buga 27.02.08. 19:14 | Kāzu datums: 06.06.2009

lūk iemesls, kāpēc kāzas jāplāno laicīgāk.. :)

i
inly 27.02.08. 19:52

kāzu plānošanas sākums lielā mērā atkarīgs no bildināšanas dienas... Galu galā manuprāt bišku pārspīlē visas tās meitenes, kuras kāzas sāk plānot gadu - pusotru gadu iepriekš, pēc kāzām garantēta pēckāzu depresija, jo līdz šim tik liela enerģija ieguldīta kāzās, nu vienas-divu dienu pasākums cauri un nav kur likt savu enerģiju...

b
buga 27.02.08. 20:56 | Kāzu datums: 06.06.2009

piekrītu tikai sadaļā par bildināšanas dienu.. par visu pārējo - nē.. personīgi nevienam no mums abiem nav tik daudz laika, lai, piemēram, pusgadu tikai ar to vien nodarbotos, kā gatavotos kāzām.. :) drīzāk pēckāzu depresiju var noķert tādā saspringtā īsā periodā gatavojoties.. bet nu ok - katram savs.. ;)

p.s. apsveicu jūs abus ar Lauri ar šo lielo notikumu! ;)

i
inly 27.02.08. 21:33

Es nemaz necenšos tevi par kaut ko pārliecināt un negaidu lai man piekristu... īstnībā laikam gan mierinu pati sevi, ka visu paspēšu, lai arī kāzām sākāmgatavoties aptuveni 6 mēn. iepriekš...

T
Taube 27.02.08. 22:40 | Kāzu datums: 28.06.2008

Mes kāzu datumu nolikām gadu iepriekš (tātad pagajušajā vasarā). Viesu namu sākām meklēt 8 mēneši līdz kāzām un tagad, kad ir palikuši četri, rezervējām limuzīnu, mūziku, baznīcu, kāzu kleita ceļā pie manis, taisam ielūgumus utt. Un tik un ta viesu nama saimniece tā mazliet izbrīnīta, ka visu tik ātri daram, tāpat muzikants, un limuzīna izīrētāji. Samulstu tad, jo lasot šeit, radās iespaids, ka viss ir tik drausmīgi aizņemts, tapēc nākas gandrīz ataisnoties - nu mes tā laicīgi, drošībai, lai vēlak vairāk laika utt. Vārdu sakot lielākā daļa ir izbrīnīti par tik ātru gatavošanos, principā no oktobra mēneša.

i
inly 27.02.08. 22:51

Tieši tā... mašīnas, kuru gribētu par savu praucamo kāzu dienā, īpašnieki vēl nemaz nav izdomājuši par kādām naudiņām mašinu īrēs arī rezervācijas vēl nepieņem... Teica, lai zvanot aprīlī...

b
buga 27.02.08. 23:03 | Kāzu datums: 06.06.2009

:D es iedomājos, kā uz mani paskatītos, ja tagad mēģinātu, kādu viesu namu norezervēt.. :D :D :D

bet vispār - mans apsvērums ir tīri finansiālā puse - jo ātrāk sāk atlikt, jo vairāk var atlikt.. :) parādos gluži negribas šīs dienas dēļ braukt!

un vēl - atvainojos, ka iesāku nobīdi no šīs tēmas nosaukuma! :)

Z
Zanda 18.03.08. 08:40

Mēs arī svinēsim Rakaros savu skaistāko dienu 30.08.2008., prieks, ka tik labas atsauksmes