FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu viesu apģērbs - ķibele?

Kikucee
12.04.12. 12:39
Kāzu datums: 18.05.2013

Sveikas!

Bernibas draudzene velas vilkt baltu kleitu uz manam kazam.. nezinu ka lai rikojas... no vienas puses itka vienalga jo vinai kleita ir iisa, bet no otras puses pat nezinu...

Ka jus domaajat? Parasti viesi vispar velk baltas kleitas uz kaazaam?

nepieciesams jusu padoms!
Jau ieprieks paldies!

Skatīt ziņojumus:
mis_edita
24.04.12. 13:54
Kāzu datums: 25.05.2012
atradušas par ko satraukties. jā, jā, tā turpiniet, par šādiem sīkumiem cepties un tad jūsu paurīši kāzu dienā vienkārši eksplodēs, meklējot starp viesiem, kuram kaut kas balts vai spilgts. tad jau veči arī nevar baltu kreklu vilkt, jo līgavai tak balta kleita! :D
domāju, ka īsai baltai kleitiņai nav ne vainas. nedomāju, ka tāda var novērst uzmanību no līgavas. ir redzēti trakāki gadījumi - piemēram vedējmāte spilgti spilgti asins sarkanā princešu kleitā, vai kāda no viešņām arī princešu kleitā zelta krāsā. tie, manuprāt ir trakāki gadījumi par īsu baltu kleitiņu :) tukrklāt, nav tak rakstīts, ka būs visa balta'- varbūt, ka būs kādi krāsaini aksesuāri, krāsainas kurpes, jaciņa vai tml :)

man arī ir gadījies, ka aizeju uz draudzenes kāzām ar tādu kletu, kā viņa bija iegādājusies otrajai dienai. mums abām par to nebija ne jausmas..un ziniet kā bija - viņa baigi sacepās par to un izmeta tādu nelāgu frāzi par to kleitu, ka es biju gatava doties projām. turklāt, neviens pat to nebija pamanījis, tikai viņa pati sev sataisīja stresu..
Este
24.04.12. 15:22
Kāzu datums: 05.05.2012
daudziem cilvēkiem trūkst izpratnes par elementārām pieklājības normām, tādēļ šādiem cilvēkiem ir vērts šad tad tās atgādināt...
pieklājīgi aizrādi draudzenei, ka tas nebūtu pareizi, jo kāzu dienā tikai līgava tērpjas baltā kleitā.
jaunkundze86
24.04.12. 18:09
varbut ielugumos drescodu vajadzeja noradit? a to kas zin, sagerbsies ne pa pratam ligavai.. un sai visi svetki pagalam bus. ko nu?!
Nensija
24.04.12. 19:42
Ir skaidri redzams, ka topošajām līgaviņām ir pirmskāzu stress (atvainojiet). Nav jāmeklē problēma un stress tur, kur tās nav. Ja viešņai būtu baltā kāzu kleita, tad jā...... nekorekti, bet te parasta, īsa vasara kleitiņa! Nu un! Līgavai tačiu līgavas tērps un nekādā veidā viņa netiek aizēnota ar vienkārši - baltu kleitiņu. Pareizi te saka, ka tad vīriešiem nedrīkstētu gbūt baltais krekls, jo baltais ir taču līgavainim! Un nedod, Dievs, ja viesim varētu būt krekls dārgāks par līgavaiņa kreklu.
Ļoti pat skaisti, ja cilvēki ir gaišās krāsās, tai skaitā - smuka kleitiņa vai svētdienīgs bikšu kostīms. Labāk baltu, nekā koši sarkanu. Tā, ka nevajag lieki satraukties, līgava un līgaivainis tik un tā vienmēr ir, bija un būs uzmanības centrā. Nevajag būt ar mazvērtības kompleksiem - tas nav ētiski un nav smuki, kā arī bojā garastāvokli. Es nesatrauktos un nekad mūžā neesmu iedomājusies, ka būtu viesiem jādod mājiens, kā viņiem ģērbties, es to atstāju viesu ziņā. Ja pajautā, kā jāģērbjas (piem, jubilejai restorānā),tad pasaku ko es vilkšu un ko vēlētos no viesiiem, t.i. lai ģērbjas kā pašiem patīk (piem. saplēstās džinsās, vai vakartērpos). Parasti izvēli atstāju viesu ziņā.
La_femme
24.04.12. 20:46
Atklāti sakot,man pat nav ne jausmas kā kurš manās kāzās no viesiem bija ģērbies un kādā krāsā. OK viena beibe bija baltās biksēs, un to,ka viņai ir baltas bikses es vispār piefiskēju tikai tāpēc,ka rezultātā viņa nolējās ar sarkanvīnu...
Este
25.04.12. 19:59
Kāzu datums: 05.05.2012
runājiet, ko gribat, bet tās ir elementāras un vispārpieņemtas pieklājības normas un tradīcija, ka kāzās baltā ģerbjas tikai līgava!

