FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Iesaku - kāzām Talsu pusē

p
puceedite 19.12.16. 20:46

Padalīšos arī ar saviem ieteikumiem no mūsu kazām Talsu pusē.

Floristes: " Ziedu pietura" Talsos, superīgas meitenes un ar izdomu! Viss bija ļoti skaisti izrotāts: https://www.facebook.com/ziedupietura/
Ceremonijas vieta: viesu nama "Mežmāja" teritorijā esošajā Eiropas birzī zem kupla ozola. Jārēķinās, ka pašiem vieta pirms tam jāiekārto, bet vieta ļoti skaista un samaksa nav liela.
Kāzu pietura: Pūres šokolādes muzeja kāzu programma. Sākumā biju skeptiska, bet programma ļoti forša un interesanta gan viesiem, gan jaunajam pārim. Iesaku!
Kāzu mielasts: Restorāns "Terase" Pūrē. Ļoti garšīgi, skaisti un neikdienišķi, kas piešķir īpašo svētka sajūtu! Telpa pati par sevi jau skaista, krēsliem jau ir pārvalki, izskatās ļoooti svinīgi. Kā arī kāzu torti cep uz vietas pēc jaunāpāra velmēm -gan vizuāli, gan saturiski.
Fotogrāfs: Jānis Konons - bildes burvīgas, daudz bildes gan pašiem, gan ar visiem. Ļoti profesionāli un bildes ar īpašu noskaņu.
Kleitas šuvēja (Rīga) - Janelsina Bridal Designes, šuvēja Ieva ļooti laba, palīdz ar padomiem, idejām un vietām gan kleitas, gan citu kāzu lietu jautājumos! Noķēra manu domu par sapņu kleitu :)
Kāzu uzvalks (Rīga) - "Mans drēbju skapis", uzvlaki un krekli ļoti plašā izvēlē!
Ielūgumi (Rīga)http://www.wonderfulpastels.com/ Ļoti plašs piedāvājums un visi tik skaisti, ka ieraugot paraugus var apjukt, ko tad īsti gribās :)

Iespējams kādam pārim noderēs! Lai skaistas kāzas! :)

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši