FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

kaazu vadiitaaji!

ilssy 15.01.08. 14:31 | Kāzu datums: 07.09.2007

No visas sirds iesaku kāzu vadītājus - Ingūnu un Andri Rībenus! (Viņiem tagad arī ir reklāma precos.lv-beidzot to izdarīja,jo viņi ir vienkārši fantastiski cilveki). Mūsu kāzas bija 2007.gada 7.septembrī, mēnesi pirms kāzām mūsu iecerētie vedēji atteicās. Tajā brīdī likās-neko nerīkosim, tikai salaulāsimies un viss, savu sāpi uzrakstīju arī te precos.lv, atsaucās Ingreta (Ingūna), kura piedāvāja,ka varetu ar vīru kāzas mums novadīt. Vispirms jau jāsaka,ka bija mazliet bail,jo tomēr svesi cilveki, ne viņi zin' mūs, ne mēs viņus. Sarunājām satikties. Aizbraucām pie viņiem, bezmazvai nākamajā dienā man liekas. Izrādījās, ka vini ir vnk super cilvēki, braucot mājās pēc tikšanaš, uzreiz sapratām,ka viņi ir īstie!Tā kā laika nebija palicis daudz, tad ātri vien visu izplānojām, sarunājām. Mēs pateicām,ko gribētos, ko ne, un viņi,ko var ieteikt un piedāvāt. Beigu beigās kāzas bija ļoti skaistas, mīļas, Ingūna ar Andri mūsu lielo dienu bija noorganizējusi vnk fantastisku! Es nevieu brīdi neznožēloju,ka viņi mums bija vedēji, teikšu godīgi-es pat priecājos, ka musu iecerētie vedēji atteicās, un ka viss tā sagrozijās, ka satikām Rībenus! Vēljoprojām uzturam kontaktus. Zinu,ka nu viņi rīkos kāzas manai bijušajai klasesbiedrenei-vēl viens pāris ticis pie labiem vedējiem. Ziniet,kas mani visvairāk pārsteidza-tas ka viņi to dara ar tādu atdevi,tik sirsnīgi un mīļi! vnk super! Ta kā,ja jums nav vēl vedēju,tad Ingūnu ar Andri iesaku! Sakontaktējieties un tad jau redzēs! :)
Vēl man ļoti patika,ka viņi mums bija liecinieki baznīcā, tā teikt - visur bija ar mums, nevis savi radi par lieciniekikem, un pēc baznīcas "pieslēdzas" vadītāji!
Paldies Ingūna un Andri!!!!

16 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
I
Ingeborga 15.01.08. 15:05 | Kāzu datums: 21.06.2008

Un cik izmaksāja šie kāzu vadītāji?

i
ingreta 15.01.08. 20:39 | Kāzu datums: 20.02.2016

Paldies par jaukajiem vārdiem kas veltīti mums.Tā nu ,ja kādu darbiņu uzņemamies tad veicam to līdz galam un pēc labākās sirdsapziņas.Mums ir liels prieks un laime citus darīt laimīgus.

ashele 16.01.08. 07:39 | Kāzu datums: 14.07.2007

ingreta tak mums vispaar ir iists malaciitis - arii foruma meiteneem neliedz savu palidziibu un padomu! :) kaa nekaa - vinju pieredz kaazu riikoshanaa tik tieshaam ir veertiiga! :)

ja man buutu jaaprecas veelreiz - noteikti runaatu arii ar viņiem! :)

a
anminka 16.01.08. 12:44 | Kāzu datums: 21.07.2007

kā viņa pati saka-netur sveci zem pūra!!!
tā turpini!!!!!!!!!!!!!!!

Alise 16.01.08. 12:48 | Kāzu datums: 27.07.2007

he,hē, 2007.gada jūlija meitenes te grozās :)) prieks satikties :))

m
miluminjsh 24.01.08. 08:27 | Kāzu datums: 07.06.2008

Es jauniņā jūsu portālā ,bet šos cilvēkus jau esmu iepazinusi.Arī mums viņi būs vedēji un kāzu vadītāji vienā personā.Ieteica mums viņus arī kāds izbijis viņu pāris.
Kontakts mums jauks radās jau pirmajā tikšanās reizē.Bija sajūta ka esam sen pazīstami ,kā seni veci draugi.Izrunājām ko vēlamies un viņi pastāstīja ko piedāvā.Mums šie cilvēki ļoti patika.Un uzticamies viņiem uz 100%.Jo varam viņiem padomu lūgt jebkurā vietā un lietā.Tāpat viņi jautā vai mums pret kādu pasākumu nebūs iebildumi.Jauka sadarbība.Ceru un jūtu ka šie ir mūsu īstie cilvēki.

T
Taube 13.02.08. 18:36 | Kāzu datums: 28.06.2008

Es te mazliet ne pa temu ielidishu, bet es jau kuro reizi aplukoju Tavu plivuru un viss - citu vairs negribu! Vinjsh izskatas tik fantastiski. Varbut vari pachukstet, kur tadu var dabut? Es sapratishu, ja nevelesies izpaust, bet es pamazam jau vairaksu kazu salonus apstaigaju, lai tadu atrastu. Mums kazas junija, bet veljoprojam nav skaidriba ar vedejiem, pagaidam vel nepanikoju, bet zinashu pie ka versties, ja tomer nedabusim vedejus! :D

i
ingreta 13.02.08. 19:09 | Kāzu datums: 20.02.2016

Ja par vedējiem domā mūs ilgi nedomā ,jo mēs pieprasīti un darba pilnas rokas.Nu tavs datumiņš vēl brīvs ,bet tas tikai pagaidām.Par darba trūkumu nesūdzamies.

T
Taube 13.02.08. 20:06 | Kāzu datums: 28.06.2008

Es vel dikti ceru, ka dabusim musu izveleto vedejtevu, vinjsh ari ir piekritis, tikai vinjam ir problemas un veljoprojam nav zinams vai vispar bus uz brivam kajam musu kazu datuma, to mes noskaidrosim isi pirms kazam, bet intuicija saka, ka viss bus ok!
Bet Jus esat baigie malachi!

i
ingreta 13.02.08. 20:23 | Kāzu datums: 20.02.2016

Paldies,ja nu kas noiet greizi raksti varbūt varēsim palīdzēt.Jo ņemam tikai 1 kāzas mēnesī,lai būtu laika tā mierīgi sagatavoties.Tā kā ja vienas kāzas ir mēneša sākumā tad bēigās otras varam.Bet ceru ka jums izdosies viss ar savu vedējtēvu.

ilssy 14.02.08. 08:51 | Kāzu datums: 07.09.2007

Taube, pīlvuru pirku salonā "Feja", Stabu ielā. Turpat ar kleitu :)

_baiba_ 14.02.08. 14:13 | Kāzu datums: 08.08.2008

Meitenes - Ilssy un miluminjsh, jūs man pilnīgi vārdus no mutes izņēmāt :D Tieši tā es varu teikt par Ingūnu un Andri - mīļi cilvēki jau no pirmās tikšanās reizes. Sajūta tāda, ka viņus pazīstu sen, sen... :) Vispār paldies Ilzīt, ka precējies :D , jo tā es uzzināju par šitiem burvīgajiem cilvēkiem.

ilssy 14.02.08. 14:41 | Kāzu datums: 07.09.2007

:) man patiesi liels prieks,ka vēl kādi pāri tiks pie tik jaukiem vedējiem!

F
Fifiga 25.02.08. 20:42

Sveikas! Vai kāda nevarētu man pateikt, cik maksā kāzu vadītājas pakalpojums...nu teiktu tikai par to, lai viņa novada atrakcijas pie tiltiem...uz ceļa un vakarā viesu namā...bez sīkumu pirkšanas?
Jau iepriekš paldies!

_baiba_ 25.02.08. 21:04 | Kāzu datums: 08.08.2008

Ja runa konkrēti iet par šo pāri, tad domāju, ka pats labākais ir, ka viņi ir gan vedēji, gan vadītāji, nevis tikai iesaistās daļēji. Kāzas ir pasākums, kur manuprāt, parasti vajag cilvēkus, kas atbild un zin pilnīgi visu no A-Z, tad viss notiek gludi un bez aizķeršanās. Šis pāris tad arī kā vedēji to spētu lieliski īstenot :) Tas ir mans personīgais viedoklis, bet ar savu jautājumu noteikti labāk vērsies personīgi. Lai veicas;)

K
KārlisR 24.09.08. 13:26

Un cik tad maksā , šo būrvīgo cilvēku kompānija/vakars ?