un nevajag atsaukties uz nervozitāti vai līgavas neprātu....pie altāra var jau arī stringos iet, bet tas nenozīmē, ka visi piekrītoši mās ar galvu un teiks - super :)))
Erna_Kļavs
26.04.12. 14:44
Kāzu viesi baltā neģērbjas. Tas ir pēc etiķetes.
jaunkundze86
26.04.12. 14:56
un, ja ligavai nav balta kleita? ka tad ir pec etiketes? :) ielugumos noradit, ka ligavas bus sarkana, tapec viesiem neko sarkanu nevilkt?
almucis
26.04.12. 15:08
Kāzu datums: 19.05.2012
Jā, man ar tas interesē??? ko tad, ja man kāda viešņa atnāks zilā kleitā, tādā pat, kā man- ko darīt- raut nost, apvainoties, taisīt histēriju????? :))
nanitinja
26.04.12. 15:44
Kāzu datums: 24.07.2010
Hmmmm, man piemēram ir pilnīgi vienalga - kaut vai puse dāmu lai ierodas baltās kleitās. Nu un??? Zinu, ka arī draudzenēm gribas manās kāzās izskatīties skaisti un ja nu NEATRADA savādākas krāsas kleitu sev pa prātam? Viešņai jābūt pūcīgai, jo jāģērbj zila kleita, jo balto nedrīkst, kaut ļooooooooti iepatikās un ļoti ļoti gribas??? Murgs. Viss kāzām sagatavots un vairs nav par ko domāt???
Ievuxs
26.04.12. 20:58
Kāzu datums: 30.07.2011
Sveikas, topošās sieviņas! :)

Mana pieredze - ar kāzām ir tā, ka eksistē ļoti daudzi nekur nerakstīti likumi (kurus,kamēr vien neesam nonākušas līgavas lomā nemaz nezinam :) ),un viens no šiem lkumiem ir ,ka kāzās baltā krāsa ir līgavas krāsa un cienot līgavu šo krāsu citi neizmanto.
Mūsu kāzās manas draudzenes uz šo lietu skatijās dažādi , jo izveidojās situācija, kad vienu no draudzeņu pulka bija iegādājusies baltu kleitu ar melniem elementiem, un daļa protestēja, ka tā nedrīkstot, attiecīgi atskanēja zvans man - kā es raugos uz šo jautajumu, pirmajā mirklī apmulsu, bet tad sapratu, ka varu atbildēt divējādi, ka esmu pret baltu kleitu citas sievietes mugurā sāvā kāzu kleitā un arī ,ka man tas netraucēs, nedaudz padomāju un sapratu, ka šī diena ir mūsu diena (mana un mana vīra diena) un ja vien kleita nav līdz zemei, tad man tas patiešām netraucēs.
Ziniet , tas patiešām netraucēja :)

P.s. Jāsaka gan, ka draudzenes kleita vareja traucēt vien pašai tās valkātājai, jo vecāka gada gajuma cilvēki uz apstakli,ka kādai citai kleita ir baltā krāsā skatās daudz skeptiskāk :)
rutuxs
26.04.12. 21:44
Kāzu datums: 20.02.1993
Kaut kādam Dress code tomēr ir jābūt (ja nav norādīts kas cits ielūgumā) . Mēs visu laižam gar degunu, ka es nebrīnīšos, ka drīz viešņas ieradīsies ar plīvuru matos un tas taču būs normāli. Esmu no tām, kas uzskata, ka uz kāzām nedrīkst neviens vilkt mugurā baltu kleitu izņemot līgavu, bet vīriešiem ir jābūt uzvalkā.
zvirbulis
22.07.12. 19:25
Kāzu datums: 15.09.2012
Nu bāc! Sacepties par īsu baltu kokteiļkleitiņu, ja līgavai ir kuplā garā princeškleita? Tad tiešām, ko labāk lai draudzenes ierodes elektrozilās, zaļās vai zelta krāsas "siena gubās" ar vizuļiem un augstajām frizūrām? A par "melna blūze+balti svārki" vai baltas bikses manuprāt vispār nevajadzētu būt iebildumiem. Ja no apģērbiem būs izslēgta baltā krāsa, būs drūms paskats. A uz kāzām ta gribas, la ir priecīgi.