FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Šos varu ieteikt...

Liels paldies visiem, kas palīdzēja ar mūsu kāzu organizēšanu!!!

A
Agnese_O. 20.04.16. 09:38

Jau pagājis kāds laiks kopš mūsu īpašas dienas, kas bija 2015. gada Maijā. Nolēmām, ka vajadzētu pateikt lielu paldies visiem, kas palīdzēja noorganizēt un nodrošināt to, ka mūsu īpašā diena tiešām ir izdevusies.  Kā arī varbūt šī informācija šķitīs noderīga pāriem, kas plāno savu īpašo dienu. Pēc mūsu pieredzes noteikti iesakām izmantot profesionāļu pakalpojumus, jo tieši šie cilvēki nodrošinās ne tikai pasākuma norisi, atrisinās negaidītas problēmas, bet arī palīdzēs ar padomiem, ieteikumiem un paša pasākuma plānošanu.
 
Pirmkārt, gribam pateikt paldies Bīriņu pils administrācijai. Jūs bijāt padomājuši par visu, lai mūsu diena noritētu bez aizķeršanās. Ēdiens bija ļoti garšīgs, telpas burvīgas un apkalpojošais personāls ļoti profesionāls. Pat sīkumi, ko bijām aizmirsuši sarunāt pirms tam, tika nokārtoti vakara gaitā. Liels jums paldies par atsaucību un pacietību.
Vēl gribētu pateikties burvīgajam mācītajam Kasparam Šternam (lbds.lv/par/garidznieki/sterns-1). Liels paldies par tikšanas reizēm pirms kazām, kurās tajās ieguvām vērtīgas atziņas, ko centīsimies paņemt līdzi mūsu tālākajā kopdzīvē. Paldies par lielisko ceremoniju, kas bija ļoti saviļņojoša un jauka.
Lielu pateicību gribētu izteikt mūsu vakara vadītājām Viesturam Vizulim. Viņš spēja uzturēt jautru atmosfēru visas dienas un vakara laikā. Kāzas izdevās nepiespiestas un jaukas. Lai gan visu laiku notika dažādas aktivitātes, tas nevienu nenogurdināja un piedeva visam pasākumam daudz jautrāku un atraisītāku atmosfēru. Vislielākais paldies Viesturam par padomiem un palīdzību kāzu plānošanas gaitā!
Par lieliskas atmosfēras nodrošināšanai mēs vēlētos pateikties Ilzei (DJ Cimo (cimo.lv)). Tu biji uzdevumu augstumos gan ceremonijas, gan ballītes laikā. Paldies, ka izpildīji visas mūsu muzikālās vēlmes un atskaņoji burvīgu mūziku visas dienas un nakts garumā. Kā arī pateicamies par ieteikumiem un palīdzību ar bārmeņa atrašanu ar kuru bijām ļoti apmierināti.
Viens no lielākajiem paldies mums jāsaka Ziedu Lādes (http://www.ziedulade.lv/) meitenēm par lieliskajām dekorācijām. Jūs visus pārsteidzāt ar ļoti skaistam dekorācijām, kas visam pasākumam piešķīra tieši to noskaņu, ko bijām vēlējušies. Viss bija vārdiem neaprakstāmi  skaisti. Daudz skaistāk, nekā bijām cerējuši, daudzi viesi pat taustīja ziedus, lai tiešām pārliecinātos, ka tie nav mākslīgi! Liels, liels jums paldies.
Paldies, protams, arī mūsu burvīgajam fotogrāfam Jānim Kononam (http://janiskonons.com/). Mēs jau sākotnēji zinājām, ka nevienam citam nevēlamies uzticēt savas īpašās dienas iemūžināšanu un tā bija pareizā izvēle. Bildes ir burvīgas un ļauj sajust tā brīža noskaņas katru reizi, kad tās aplūkosim. Paldies par pacietību darbā ar mums un mēs noteikti vēlēsimies noorganizēt vēl kādu burvīgu foto sesiju.
Protams, liels paldies arī Gitai (www.bygita.lv) par pucēšanu. Grims un frizūra bija burvīgas un noturējās visas dienas garumā neskatoties uz to ka mazliet arī salijām. Sajutos kā visskaistākā līgava, paldies Tev par to!
Liels paldies Ingrida Bridal (http://ingridabridal.com/en/contacts) par burvīgo kleitu. Paldies par ieteikumiem kleitas pielaikošanas un izveides procesā. Kleita izdevās burvīga un pilnībā atbilda visam manām vēlmēm un sapņiem par to kādai jābūt manai līgavas kleitai.
Ceram, ka nevienu neesam aizmirsuši. Un vēlreiz visiem liels paldies par to, ka palīdzējāt mūsu īpašo dienu padarīt tik burvīgu un skaistu!
Lai sniegtu mazliet lielāku ieskata mūsu īpašajā dienā, pievienojam arī pāris bildītes lai parādītu kopēju pasākuma noskaņu.
P.S. Mūsu kāzu kopējais budžets bija gandrīz EUR 10 tk. Kāzās bija uzaicināti un pa nakti palika 28 viesi. Kāzas ilga 1 diennakti. Pie plānošanas mums ļoti nederēja internetā atrodamie kāzu budžetu rīki, jo tie ļāva saprast cik un kas mums izmaksās, kā arī precīzāk noteikt limitus dažādām izmaksām un izvērtēt prioritātes. Kā arī, ja tiek izmantots detalizēts budžets, tad visas izmaksas jau ir skaidras no sākuma un vēlāk nav nepatīkamu/negaidītu pārsteigumu.
Kā arī vēl viens padoms no mūsu puses ir nekautrēties un prasīt ieteikumus no jau izvēlētajiem palīgiem. Piemēram, fotogrāfs visdrīzāk jums varēs ieteikt vairākus labus make-up speciālistus. Vakara vadītājs visticamāk varēs ieteikt labu DJ. Tā kā šie cilvēki ir strādājuši kopā, tad viņi noteikti jums varēs ieteikt labus specialistus, kas atbildīs jūsu vēlmēm. Mums šie ieteikumi bija kāzu veiksmes pamatā.

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši