FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Jaunpils pils - ja vēlaties romantiskas kāzas:)

durvjupele 22.11.07. 00:25 | Kāzu datums: 25.08.2007

Atkārtošos no sadaļas "Svinību vietas":
Kāzas šī gada augustā svinējām Jaunpils pilī. Iepriekš bijām no dažādiem avotiem saklausījušies pretrunīgas atsauksmes, tāpēc bija zināmas bažas. Tās neapstiprinājās.
Pēc notikuma varējām teikt ar gredzenoto roku uz sirds: tikai visu to labāko! Lai nu kādas tur problēmas ar virtuvi kādreiz būtu bijušas, tagad tās ir novērstas. Ēdieni bija tieši tie, ko sarunājām, pilnīgi pietiekošos daudzumos, palika vēl pāri, nākošajā dienā visu neapēsto sapakojām līdiz un ēdām vēl visu nākamo dienu. Pie galdiem viesi ēda un slavēja. Nebija jau nekādas pārgudrības, bet vienkārši, sātīgi latviešu ēdieni - karbonādes, gaļas veltnīši, sutināti kāposti (tie bija supergardi), dažādu veidu aukstās uzkodas, salāti, dārzeņu un gaļas plates, biezpiena deserts utt. Fantastisks pirmais ēdiens - frikadeļu zupiņa! Diemžēl es kā līgava biju tik satraukusies, ka maz ko nogaršoju, bet nākošajā dienā arī no "atlikumiem" pielocīju pilnu vēderu, tā ka varu teikt, bija tiešām labi.
Lieliskas bija saimnieces Judītes otrā rītā pašrocīgi ceptās biezpiena un ābolu plātsmaizes, ko siltas pasniedza pie kafijas - noēdām pa tīro līdz pēdējai drupačiņai!

Pašā Jaunpilī pasūtījām arī torti - tā ka viesu bija tikai 30, tā bija visai vienkārša, vienstāva, apaļa, ar skaistu sirsniņu dekoru un šokolādes / augļu garnējumu, iekšā maigs biskvīts un vairāki krēmi. Arī torte bija ļoti garšīga un ēdama vēl nākošajā dienā. Vārdu sakot, ja gatavojaties svinēt Jaunpilī iesaku ēdināšanu sīki izrunāt ar Judīti, mēs nudien nepievīlāmies.Arī galdi bija klāti skaisti, kā vienojāmies, ar māla traukiem.
Liels paldies pienākas arī floristei Nellijai par lielisko zāles noformējumu - krāšņi ziedu (rožu un saulespuķu) dekori bija gan uz galda, gan pie svečturiem, gan kroņlukturiem, īpaši krāšņa arka aiz jaunlaulāto vietām, arī pagalms bija noformēts ar bērzu meijām, lāpām un svecēm.
Ļoti pretimnākoša bija arī saimniece Silva, kas koordinēja visu saistībā ar viesnīcu, viesu izguldīšanu, viduslaiku kāzām utt.
Un noteikti ir ko vērti fantastiskie viduslaiku numuriņi, jaunlaulātajiem - ar baldahīna gultu un džakuzi!

Info:

Jaunpils pils

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
p
pecite 22.11.07. 08:53 | Kāzu datums: 17.10.2006

Paldies Tev par uzmumdrinošiem un reizē nomierinošiem vārdiem par Jaunpils pili :))) Mums kāzas nākošgad un jau tagad ir bažas par to, vai viss izdosies kā iecerēts... Cik ātri Jūs sākāt runāt par visām izdarībām - viduslaiku kāzām, ēdieniem, gulēšanas iespējām, pušķošanai utt? Silva teica, ka kādu mēnesi pirms svinīgā notikuma.., bet man kaut kā liekas, ka tas stipri par vēlu... ja nu kas mainās vai pajūk.. :)

durvjupele 22.11.07. 12:14 | Kāzu datums: 25.08.2007

Līgumu par visiem pakalpojumiem - telpām svinībām un nakšņošanai (noteikti jāiekļauj, tieši kurus numurus rezervējat!), ēdināšanu, rotāšanu un viduslaiku kāzām slēdzām jau pagājušā gada novembrī. Un arī tad mums paveicās, ka dabūjām kāroto datumu, Jaunpilī jārezervē ļoti laicīgi. Februārī un maijā zvanījām un pārbaudījām, vai nekas nav mainījies. Sākot no jūnija, sākām braukt uz Jaunpili regulāri un sīkumos izrunāt visu mūs interesējošo. Dabūjām ēdienkartes paraugus ar izcenojumiem, utt. Galīgo ēdienkarti un dekorēšanas sīkumus precizējām nedēļu - divas pirms kāzām.

a
anminka 22.11.07. 12:25 | Kāzu datums: 21.07.2007

:)
ir arī sliktas atsauksmes par šo pili?

durvjupele 22.11.07. 12:33 | Kāzu datums: 25.08.2007

Šeit jau it kā ir vieta LABĀM atsauksmē, vai ne? Ja nu tur kādas ķibeles arī kādreiz bijušas, mūsu kāzās tik tiešām tādas neparādījās.

a
anminka 22.11.07. 22:03 | Kāzu datums: 21.07.2007

durvjupele
es pa citu tēmu!!!
citāts: Iepriekš bijām no dažādiem avotiem saklausījušies pretrunīgas atsauksmes, tāpēc bija zināmas bažas. Tās neapstiprinājās.
vienkārši man pirmās dzirdēšanas...

durvjupele 22.11.07. 22:32 | Kāzu datums: 25.08.2007

Palasi tepat forumā sadaļā "Svinību vietas" tēmu par Jaunpils pili, tur šīs bažas bija izklāstītas.

