FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Kāzu vadītājs Māris Krastiņš

P
Peciņa911 13.09.19. 16:03

Mēs ar vīru vasarā svinējām savus mīlestības svētkus un nu jau oficiāli esam vīrs un sieva. Protams, vēlējāmies, lai viss būtu ideāli. Un tiešām esam priecīgi par gala rezultātu! Mums bija ļoti daudz jautājumi un jūtams satraukums šķietami par pilnīgi visu, bet Māris jau pašā pirmajā tiksānās reizē ļāva mums sajust, ka viss būs kārtībā. Lasīju, ka svarīgi ir atrast labu kontaktu ar savu kāzu vadītāju un, ja viņš spēj jūs sasmīdināt, tad visdrīzāk spēs sasmīdināt arī jūsu kāzu viesus. Māris viennozīmīgi radīja pareizo iespaidu, novadīja mūsu kāzas godam un ne tikai mūsu viesi, bet arī mani pedantiskie vecāki, teica, ka viņiem esot ļoti paticis!
Katrā ziņā, ja meklējat labu kāzu vadītāju, noteikti varu ieteikt Māri Krastiņu!

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
s
saulespukke 09.10.19. 06:19 | Kāzu datums: 28.12.2017

Māris bija superīgs vadītājs arī manās kāzās. Lieliski tika galā ar dažādo kultūru un dažādajās valodās (kāzas notika latviešu un angļu valodās) runājošo viesu izklaidēšanu! Tā kā mums pašiem nebija vīzijas par to, ko un kā vēlamies, īpaši novērtēju Māra iniciatīvu, pieredzi un iereikumus; ļoti kreatīvs, aktīvs un piemērojas situācijām, lai viesiem un jaunajam pārim būtu patīkamas vakars. Viesi bija izklaidēti un mēs paši, protams, arī. Noteikti iesaku Māri gan kāzu vadīšanai, gan arī citu pasākumu vadīšanai!

M
Madzulis 01.07.20. 17:50 | Kāzu datums: 21.08.2021

Meitenes, vai varat padalīties ar izmaksām? :)