FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Šos varu ieteikt...

Iesaku - kāzām Talsu pusē

puceedite
19.12.16. 20:46

Padalīšos arī ar saviem ieteikumiem no mūsu kazām Talsu pusē.

Floristes: " Ziedu pietura" Talsos, superīgas meitenes un ar izdomu! Viss bija ļoti skaisti izrotāts: https://www.facebook.com/ziedupietura/
Ceremonijas vieta: viesu nama "Mežmāja" teritorijā esošajā Eiropas birzī zem kupla ozola. Jārēķinās, ka pašiem vieta pirms tam jāiekārto, bet vieta ļoti skaista un samaksa nav liela.
Kāzu pietura: Pūres šokolādes muzeja kāzu programma. Sākumā biju skeptiska, bet programma ļoti forša un interesanta gan viesiem, gan jaunajam pārim. Iesaku!
Kāzu mielasts: Restorāns "Terase" Pūrē. Ļoti garšīgi, skaisti un neikdienišķi, kas piešķir īpašo svētka sajūtu! Telpa pati par sevi jau skaista, krēsliem jau ir pārvalki, izskatās ļoooti svinīgi. Kā arī kāzu torti cep uz vietas pēc jaunāpāra velmēm -gan vizuāli, gan saturiski.
Fotogrāfs: Jānis Konons - bildes burvīgas, daudz bildes gan pašiem, gan ar visiem. Ļoti profesionāli un bildes ar īpašu noskaņu.
Kleitas šuvēja (Rīga) - Janelsina Bridal Designes, šuvēja Ieva ļooti laba, palīdz ar padomiem, idejām un vietām gan kleitas, gan citu kāzu lietu jautājumos! Noķēra manu domu par sapņu kleitu :)
Kāzu uzvalks (Rīga) - "Mans drēbju skapis", uzvlaki un krekli ļoti plašā izvēlē!
Ielūgumi (Rīga)http://www.wonderfulpastels.com/ Ļoti plašs piedāvājums un visi tik skaisti, ka ieraugot paraugus var apjukt, ko tad īsti gribās :)

Iespējams kādam pārim noderēs! Lai skaistas kāzas! :)

Šajā tēmā nav atbilžu