23.11.07. 00:22

Viennozimigi taa ir gaumes lieta,kur svinet...taa ka,neapvainojieties meitenes,bet man tur likaas draussmiigi...vnk drausmigi...taa kafejnicas zaale tik druuma,griesti spiezz virsuu...un sajuuta,ka tur beres vareetu svineet...un lielaa kaa veca kulturas namaa...nu nezinu,protams,es velreiz saku-taa ir gaumes lieta...un vel kas bija kronis visam,mes ar ligavaini satiekamies ar galveno un shii saka,ka spoku mednieku sodien atbraukushi..mes taa smejoties,vai tad tieshaam te taadi ir???atbilde bija diezgan speciga-nu,bet,protams,ka ir,te tachu asinju juura kadreiz bijusi...nu,piedodiet,svineet kaazas,kur asinju juura bijusi...
Lai nu kaa tur nebutu,tas tikai manas domas:)

a
anminka 23.11.07. 10:39 | Kāzu datums: 21.07.2007

Jansoni
katram sava gaume!
es savas kāzas tur pat iedomāties nevaru-tas nav mans temperements vai raksturs, bet ja runa ir par darbu, tad 3 gadi atpakakaļ tur strādāja labi-par ēdiena kvalitāti nevaru sūdzēties!viss bija izmazgāts tīrs un viesmīļi bija jauki.
eju lasīt sliktās atsauksmes :)

23.11.07. 12:27

varbut shii nebija iistaa vieta,kur man izteikt kritiku,jo seit bija vieta labaam atsauksmeem,piedodiet,nenoturejos...
iespejams,ka kāzās tur savadaka attieksme,bet mes kafejnicaa udenaino kapučīno gaidijam 20 minutes...

durvjupele 23.11.07. 13:23 | Kāzu datums: 25.08.2007

Tas ir tik tiešām dīvaini, jo:
1) telpas ne tikai mums ar vīru, bet arī visiem viesiem šķita ļoti jaukas, labi, tās nebija gaiša koka guļbūves, bet kārtīgi viduslaiku mūri, tāpēc, ja svētki asociējas tikai ar jaunceltiem viesu namiem & pirtiņām, iespējams, ka šī tiešām nav īstā izvēle. Taču, manuprāt, par gaumi nestrīdas, vēlējos tikai padalīties ar saviem iespaidiem, nevis uzvilnīt negatīvu reakciju no jūsu puses.
2) Pils kafejnīcā pusdienojām katru rteizi, kad braucām runāties ar vadību, kopā kādas reizes 10-12, vienmēr viss bija silts, izcili garšīgs un tika atnests laikus.

a
anminka 23.11.07. 14:19 | Kāzu datums: 21.07.2007

ņamma tur ir laba!
un kafija arī!
tikai nestrīdēsimies par gaumes labumu vai sliktumi, izsmalcinātību un pārējo!

23.11.07. 16:02

tieshi taa,taa ir tikai un vieniigi gaumes lieta...man tur nepatika,un galiigi nav taa,ka man svinibu vietas saistas tikai un vieniigi ar jaunuzceltiem namiem...man likaas prieksh manaam kazaam par druumu...

Africa 23.11.07. 16:06 | Kāzu datums: 21.07.2007

durvjupelei kāzas visas bija ieturētas viduslaiku stilā, guļbūve tur galīgi neiederētos, tāda pils bija tieši kā odziņa!

a
anminka 23.11.07. 18:45 | Kāzu datums: 21.07.2007

Afrika-tieši tā!
varbūt administrators varētu vienkārši lieko izdzēst, jo nepatēmu aizgāja!
man ir raksturs tāds, patīk daba, tautiskums un endelēšanās līdz nebēdai.
durvjupele ir savādāka un kāzas bija šādā stilā ieturētas.
man telpas neliekas drūmas, bet gan ar savu spiedošu zīmogu, nopietnību un senumu.
nezinu-nu kā tā var pateikt neder un viss!tā ir pils-tas arī ir jāsaprot!
un ja runa ir par svinēšanu tikai guļbūvēt, tad lai paliek-palikšu par lauku čuhņu, kura neko nesaprot no inteliģences un gaumes!

23.11.07. 18:56

kuram tad te aizgaja ne pa teemu???nesaprotu,ko var nemties...un nevajag sacepties,ja kadam nepatiik taa vieta...viens gan,tur pa leeto var nosvineet...

durvjupele 23.11.07. 18:57 | Kāzu datums: 25.08.2007

Nekur nerakstīju, ka svinēšana guļbūvēs liecina par gaumes trūkumu. Aprakstiju savu pozitīvo pieredzi - tam arī šī sadaļa ir domāta, - un nesaprotu, kāpēc jāmetas nonievāt tas, kas pašam nepatīk. Man, piemērma, nepatīk tipiskie viesu nami - vai tāpēc es katrā tēmā par viesu namiem katrā ziņā cenšos ierakstīt, ka tādos jau nu gan savas kāzas neparko nesvinētu?
Nekādu īpašu lētumu arī nemanījām, cenas nebija saskrūvētas, bet adekvātas.

23.11.07. 18:59

un kur vispar redzeji tekstu,ka es teicu,ka neder un viss..prieksh manis neder..ja kadam patiik,tad viss ok.
un neshauj par striipu,teiktdama,ka tiem,kam patiik gulbuuves ir chunjas...man piemeram patiik,bet ne kaa vieta,kur svineet kaazas....

durvjupele 23.11.07. 18:59 | Kāzu datums: 25.08.2007

Parādi man, lūdzu, to vietu, kur es kaut ko tādu teicu!

23.11.07. 19:00

atavainosjos,ka seit rakstiiju..tomer vajadzeja rakstit kaa atseviskju foruma teemu...

23.11.07. 19:00

tas ir adresets uz anminka