FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Īvandes muiža

D
Digna 22.11.07. 13:04 | Kāzu datums: 01.09.2007

No sirds iesaku šo burvīgo muižu kāzu svinībām.
Atsaucība no darbinieku puses lieliska - visu var saskaņot, ir pretīmnākoši.

Telpas - rīcībā tiek nodotas trīs plašas telpas - deju zāle ar parketa grīdu (baidījos, ka valsējot slīdēs kurpes, bet nekas tamlīdzīgs nenotika, viesi arī dejoja virpuļos vien un nesūdzējās) milzīgiem logiem, pēdējoreizi remontēta 2007.gada martā, plaša ēdamtelpa, kur ēdināšana ir organizēta 130 viesiem, mūsu 50 jutās ļoti ērti :) (šai telpai noderētu kosmētiskai remonts, bet cik nopratu pēc vietējo iedzīvotāju informācijas šis bija pirmais reālais darbības gads, pirms tam telpas izmantotas skolas vajadzībām, tātad viss vēl priekšā), un kamīnzāle ar ētiem dīvāniem, kamīnu, TV + DVD, kur atpūtas brīžos viesi var vērot slideShow ar jaunā pāra bildēm, vai ko citu, kas ienāk prātā, telpā ir kafijas automāts ar krūzītēm.

Ēdināšana - ēdiens ļoti garšīgs un daudz, par labu cenu. Ēdienkarte ir standarta, bet pārvaldniece ir gatava ieviest jebkādas izmaiņas, ja ir vēlēšanās. Es neko nemainīju, viss bija tieši tik korekti cik nepieciešams.

Nakšņošana - gultu skaits ir 70, ja nepieciešams var sarunāt uz matračiem arī lielāku viesu skaitu, jaunlaulātajiem un vedējiem ir atsevišķas istabiņas (diemžēl dušas telpa nav istabiņā). Pārvaldniece par nakšņošanu tāmi sastāda no rīta, ņemot vērā tikai izmantotās gultas, jo no paredzētajiem nakšņotājiem daži aizbrauca mājās, bet viens pāris nakšņoja mašīnā.

Ja vēlaties kāzas muižā, bet nevēlaties maksāt tūsktošos par telpām vien - iesaku :)

Muižas pārvaldniecei par telpām, ēdināšanu un nakšņošanu samaksājām ap 1000 Ls Telpas 250 Ls, ēdināšana 12 Ls/pers, nakšņošana 4 Ls/pers

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
maara 17.12.07. 20:31 | Kāzu datums: 25.11.2006

piekriitu dignas teiktajam:)) mums ar tur bija kaazu sviniibas! un viss ir tieshi taa, kaa aprakstiits. tikai mums bija mazliet leetaak un remonts lielajaa deju zaalee veel nebija uztaisiits, bet vienlaga bija smuki:) galvenais, ka saimniece ljoti atsauciiga, aizbraucaam tikai vienreiz, visu sarunaajaam gan par galdu, kuuku, dekoreeshanu, veelaak aizsuutiijaam info, cik cilveeku buus, cik gulees. un nebija nekaadu miseeklju. tieshaam arii es iesaku sho vietinju kaazu sviniibaam!