FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu salons Souffle

Aijiņa-Paijiņa
21.10.10. 09:12
Kāzu datums: 27.07.2011

Sveikas meitenes.
Nesen piereģistrējos un sāku pētīt rakstiņus,ko piedāvā šis portāls. Mani,protams,apbūra raksts par Kāzu salonu Souffle, varbūt kādai jau ir bijusi darīšana ar šo salonu, pieņemu ka cenas nav zemas kleitām :)
Paldies,ja kād atsauksies.

Skatīt ziņojumus:
plume
21.10.10. 15:32
Jauks salons! Vienīgais, ka kāzu katalogā (tas, kas zilā krāsā augšā :) http://www.precos.lv/kazu-kleitu-katalogs/ dažām kleitām ļoti dārgas cenas. Bet lasīju interviju ar šī salona izveidotāju oktobra numurā "Una" un no tā varēja saprast, ka viņa gribējusi ļoti īpašas kleitas pārdot, tās nav tādas,kā citos salonos. Tās ir izmeklētas. (Es nesaku, ka citos salonos īpašnieki neizvēlas īpašu sortimentu). Vienkārši šeit ir ļoti interesants un pat ekskluzīvs piedāvājums, tādēļ arī tam atbilstošas cenas!

Bet domāju, ka noteikti jāaiziet un jāapskatās dzīvē! :)
Souffle
28.02.11. 13:28
Sveikas, meitenes. Prieks par jaukiem vārdiem par manu salonu. :) Vēlējos teikt, ka ne visām kleitām ir ļoti augstas cenas. Cenu diapazons ir dažāds. Sākot no 360 latiem. Taču kleitiņas ir ne mazāk īpašas. Gaidīšu ciemos.:)
Mis_maita
01.03.11. 19:36
Kāzu datums: 29.07.2011
Man patika, jauka atmosfēra, pati saimniece ar īpašu attieksmi pret katru, pat ja veikalā vienlaicīgi ir vairākas līgavas... :) Nevaru sagaidīt, kad varēšu tur pasūtīt kurpītes, ko noskatīju, jo vajag sagaidīt kleitas auduma daļiņu, lai pasūtītu atbilstošākās...
plume
01.03.11. 21:05
Biju salonā! Ļoti patika! Kleitas izmeklētas, labas kvalitātes un tādas, kādas citur neatradīsiet! Cenas ļoti apmierināja, jo visas,kas man iekrita sirdī, maksāja ap 300-400Ls.

Iesaku Souffle, ja gribas īpašu attieksmi un galvenais - īpašu kleitus, apavus, aksesuārus (tur neatradīsiet tradicionālos plīvurus) un arī audumus, ja kleitu plānojat šūt!
Ilcis
04.03.11. 08:47
kopīga reklāma? :):):)
Ilcis
04.03.11. 08:49
plume
LadyVii
04.03.11. 10:54
Kāzu datums: 23.07.2011
Ļoti patika šis salons! Tur ir ļoti skaistas mežģīnītes un audumiņi arī ļoti skaisti! Vienu tādu īstu smukumaudumu iegādājos savai somiņai! :)
Mis_maita
04.05.11. 19:33
Kāzu datums: 29.07.2011
Pasūtīju kurpes šeit pēcvajadzīgātoņa,jāskatās,kā būs :)
sanuu
07.05.11. 12:58
Salons ir vienkarši ideāls,, :) un kleitas ir skaistas ļoti un kvalitatīvas.. un apkalpošana perfekta...zēl tik ,ka man ne pa kabatai .. :(
plume
07.05.11. 13:41
vai tiešām atsauksmes un rekomendācijas,kas nākušas no sirds,jāuztver uzreiz kā slēptā reklāma?Ja tā,tad mamman Tevis ir žēl,jo pati laikam neuzdrošinies pateikt labus vārdus par citiem. es savu kāzu kleitu šūšu un nepirkšu to Souffle. bet patiesi priecājos,ka ir uzņēmīgi cilvēki,kas spēj radīt tik jauku un patīkamu vidi!
SauleSaule
29.05.13. 21:38
Ir arī citāda pieredze, diemžēl. Līdz pasūtījumam viss noritēja gludi, bet pēc tam attieksme bija zem katras kritikas. Par tik ekskluzīvu preci un cenu es sagaidītu tikpat pienācīgu attieksmi. Pat ja kaut kas noiet greizi, klients ir jāprot apčubināt un izlabot savas kļūdas, lai klients gala rezultātā paliek apmierināts. Būtu tur nopakojusies pilnībā savām kāzām, bet pēc šīs pirmās pieredzes ne pati turpināju sadarbību, ne arī kadam iesaku...
Luīza
29.05.13. 23:49
Man arī ne īpaši patīkama pieredze ar apkalpošanu šajā salonā ( ļoti līdzīgi kā salonā Jūlija) - acīmredzot, pēc pārdevējas domām nevienu no kleitām nevarēju atļauties, tāpēc apkalpošana bija diezgan nelaipna...:(
Lumara
30.05.13. 23:47
Kāzu datums: 01.06.2013
Dīvaini, viens komentārs forumā vispār.... tas pats antireklāma... Ož pēc konkurentiem... :)
SauleSaule
23.07.13. 21:06
Vispār jau nav nekādi konkurenti, pati precos augustā. Piemēram, kleitu šuvu Ingrīdas kāzu modes salonā un par to tikai labākās atsauksmes - darbs smalks, kleita ideāli sēž uz auguma un meitenes centīgas, izdarīs visu, lai klients aizietu apmierināts. Pretēji Souffle, kur izskatījās, ka salona īpašniecei un pārdevējai ir pilnīgi vienalga gan kā jūtas kliente, gan kādas atsauksmes būs par sadarbību.