FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Vakara vadītājs, svinību vieta, dekorāciju noma + florists, fotogrādf

e
evelii 16.08.16. 09:06 | Kāzu datums: 30.07.2016

Sveiki,

Jūlijas beigās nosvinējām savas kāzas. Kāzas bija izdevušās un visi bija ļoti apmierināti un sajūsmā - gan mēs - jaunais pāris, gan arī viesi. Jāsaka LIELS paldies visām iesaistītajām personām, kuras palīdzēja šo dienu padarīt tik fantastisku. Tāpēc gribēju padalīties ar informāciju un ieteikt arī ar citām līgaviņām, kuras vēl plāno savas kāzas:

- Svinību vieta -> Otrā kāzu daļa (galda klāšana) notika viesu namā "Labapirts" - fantastiska vieta. Daba, ūdens, ļoti atsaucīga īpašniece un arī personāls. Ideāla vieta arī otrās dienas atpūtai - sauna, baseins, melnā pirts, baļļa, volejbola laukums, utt. Viesiem ir ko darīt un var atpūsties.
Mūsu viesu skaists bija 50 cilvēki un visi ļoti labi jutās.
Sīkāka info:
http://labapirts.lv

- Dekorāciju noma + florists -> Varu ieteikt ideālu variantu par saprātīgām cenām, kur tiek apvienota gan dekorācijas telpām un galdiem, gan arī florista pakalpojums (līgavas pušķis, līgavaiņa piespraude, vedēju piespraudes, mašīnas dekors, ziedi vecākiem, utt.) - Linda Apkalna, darbojas abās šajās nozarēs, bet informācija pieejama divās atsevišķās mājaslapās:

www.nomagaldu.lv
www.pukunakts.lv

- Vakara vadītājs -> mūsu vakara vadītājs bija Kaspars Pudniks un esam ļoti apmierināti. Kaspars ir ļoti atraktīvs un ļoti labi izjūt publiku.
Sīkāka info:

Mob. +371 25529247 (menedžere Laila)
Mob. + 371 26768034
Email: lai-lai.a@inbox.lv

 

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
e
evelii 16.08.16. 09:09 | Kāzu datums: 30.07.2016

Fotogrāfs  - Lūcija Rošāne, facebookā var atrast ierakstot meklētājā - Lūcija Rošāne Photography.