FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Mūsu superlieliskā komanda

S
SanM 06.11.16. 11:41 | Kāzu datums: 06.08.2016

Nevienu brīdi neesam nožēlojuši mūsu izvēli un te nu ir sarakstiņš ar cilvēkiem, kas mūsu kāzu dienu padarīja lielisku.

Fotogrāfs: Hold me photography (holdme.lv) Bildes fantastiski skaistas! Arī no viesiem pēc tam saņēmām pozitīvas atsauksmes, ka tiešām visas bildes ļoti, ļoti skaistas.

Video: Long story short. Brālis ar māsu - dikti pozitīvi un smaidīgi cilvēki, video atdzīvināja visas tās sajūtas un emocijas, kas tika piedzīvotas kāzu dienā.

Floriste: Marita Antoneviča. Cilvēks ar zelta rokām, uzbūra manu sapni par meža kāzām. Viss bija tieši tā, kā es vēlējos!

Dekoratore: Elīna Gulbe www.elinci.lv. Ar Elīnu mums bija ļoti laba sadarbība, viņa ātri uztvēra manu domu un palīdzēja to attīstīt. Viss bija pasakaini!

Make-up un mati: Jolanta Salaka jolantasalaka.lv. Jolanta ir tik ļoti smaidīga un pozitīva. Man gan nebija stresa kāzu rītā, bet, manuprāt, Jolanta tiešām jebkādu stresu spētu noņemt ar savu mierīgo un patīkamo attieksmi. Un, protams, make-up un mati lieliski turējās, pārcieta arī lietu.

Čells ceremonijas laikā: Tomass Ančs. Brīnišķīgi nospēlēja un pats galvenais nenobijās no mūsu netradicionālās ceremonijas vietas. 

DJ: Jānis Fabriks. Spēlēja lielisku mūziku, ļoti labi juta publiku. Patika tik tiešām visiem viesiem. Apsolīja palikt līdz pēdējam viesim, līdz ar to nācās spēlēt līdz pat pašam rītam - 6 vai 7iem no rīta. :)

Kūka: majaskukas.lv Par kūkām saņēmām daudz pozitīvas atsauksmes un arī pašiem ļoti, ļoti garšoja. Vēl ilgi pēc kāzām mums kāds no viesiem pārjautāja, kur sūtījām kūku. :)

Viesu nams: ''Bēršas'' www.bersas.lv. Ļoti skaists viesu nams, par visu padomāts. Manuprāt, tur pat neko varēja nedekorēt, tāpat būtu skaisti. :) Un ļoti forša, pretīmnākoša attieksme.

Ēdināšana: Mr. Biskvīts. Nu, dikti garšīgi un visiem tiešām pietika.

Kāzu dejas horeogrāfija: Līva Gudule happydance.lv. Ja kāds vēl šaubās, vai ir vērts mācīties dēju - jā, noteikti ir vērts! Līva iestudēja mums ļoti skaistu deju, bet pats galvenais bija pašas deju nodarbības pirmskāzu periodā. Tas bija brīnišķīgs laiks, ko varējām veltīt viens otram. :)

 

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši